Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

mskrzypek77

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    8
  • Rejestracja

Zawartość dodana przez mskrzypek77

  1. Są do tego specjalne środki, sam kiedyś stosowałem na powierzchni której także nie chciałem zniszczyć, smarujesz tym powierzchnię, czekać do godziny, a potem farba schodzi bez problemu, pięknie się łuszczy, podwadzasz i zrywasz, srobakiem plastikowym np. Poszukaj w internecie środka.
  2. My posiadamy taki . Sprawdza się bardzo dobrze, solidne wykoanie, bardzo dobra sprawność, można znaleźć coś ciekawszego, ale też kierowaliśmy się wymaganiami, że ma pracować jako wyciąg i pochłaniacz. Na ten nie możemy narzekać, do tego dobrze wygląda.
  3. Wygląda bardzo profesjonalnie, ale to też trzeba mieć konkretną działkę, żeby taki postawić niestety. Przyznam rację kolegom wyżej, robi wrażenie i marzenie każdego kto lubi sobie kucharzyć i produkować wędliny we własnym zaciszu,
  4. Nam za wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim wyszło jakieś 1800 zł/m2. Nie oszczędzaliśmy na niczym, w dodatku zależało nam na czasie, więc pracowało na miejscu kilka ekip. Wszystko zależy od klasy materiałów jakie chcemy użyć, jak pisali koledzy wyżej.
  5. Oprócz ryzyka włamań przy mieszkaniu na parterze dodatkowo trzeba dołożyć hałas, każdy kto wchodzi do klatki będzie przechodził obok nas, dodatkowo hałas z zewnątrz. Co jeszcze to jest chłodniej, bo poniżej zazwyczaj jest podpiwniczenie. Pierwsze mieszkanie mieliśmy na parterze właśnie i po dwóch latach zmieniliśmy na 2 piętro, W tym czasie mieliśmy jedną próbę włamania, ktoś wszedł na balkon i wybił szybę, ale akurat byliśmy w mieszkaniu.
  6. mskrzypek77

    szczyty kiczu i kuriozum

    Nie mówcie, że takie rzeczy istnieją naprawdę Ktoś ma mówiąc bardzo prosto nasrane w głowie
  7. Skoro ścian nie chcesz kuć, a nie masz miejsca na lampki, szafki itd, to zostaję Ci czołówka Ewentualnie przerzucić się na ebooki i jakiś czytnik do tego. Sam myślałem że się nie przyzwyczaję, ale teraz nie mogę się obejść.
  8. Ja też zawsze dolewam kapkę rozpuszczalnika do emalii, może z przyzwyczajenia, może teraz inne farby, ale zawsze lepiej się maluje rzadszą. Jeżeli chodzi o bozarie to również malowałem stary korytarz na biało. Najgorsze było zdarcie starego lakieru i przeszlifowanie drewna, ten pył i syf. Potem z malowaniem już żaden problem, ale również całą boazerię przetarłem z pyłu na mokro przed malowaniem. Polecam zaopatrzyć się w dobrą maskę do szlifowanie
  9. Ja użytkuję CRV z 2013 roku ze starym dobrym silnikiem benzynowym 2.0 z założoną instalacją LPG. Jeżdżę nim drugi rok, oprócz materiałów eksplatacyjnych zero żadnych problemów. Mogę z czystym sumieniem każdemu polecić, dla rodziny 4 osobowej bardzo fajne i przestronne auto. Spalanie w granicach 11 l LPG, auto fajnie przyspiecza, wygodne i ciche. Niestety nie doradzę z automatem, bo mam manualną skrzynię.
  10. Cześć wszystkim forumowiczom ! Z tej strony Marek z Zakopanego, który będzie tu liczył na Wasze rady i doświadczenie, a może też czasem sam spróbuje pomóc !
×
×
  • Dodaj nową pozycję...