Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

tifomilan

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    9
  • Rejestracja

Zawartość dodana przez tifomilan

  1. A czy ciąg wsteczny może być związany z tym, że kanał wentylacyjny na nieogrzanym strychu jest nie ocieplony?
  2. A jakieś nasady na kominie? Coś mogły by pomóc?
  3. Cofka najbardziej wyczuwalna jest przy takiej pogodzie jak teraz, chłodniejsze wietrzne dni. W lepsza pogodę ciąg wsteczny jak i prawidłowy jest bardzo słabo wyczuwalny (test kartki papieru) określił bym go mianem 0.
  4. A powiedz mi jak z głośnością tego wentylatora bo to jednak nie łazienka tylko salon z kuchnią...
  5. Dzięki za propozycję odnośnie wentylatora ale w moim przypadku chyba się to nie sprawdzi bo dalej zostanie drugi kanał wentylacyjny od okapu gdzie będzie cofka. Ale dzięki .
  6. Wiadome, niestety deweloper budując nie inwestował w takie udoskonalenia:D:D, Przy uchylonym oknie ciąg jest prawidłowy. (miejsca na kolejne nawiewniki już brak).
  7. Witam forumowiczów i przepraszam, że powielam temat gdyż był on poruszany nie raz. Piszę z prośbą o poradę co zrobić (co jeszcze zrobić) aby wentylacja grawitacyjna działała prawidłowo. Mieszkam w dwupiętrowym szeregowcu, w salono - kuchni około 40m2 mam problem z ciągiem wstecznym w dwóch kanałach wentylacyjnych (jedna kratka drugi okap(wyłączony)). Dodam, że założone są dwa nawiewniki okienne VENTEC VT 501 w salonie - nie rozwiązało to problemu. Nadmienie, że w łazience piętro wyżej nie ma problemu z cofaniem się powietrza. Proszę o radę co jeszcze pokombinować w tym temacie.
  8. Witam, piszę z pytaniem jako laik. Czy istnieje możliwość przerobienia instalacji (za licznikiem) w celu montażu zaworu, kranu pod wąż ogrodowy na klatce schodowej, załączam zdjęcie poglądowe. (dolna instalacja moja).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...