Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

brokuly

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    5
  • Rejestracja

O brokuly

  • Urodziny 18.12.1990

Informacje osobiste

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Mój klub zainteresowań
    Budowa - wymiana doświadczeń

Dane osobowe

  • Województwo
    mazowieckie

Profil płatny

  • Kategoria
    usługi

brokuly's Achievements

WITAJ, czytaj i pytaj... :)

WITAJ, czytaj i pytaj... :) (1/9)

10

Reputacja

  1. Ekipa była ustawiona od 3 msc. Sam jestem instalatorem więc terminy możliwości rynkowych są mi znane. Dzięki za fightera. Może ktoś jeszcze?
  2. Cześć Wszystkim, Szukam ekipy do wykonania ocieplenia i elewacji (300m2) w okolicach Leszna, Błoni, Sochaczew, Ożarów. Do wykonania tynki z kolorem w masie, cokoły, podbitka tynkowana, obróbki, wykończenie boniowanie i trochę deski kompozytowej 3d i elastycznej na odcięciu podbita, balustrada francuska. Termin jest właściwie na teraz bo umówioną ekipę temat przerósł i w ogóle się nie podjęła tematu.
  3. Dzień dobry, Na wstępie proszę moderacje o przeniesienie jeżeli pytanie zadałem w złym dziale. Mam do wykonania 370m2 dachu kopertowego, konstrukcja(więźba) została policzona i zaprojektowana pod dachówkę ceramiczną. Kąt dachu to 33 stopnie, sama konstrukcja dachu będzie budowana na stropie monolitycznym, nad którym będzie poddasze nieużytkowe. Początkowo skłaniałem się ku blachówce modułowej tj. ruukki hyygge, natomiast w raz z upływem czasu i kalkulowania kosztów wydaje mi się, że w wyborze dobrej klasy blachodachówki (ruukki) mogę dostać średniej jakości dachówkę betonową tj. Creaton Kapstadt, BRAAS Tegalit, Teviva lub ceramiczna OREA 9 Koramic Wienerberger. Czy ktoś stał z podobnym wyborem, blacha modułowa, a dachówka i jaką przewagę nad blachodachówką ma dachówka betonowa/ceramiczna w przypadku tych producentów.
  4. Cześć wszystkim, Stoję przed wyborem stolarki zewnętrznej do inwestycji powstającej w okolicach Leszna, woj. Mazowieckie. Wstępnie projekt liczyłem na pełną stolarkę aluminiową ale z biegiem czasu postanowiłem zmienić koncepcję wykusz/fasady która bazowo była konstrukcją murowaną ze stolarką hs+szklenie natomiast podczas adaptacji podniosłem jej do drugiej kondygnacji, która funkcjonuje jako konstrukcja samonośna aluminiowo-szklana. W związku z tym koszty tej fasady stanowią 100% wartości stolarki sprzed adaptacji szukam oszczędności i zarazem porady dotyczącej: 1) łączenia dwóch materiałów w stolarce - czy uda się zachować jednolity kolor (sosna) i estetykę przy zastosowaniu fasady, stolarki w systemie HS(2x drzwi balkonowe) na poziomie 0 w aluminium oraz stolarki pvc w oknach na poziomie 0 i +1, gdzie mam kilka okien narożnych? 2) czy ktoś ma doświadczenia w profilach aluminiowych producenta blyweert soeasy? jakieś porównaniu do aluprofa? 3) polecani producenci w okolicach Leszna, Błonie woj. Mazowieckie - mam oferty od Barilo oraz Drutex na Aluminium. Czekam na ofertę Oknoplastu ale są mocno opieszali, raczej wybredni z uwagi na ilość zamówień. Z góry dziękuję.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...