Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Powerslide00

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

Informacje osobiste

  • Mój klub zainteresowań
    Budowa - wymiana doświadczeń

Profil płatny

  • Kategoria
    usługi

Powerslide00's Achievements

WITAJ, czytaj i pytaj... :)

WITAJ, czytaj i pytaj... :) (1/9)

10

Reputacja

  1. Temat trochę odszedł od tego o co pytałem, ale DZIĘKI za spostrzeżenie, bo aeromasaż to rzeczywiście jest opcja. Niemniej z tego co wiem jest on mniej intensywny od hydromasażu. Jeśli chodzi o problem z utrzymaniem czystości, w rurka itp, chciałem jak już wspomniałem zamontować dysze możliwie jak najniżej, aby nie trzeba było napełniać wanny od święta, żeby skorzystać. Druga sprawa, to chciałbym aby napełnianie odbywało się przez dysze, co również powinno wpłynąć na utrzymanie czystości. Problem jest taki, że widziałem wanny gdzie miało się napełniać przez dysze a w rzeczywistości jest przez kosz ssawny. Ktoś wie jak jest z tą pompą i napełnianiem przez dysze?
  2. @goguś dzięki za opinię. Po części pewnie masz racje, niemniej jest to bardziej projekt DIY i chciałem maksymalnie obniżyć poziom dysz aby nie trzeba było za każdym razem napełniać wanny do pełna ( stąd pytanie o pompę). Jeśli chodzi o pozostałe 2 pytania, myślę, że przemyślana instalacja napełniania dyszami mogła by pomóc w utrzymaniu czystości.
  3. Witam Mam 3 pytania odnośnie wanny z hydromasażem. 1. Standardowa pompa wody (jak na zdjęciu), pobiera wodę z boku i podaje ją do góry. Jakie konsekwencje (żywotność, bezpieczeństwo) będzie miało przekręcenie pompy osiowo o 90st tak, że woda będzie wypływała z boku (a nie do góry) ? 2. Napełnianie wanny przez dysze. Jedną z metod napełniania jest doprowadzenie węża z wodą od baterii do ssaka. Czy istnieje inna metoda podłączenia wody np. między pompą a rozdzielaczem do dysz, lub coś innego? 3. Czy na łączeniu węża z ssakiem (jak na zdjęciu) powinien być zawór zwrotny? Z góry dziękuje za poświęcony czas. Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...