Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

jozwiak201

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    6
  • Rejestracja

Zawartość dodana przez jozwiak201

  1. @Mareks77 To w sumie muszę się zastanowić odnośnie pionu K4 czy zostawić tak jak jest w projekcie. A czy piony K3 (kuchnia) i ewentualnie K4 (wanna) mogą iść w ścianie zewnętrznej ? bo inaczej to sobie nie wyobraźam. Tylko jakbyś mógł jeszcze mi wyjaśnić odnośnie pionu K1 (toaleta i umywalka) dlaczego jest przejście do pionu K2, czy jest to poprostu pokazane że wywiewka ma być w innym miejscu tak jak pisałeś wyżej odnośnie pionów K3 i K4. I nie wiem czy widać na zdjęciach ale na parterze i na górze przy oznaczeniu K2 widać dwa piony (jeden obok drugiego) tam mają być puszczone dwa piony, tylko po co?. Czy jest to błąd.
  2. @Mareks77 Strop nad parterem 4cm wylewki, 4cm styropian, 15 cm płyta żelbetowa. Strop nad poddaszem ogółem około 30 cm wełna mineralna.
  3. @Mareks77 to kuchnię i toaletę zostawić tak jak jest pierwotnie na projekcie i tam idzie pion K3 jako napowietrzenie. Co do pionu K2 to tam idzie jeden ? (bo na rysunku nie wiem dlaczego są dwa) i on jest do prysznica i bidetu. Pion K1 idzie do toalety i umywalki (wygląda na to że idzie obok komina) i on łączy się pod stropem z pionem K2 tak jest opisane. Czy chodzi o to że K1 i K2 mają jedno napowietrzenie i przez to są połączone razem ? Pion K4 idzie do wanny i później jako napowietrzenie
  4. Dodałem jeszcze raz zdjęcia większej rozdzielczości, może teraz są bardziej czytelne. Po kliknięciu w zdjęcie one się powiększa.
  5. Witam, biorę się za rozkładanie kanalizacji, ale nie wiem o co chodzi z pionami zaznaczonymi na rysunku jako K2 (czerwone kółko) bo na rysunku są dwa piony ale nie rozumiem dlaczego są dwa, czy może być dany jeden ? I drugie pytanie czy do łazienki mogę zrobić podejście do prysznica i umywali wcześniej tak jak zanaczyłem linią ?, czy zrobić tak jak na projekcie. Bardzo będę wdzięczny za wskazówki.
  6. Witam, mam do was takie pytanie odnośnie rozbiórki budynku gospodarczego który stoi przy granicy działki. W normalnej sytuacji jak chciałbym rozebrać budynek musiałbym uzyskać pozwolenie więc trzeba mieć projekt rozbiórki, kierownika budowy itd. A co w sytuacji jak taki budynek jest zawalony tzn. zapadł się dach oraz część ścian czy też trzeba przechodzić przez te procedury i uzyskać pozwolenie czy w tym przypadku sprawa przebiega inaczej bo w sumie co ma zawierać projekt rozbiórki jak już połowa budynku się zawaliła. Bardzo będę wdzięczny za wszelkie informacje w tej sprawie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...