Wiem, że jest tanio ponieważ znam cenę za 1 tonę ( 280 PLN netto ) i znam cenę ,za którą mogłem kupić ( z akcentem na słowo mogłem ), a z różnicy wyszedł mi potencjalny zysk, a raczej oszczędność - niewiele by tego wyszło, bo cena nie była drakońsko niższa a poza tym mogłem kupić zaledwie ok 25 worków, jednak przy obecnych cenach towaru to zawsze coś, każdy grosz się liczy.
A to, że nie wiedziałem, czy mogę tego użyć jako zaprawę do cegieł...? to też zapytałem na forum.
W każdym razie i tak dziękuję za informacje...