Jeśli dasz radę zrobić to samemu, to koszty są naprawdę niewielkie: 2-metrowa rura kosztuje ok 10 zł + kolanka, trójniki itp. U mnie materiały kosztowały ok. 250 zł (ale bez automatycznych szufelek, które kosztują chyba ponad 150 zł) - mam 4 gniazdka + w przyszłości 2 szufelki . Jeśli się bierze firmę - płaci się ok. 200 zł za punkt (gniazdko)