Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kliku

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    14
  • Rejestracja

Zawartość dodana przez kliku

  1. Polecam doklejke z suporexu . Przyklejasz na klej i wszystko będzie OK.
  2. Jak nie chcesz skuwać to zastosuj płyty na stelażu i po kłopocie. Jest jeden minus - dojdzie dodatkowo 6 cm co lekko zmniejszy pomieszczenie.
  3. Też polecam najpierw podbitkę a puźniej elewacje. Podbitkę obklejasz teśmą papierową i jest wszystko OK.
  4. Ja zawszę robię tak: - 3 razy maluje "czarnidłem" - potem styropian zaciągnięty klejem oczywiście z siatką - znowu 2 razy "czarnidłem" - folia bąbelkowa
  5. Zgadza sie to jest dachówka cementowa ESÓWKA, a tu masz więcej na jej temat http://bank.muratorplus.pl/produkt/parametry?IdProduktu=10442
  6. Tynki gipsowe zacierać puźniej jeszcze gipsem - pierwsze słyszę. Przecierz jak zrobi je fachowiec to są gładkie jak szkło. I co tu jeszcze poprawiać ?
  7. Moja ekipa tj. 4 osoby (włącznie ze mną) stawia stan surowy z dachem w 3 miesiące. Potem kolejne 3 miesiące i można mieszkać. Oczywiście mamy wszystko dograne już wcześniej , a chodzi mi o wejście hydraulika,elektryka, tynkarze i posadzkarzy no a reszta jużnależy do nas. Z doświadczenia wiem, że 3 miesiące to chyba troszkę zamało (mam na myśli dom tradycyjny, tj. murowany a nie jakieś tam niby domki "drewniaki")
  8. Ja zawsze robię chudziaka na zero z fundamentami. Potem tylko folia, styropian (zazwyczaj 10 twarda lub grubszy na życzenie klienta) no i znowu folia.
  9. Dolnośląskie , a konkretnie Zgorzelec i tu ceny tynku gipsowego to 11 zł/m2 , z materiałem to 20 zł/m2. Cena z materiałem jest stosunkowo tania bo u nas tynki ( nie tylko) kupuje się w Niemczech.
  10. Te 22 stopnie to minimalny kąt nachylenia dachu. Ja w tym roku osobiście kryłem 3 dachy tą dachówką i poszło bez problemu. Było to 38,40 i 42 stopnie. Pozdrowienia.
  11. Widzę , że temat nie ma już przyszłości i nie prowadzi do niczego. Propozycja - zamknięcie raz na zawsze !!! A może zastosować antenę pokojową i po zawodach - mały mankament bo można odbierać tylko telewizje rządową
  12. I w czym tu problem - kabel antenowy można było puścić po kominie bo zazwyczaj jest on obklejany puźniej styropianem i płytkami i wypuścić go wprost do uchwytu anteny (mam na myśli część wętylacyjną a nie dymową)
  13. proponuje z łat (4x6) zrobić stelaż - pomaga to przy wypoziomowaniu co do płyty to 22 wystarczy - z piórem
  14. kliku

    Jak to zrobić???

    Prosta sprawa - stelaż i płyty GK tak jak mój przedmówca powiedział
×
×
  • Dodaj nową pozycję...