Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budd

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    10
  • Rejestracja

Zawartość dodana przez Budd

  1. http://images11.fotosik.pl/61/9cbf7339c083cf03med.jpg Kwintesencja kobiecego piękna. Pozdrawiam
  2. Coś tutaj znalazłem: http://www.automower.pl/node157.aspx
  3. Oto namiary na człowieka z Rudy Śląskiej, który się tym, między innymi, zajmuje: Sebastian Pfajfer tel.: 605 556 952
  4. Oto namiary na człowieka z Rudy Śląskiej, który się tym, między innymi, zajmuje: Sebastian Pfajfer tel.: 605 556 952
  5. Bezwględnie najpierw drzwi a potem ocieplenie. Ja, ze względu na długi czas oczekiwania na dostawę i montaż drzwi, zrobiłem najpierw ocieplenie. Potem, już po wstawienia drzwi, były straszliwe kłopoty z obróbką szpalet, a z efektu końcowego jestem niezadowolony.
  6. Słupek graniczny to świętość. Nie wolno go wykopywać ani zabetonowywać. Środki krzyży sąsiednich graniczników wyznaczają Ci prostą, z którą powinna się pokrywać zewnętrzna krawędź ogrodzenia. Wykonując ogrodzenie w sposób opisany przez Ciebie "kradniesz" tym samym Państwu lub sąsiadowi teren o długości przedmiotowego ogrodzenia i szerokości równej połowie grubości murka.
  7. Witam serdecznie, czy możecie mi pomóc i podać namiary na solidną firmę z Gliwic lub okolic, która potrafi zrobić dobrze drewnianą podbitkę dachową? Jestem zdesperowany, gdyż ekipa wiecznie pijanych kolesi, która do tej pory męczyła się niemiłosiernie przy montażu mojej podbitki w poniedziałek dostaje kopa w d...
  8. Ok, dzięki, chyba jednak pozostanę przy terakocie. Jak widać zbyt dużo jest do stracenia.
  9. Chciałbym prosić o opinie na temat zastosowania wykładzin z drewna przy ogrzewaniu podłogowym. Wiem, że najlepszym rozwiązaniem przy podłogówce są płytki ceramiczne i taki był też pierwotny zamysł przy podejmowaniu decyzji o rodzaju ogrzewania na parterze. Na całej powierzchni parteru miała być położona terakota. Jednak ostatnio, pod wpływem opinii znajomych, zacząłem myśleć o położeniu w części salonu parkietu. Czy to ma jakikolwiek sens i czy deszczułki się nie rozsychają tworząc śliczne szpary? Proszę poradźcie.
  10. jpawl Dziękuję za odpowedź. Myślałem, że stelaż z łat mocowany do ocieplonych wełną ścian (u mnie 14 cm) będzie za mało stabilny i sztywny, by móc ze spokojnym sumieniem zamocować na nim deski elewacyjne. Teraz widzę, że faktycznie można było odwrócić bieg schodowy prawoskrętnie, tak jak u Ciebie, no ale niestety, przyjdzie mi walić głową w słup gdy wrócę do domu nad ranem nie do końca dysponowany. A co się tyczy parkingów na Sikorniku to oprócz braku miejsc istnieją teraz nowe atrakcje w postaci gnojów wyrywających anteny, przebijających opony i włamujących się do samochodów. Mimo to, serdeczne pozdrowienia z ptasiego osiedla.
  11. jpawl, czytając Twój post widzę, że byłeś dość wierny założeniom projektowym i realizowałeś domek tak jak pan Wład. Kowalski sobie wykombinował. W związku z tym czy mógłbyś mi odpowiedzieć czy zdecydowałeś się wykończyć elewacje deskami, a jeżeli tak to w jaki sposób je mocowałeś do ścian unikając jednocześnie fantastycznych mostków termicznych proponowanych przez projektanta. Drugie pytanie, z czego zrobiłeś podbitkę dachu a trzecie, czy nie przeszkadza Ci w życiu codziennym ten słup konstrukcyjny, który idealnie stoi na ciągu komunikacyjnym pomiędzy korytarzem a sypialnią. Pozdrowienia z Sikornika.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...