Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ghost666

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    6
  • Rejestracja

O ghost666

  • Urodziny 18.01.1987

Informacje osobiste

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Mój klub zainteresowań
    Budowa - wymiana doświadczeń
  • Jestem na etapie
    Zakup działki, wybór projektu
  • imię i nazwisko
    Nikodem Czechowski

ghost666's Achievements

WITAJ, czytaj i pytaj... :)

WITAJ, czytaj i pytaj... :) (1/9)

10

Reputacja

  1. Też z żoną rozważamy ten projekt i ciągle się zastanawiamy: czy nie ma tutaj żadnych haczyków? O tym, że kosztorys prezentowany przez pracownię jest zaniżony już wiem, chociaż widziałem sporo głosów, że ludzie się w nim mieszczą... Coś jeszcze o czym warto wiedzieć? Wizualnie i funkcjonalnie jesteśmy zakochani w tym domu
  2. ghost666

    Problem z grzejnikiem.

    Czyli zdjąć grzejnik i zobaczyć co się stanie, tak? mówiąc w dużym skrócie.
  3. ghost666

    Problem z grzejnikiem.

    Położony jest normalnie, na parterze, wszystkie inne grzejniki na tym piętrze grzeją. Piec CO jest w piwnicy, naczynie wzbiorcze jest na strychu, czyli prawie 2 piętra wyżej. Grzejniki piętro wyżej grzeją wszystkie, a są wyżej. Nie rozumiem pytania o automat odpowietrzający .
  4. ghost666

    Problem z grzejnikiem.

    Nic nie było zmieniane od instalacji instalacji. A głowic termostatycznych na zaworach przy grzejnikach w ogóle nie ma, wszystkie zawory u mnie w domu są otwarte na maksa.
  5. Mój problem polega na tym że gdy na piecu CO ustawiona jest temperatura 40 stopni C wszystkie grzejniki w domu grzeją normalnie, lecz gdy podniosę ją do ok 50 stopni to wszystkie grzejniki stają się wyczuwalnie cieplejsze... oprócz jednego! Jeden z grzejników staje się chłodniejszy, a po jakimś czasie po prostu wystyga i jest zimny. Jak skręcę temperaturę do 40 stopni znowu się nagrzewa i zachowuje normalnie. Jednakże rozdzielacz jest gorący i ten kawałek rurki, który jeszcze mogę dotknąć, bo nie jest zamurowany, takze jest ciepły, zatem chciałoby się rzec że woda tamtędy płynie, tylko nie wiem co się z nią dzieje dalej . Instalacja jest wykonana z rurek miedzianych, ma zaledwie kilka lat, ten problem nie występował wcześniej. Zawory rozprowadzające są sprawne, układ jest odpowietrzony, żadna rura nie jest raczej pęknięta (zauważyłbym, myślę).
  6. Witam, też mam fugę f-my Mapei, z tym że na dworzu przy klinkierze. Wszystko było ładnie do momentu w którym po skończonej pracy glazurnik umył wszystko preparatem "Szop". Po kilku dniach na fugach pojawiły się białe plamy - jakby nalot jakiegoś minerału(?). Teraz rodzi mi sie pytanie, a nawet dwa: Jak to usunąć? mechaniczne metody niezbyt działają - mycie, nawet pod ciśnieniem, szorowanie etc niewiele dało. Nie chce skrobać tego jakimś ostrymi narzędziami, więc szukam preparatu który to za mnie usunie w trakcie zwykłego mycia . Ponadto - może ktoś byłby w stanie powiedzieć mi co spowodowało wystąpienie tych "wykwitów"?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...