Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SADZONKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 81
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wielkie dzięki za podpowiedz ale może jakiś link bo zarejestrowałam się ale jakoś ciężko idzą mi poszukiwania chcetnych do oddania sadzonek.

Na forum TaBazy masz dział Wymiana roślin, gdzie możesz grzecznie poprosić i na pewno zostaniesz obdarowana. Poza tym możesz stworzyć własną listę roślin poszukiwanych skacząc po bazie roślin i zaznaczając rośliny które Ci się podobają. (linki po prawej od opisu roślin) Możesz też sprawdzać kto ma daną roślinę i zapytać czy się nie chce podzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tabaza już się zarejestrowałam., ale jeśli tu na forum znalazła by się jakaś dobra dusza która ma czegoś za dużo, to ja tego "za dużo" przyjmę każdą ilość..

męczy mnie to że ciągle robimy w domku, a ogród wygląda jak plac budowy:(

 

Przyłańczam się do poprzedniczki, domek piękny ale teraz należy zrobić coś z ogrodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pati - ja nie myślę "na już" o full wypas ogrodzie:) W moim przypadku to praca na ładnych kilka lat, małymi kroczkami do przodu :) a od czegoś zacząć trzeba :)

 

A jak widać w naszym dzienniku, w domu nie mieszkamy jeszcze, cały czas budujemy... (sami, bo na ekipę nas nie stać) :)

Moje marzenie ogrodnicze na ten rok? Jakaś niewielka kwietna rabatka, może drzewka owocowe jesienią.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana sadzonek to dobry pomysł, na tym forum równieź osoby mogłyby sie wymieniać. Sama otrzymałam sporo od znajomych, ogród zaczynam porządkować w tym roku, więc dzielić mogę się dopiero na jesień( jak sie rozkrzewią) :D A poza tym wyszukuję tutaj informacji, gdzie można kupić taniej jakieś sadzonki. na stronie http://www.cebule.pl kupiłam funkie. Kłacza dotrały bardzo ładne i cena ok, a teraz już są w rabatce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za założeniem rubryki - oddam/przyjmę/zamienię :D

akurat ostatnio uszczęśliwiałam wielu znajomych roślikami ratowanymi prawie spod kół koparki, a które już mi się nie zmieściły do przechowalni w rogu działki. A jak skończę budowę, to pewnie chętnie skorzystam z cudzych nadwyżek. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są na tym forum osoby chętne do oddania lub wymiany sadzonek. [/b]

 

Za cenę przesyłki oddam kłącza kanny ( paciorecznika) w dużych ilościach,

o pomarańczowej barwie kwiatów, rosnącej do 180 cm. Świetnie wyglada popsadzona w dużych grupach i kwitnie aż do przymrozków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Jestem za założeniem wątku - oddam/przyjmę/zamienię

 

Popieram tę akcję sam niedługo po remanencie w moim mateczniku napiszę co mam na zbyciu.

I oczywiście osoba, której po ustaleniach wyślemy określoną roślinkę, lub zestaw roślin, obowiązana jest przy odbiorze pokryć koszt wysyłki!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...