Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Utkowy dom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 961
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie!

Sabina i Grzegorz dziękujemy za miłe słowa! Życzymy miłego budowania! Co do schodów to wysłałam na priv.

kajon-ka z naszymi schodami nic się nie dzieje, trochę skrzypią przy zmianie sezonów grzewczych- na jesień i na wiosnę- ale tylko przez kilka dni a potem już nie...Mamy jedno małe pęknięcie na stopniu, ale jest ono od początku i już półtora roku nic się z nim nie dzieje dalej, więc nie zwracam na nie uwagi, zwłaszcza że jest niemal niewidoczne...

czarna-mamba miło mi, że nasz domek podoba się Tobie i Mężowi :D

 

Ponieważ wiele osób pyta mnie, gdzie kupiłam te szare drewniane kwiatki:

http://img121.imageshack.us/img121/2284/033modified.jpg

odpowiadam, że upolowałam je w Almie (sklep spożywczy!!!) wśród dekoracji wielkanocnych w zeszłym roku. Niestety nigdzie indziej już ich potem nie widziałam...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy z jakimś pytaniem więc i ja nieśmiało zapytam :oops: :oops: :oops:

Gdzie nabyliście komody do pokoju synka ( szukam dokładnie identycznych) i też mam w planie postawic dwie obok siebie.

Pytam o komody synka , na którego czekacie :wink: :wink: :wink:

No chyba że się pomyliłam bo jest już z wami :-?

Wszystkiego dobrego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ania i Heniu komody są z Ikei.

Co do synka to wciąż czekamy....choć już pewnie za kilka dni będzie z nami :D

Pozdrawiam!

Dziękuję za odpowiedź. Nie wyglądają na komody z Ikei ale to nawet mi odpowiada że tam je zakupiliście:))

Nie widziałam takich w ich ofercie widocznie coś ominęłam :wink:

Jeszcze raz wszystkiego dobrego i pomyślnego rozwiązania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie przejrzałam Wasz dziennik, dom śliczny, pięknie urządzony, bardzo gustownie, gratuluję.

Wśród "tysiąca pytań" nie znalazłam jednego otóż:

gdzie kupilście czerwone kanapy? jak się użytkują i ile kosztowały?

Bedę bardzo wdzięczna za opis kominka, tzn. z jakiego materiału i ile kosztował?

Pozdrawiam i życzę szczęśliwego rozwiązania.

efi26

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Ania i Heniu komody to seria Aspelund. Dziękujemy za życzenia!

Renka Grabow Dzięki za miłe słowa i życzenia!

efi26 Czerwone sofy kupiliśmy w Witku w Modlniczce pod Krakowem, cena za obie 3500- mam 3osobową i 2 osobową, to firma AEK. Użytkują się cudownie! Nic nie jest w stanie im zaszkodzić- mój 4,5 letni syn daje im niezły wycisk, skacząc po nich codziennie, o soczkach wylanych i jedzeniu nie wspominając....i nic! Wilgotna szmatka i po sprawie. Nic się nie odbarwia, nie blaknie... A nawet są coraz fajniejsze, bo skóra bycast, początkowo dość sztywna teraz fajnie zmiękła i są naprawdę przyjemne w użytkowaniu!

Swoją drogą zauważyłam, że żadne ze zdjęć nie jest w stanie oddać rzeczywistego koloru moich sof i czerwieni w salonie :o. Mąż próbował innym aparatem i du... wciąż tak samo....na zdjęciach są takie jakby w rude wpadały czy cuś, a na żywo to taka głęboka czerwień coś między krwistą a wręcz malinową, no zupełnie inna niż na zdjęciach :evil:

Co do kominka to wysłałam cenę na priv, obudowa trawertyn surowy + czarny granit. Dziękujemy za miłe słowa i życzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam;)

od jakiegos czasu podglądam Wasz domek i jestem nim naprawdę zachwycona;)

Kuchnią jest piękna - u siebie planuję podobną - miały być tylko fronty w kwiaty ale jak je zobaczyłam na żywo to jednak zrezygnowałam - bedą normalne białe lakierowane;

Natomiast w Waszym kominku jestem zakochana - jest przepiękny, dzięki pytaniom poprzedników już wiem z czego jest , ale jeśli mogłabym prosić o przybliżone koszta na priv byłabym bardzo wdzięczna;)

pozdrawiam i będę do Was często zaglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama jeszcze pytanie odnośnie kuchni, planuję u siebie z białymi frontami ale nie mogę się zdecydować czy fronty maja być z połyskiem - lakierowane czy z płyty MDF w okleinie matowej. Przyznam ę lakierowane bardziej mi się podobają ale... obawiam się że non stop będę wycierać odbite paluszki. Jak to się sprawdza u was? czy naprawdę wszytstko na nich widać? znajomi odradzają mi lakier, stolarz też.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cieplutko Utek! Już od kilku miesięcy zachwycam się wnętrzami Twego domku! Zakupiliśmy projekt Proton I (odbicie lustrzane) i cierpliwie czekamy na pozwolenia na budowę.Będziemy budować w warmińsko-mazurskim. Nie ukrywam, że jak większość budujących ten dom - uważam Twój dom za WIELKĄ INSPIRACJĘ! Dlatego na pewno kominek będziemy mieli podobny (a może nawet taki sam! ). Bardzo proszę (jeżeli jest to możliwe z twojej strony) o wysłanie kosztorysu kominku na priv: [email protected]. Większość kosztów podanych tobą na tych 11 stronach forum mam spisanych w zeszyt - wiem że to bardzo pomoże my w budowie oraz urządzaniu wnętrz wymarzonego Protonka. Brakuje jednak chociaż przybliżonych kosztów kominka. Bardzo dziękuję z góry i gratuluję PIĘKNEGO DOMU!

P.S. Jak tylko stopnieją śniegi i wbijemy pierwszą łopatę - obowiązkowo umieszczę zdjęcia!

Pozdrawiam wszystkich Protonowiczej!

Olesya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Utku-może już mamusiu ;)

Z zapartym tchem obejrzałam caly temat odnośnie utkowego domku i przyłaczam się o fanklubu. Wszystko jest idealne i tylko na same echy i achy zasługuje. My akutar czekamy i na dniach bedziemy mieli pozwolenie na bud. Budujemy Guliwera ;). Czy w wolnej chwili mogłabym prosić również na maila info odnośnie kominka (cena, jaki wkład materiały itd) jest boski !!!

Jejku jak ja bym już chciała mieszkać w swoim domku, zwłaszcza że mieszka nad nami "pomysłowy Dobromir" ;) który codziennie wierci, tłucze, wali młotkiem klei budaprenem...ach szkoda słów...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafilam tutaj przypadkowo z wątku 'salony' powiem że dom jest piękny, bardzo w moim stylu, cudne kanapy, dywanu takiego bym się bała ;-) przy moich szatanach, kominek boski. Zauroczona jestem kolorowym zwierzaczkami w okoju dziecięcym są boskie zdradź jak je zrobiliście , przypuszczam że to jakieś szablony tylko nigdzie takich nie spotkałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! jestem nowa na forum mimo, że przeglądałam juz chyba ze sto razy ten dom,nic tylko pogratulować tak pięknego wnetrza !wszystko jest tak dobrane kolorystycznie ,że nie ma do czego się doczepić!mam tylko pytanie ,co to za naklejki u syna w pokoju na ścianie i gdzie je można kupić ?pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...