Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Utkowy dom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 961
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

mikopiko mam 3 warstwy lakieru, ale powiem szczerze że ta trzecia to mnie o mało co życia nie kosztowała :roll: Panowie stwierdzili, że "przylakierują jeszcze raz to będzie jeszcze ładniej" a ja na to "ok" :o I co?- i trzecia warstwa nie chciała schnąć i nawet groźba była że trzeba będzie od nowa cyklinować- na 3 dni przed przeprowadzką! Ale wyschła w końcu łaskawie- gdy już nie tylko ja ale nawet właściciel firmy parkieciarskiej osiwieliśmy ze stresu :lol: Suma sumarum- nigdy więcej!-choć przyznam, że kolor podłogi po tej trzeciej warstwie jest dużo ładniejszy :p

 

Tolu witam Cię serdecznie!- cieszę się, że podobają Ci się moje schody, mnie Twój dom zachwyca codziennie :D Czy ja kiedyś będę umiała założyć TAKI ogród jak Twój- wątpię :-?

 

Waleriana barierka wliczona była w cenę schodów. Koszt wysłałam na priv.

 

Ew-ka cieszę się że do mnie trafiłaś :D Ale o dodatkach to Ty mi nie mów, bo to Ty jesteś Mistrzynią dodatków :D

 

Dziękuję Wszystkim za odwiedziny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Kachna28 ja w łazience mam tylko rolety zewnętrzne, natomiast wydaje mi się, że jeśli nie takie to rzymskie rolety też będą dobre....jakieś jasne- beżowe lub białe, firanka raczej nie, ale może jestem uprzedzona, bo ja ogólnie nie znoszę firanek :wink:

 

IlonaS schody mają wymiar około 2,4 x 2m, a w górę około 2,9m

wykonawca: http://www.schodykowalik.pl polecam!

 

mikopiko absolutnie nic mi to nie przypomina :wink: A powinno? :lol: :lol: :lol: A tak w ogóle to gdzie mogę zobaczyć Twój domek?

 

anastek77 dziękuję bardzo za miłe słowa :D Na priv zajrzałam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kachna28 ja w łazience mam tylko rolety zewnętrzne, natomiast wydaje mi się, że jeśli nie takie to rzymskie rolety też będą dobre....jakieś jasne- beżowe lub białe, firanka raczej nie, ale może jestem uprzedzona, bo ja ogólnie nie znoszę firanek :wink:

To tak jak ja :) No cos musze powiesic -bo u nas wychodząc spod prysznica jest się idealnie "wystawionym" na oczy przechodniów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały domek. podoba mi się wszystko. gratuluję dobrego stylu. wkrótce u nas ruszy wykończeniówka, mam nadzieję, że w razie czego posłuży mi Pani radą, bo tych wyborów jest tak wiele, że nie wiadomo co wybrać. interesuje mnie kominek w tej chwili, pisałam o tym na priv. pozdrawiam zajrzę tu później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kachna28 stawiam na prostą roletę rzymską...te paseczki, które u siebie pokazałaś w wątku- raczej nieeee...ale to moje zdanie 8)

Deamos dziękuję za miłe słowa :D Co do białych ścian, to są takie z dwóch powodów-bardzo lubię białe ściany i nie mam lepszego pomysłu na nie póki co, a po drugie postanowiłam na razie pomieszkać trochę i po czasie zdecydować o ewentualnych kolorach- myślę o czymś w gabinecie, wiatrołapie i sypialni- ale nie wszystkie ściany i raczej skłaniam się ku tapecie a nie farbie. Natomiast salon na pewno pozostanie taki jak jest- i choć tego może nie widać na zdjęciach to ściana z wnękami przy sofach nie jest biała tylko beżowa, podobnie boczki kominka 8)

ellajmiło mi że się za mną wstawiłaś :D

pani budująca wysłałam odpowiedź na priv, bardzo dziękuję za miłe słowa :D nie wiem, czy dobry ze mnie doradca, ale jakby co pomocą chętnie posłużę :D

edit-blondi stolik kawowy ma 100x100cm i wysokość 42cm.

 

A w sobotę organizowaliśmy kolejną parapetówkę i .....dzięki gościom w naszym domu pojawił się pierwszy obraz :D - w dodatku autorstwa gościa czyli mojej przyjaciółki 8)

http://img8.imageshack.us/img8/8350/29743067fv1.jpg

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wnętrze poprostu ekstra u mnie już czerwone sofy czekają na wstawienie do salonu, ale jeszcse sobie długo poczekają. Mam prośbę jak możesz napisać skąd takie super zwierzaki naścianie u malucha w pokoiku, czy to szablony czy nakleiki i gdzie takie mogę kupić. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexandra715 ludziki są drewniane a kupiłam je w....Ikei 8) Bardzo dziękuję Ci za miłe słowa na temat naszego domku :D

 

edit-blondi szafka rtv ma 45cm głębokości. A co do merbau to ja raczej samą wodą przecieram...ale niezbyt często wykonuję ten zabieg :lol: z reguły kończy się na odkurzaniu :p

 

okaaga cieszę się że podobają Ci się nasze wnętrza :D Na ścianach u synusia są malowidła wykonane przy pomocy szablonów: o tu je znajdziesz w dziale dziecięcym http://www.szabloneria.pl

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...