Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Utkowy dom


Recommended Posts

witam,

kakusek- rolety były zamawiane osobno- to Orlita, natomiast okna to Włoszczowa. Sufit w kuchni ma 10cm wysokości,

Marzenka11 ścianka bidet+wc ma 138cm szerokości- uważam, że jest w porządku- wygodnie można korzystać z obu sprzętów :D

Pozdrawiam i dziękuję Dziewczyny za miłe słowa!

 

Wklejam trochę ogrodu (to dopiero nieśmiałe początki :wink: ), no i troszkę ogrodzenia:

Edytowane przez utek76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 961
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Dzieńdoberek!!! Wpadam z rewizyta :wink:

Zreszta ja bardzo często tu zagladam tylko tak cichaczem,bo jak się naooglądam waszego domku,to nawet nie wiem co mam napisac... :lol:

Pieknie macie i wszystko tak w moim klimacie :D

Ogród również zapowiada się interesująco,ale ja wiem,że zanim wszystko urosnie i nabierze odpowiednich kształtów,to troszkę zejdzie :)

Pozdrawiam i będe wpadac na 1000% :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIA a dzień doberek! U Ciebie też moje klimaty- widać że podobne gusty mamy :D

mika73 cieszę się, że chatka się podoba!

Nusia_Miś- dziękuję bardzo! Życzę wielu kolejnych postów na forum :D

nitka18 sofy są firmy AEK, kupowane były w Witku w Modlniczce k/Krakowa, są skórzane, za dwie zapłaciłam 3500.

Pozdrawiam serdecznie![/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze! to nie duzo za te kanapy dałaś! :o a fajne są! ja jak byłam ogladac tam meble,to jakoś drogie wszystko było... :-?

w Witku oglądałam ławę...o ależ piękna była...taka duża,kwadratowa (tylko troszkę niska) a blat miała zrobiony z takiego szkła brązowego w kwiaty brązowe i czarne!

Super była,ale chyba 1500 kosztowała...może kiedyś :wink:

 

Dziś tk spojrzałam i muszę powiedzieć,że masz bardzo ładne widoki koło domku.I przestrzeń duża.Tak można odetchnąć :)

U mnie tez tak było dopóki sąsiad się nie wybudował...narazie jeden,a jak dojdzie drugi,to juz konieć oddychania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIA - no faktycznie sofki drogie nie były, ale masz rację w tamtym sklepie generalnie nie jest najtaniej :roll:

Co do widoków koło domku to póki co jest fajnie, chociaż najładniejsza strona z widokiem na las już dość gęsto zabudowana :evil: No cóż...nic nie poradzimy...żeby tylko Ci nasi sąsiedzi fajni byli :wink:

larunia wysłałam cenę na priv. Dziękuję za miłe słowa!

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ywonam

Witam

Jestem na etapie kupna podobnej kuchni (biały połysk i wenge). Mam Pytanie czy między podłogą a szafką dolną jest płyta koloru szarego czy jakieś aluminium, bo w moim projekcie wykończenie jest w kolorze wegne i zastanawiam się jakie rozwiązanie jest lepsze.

 

Czy białe płytki o dekorze fali nie gryzą się z białym połyskiem i blatem w delikatne ciapki. Proszę UTEK o jakieś zbliżone zdjęcie blatu, płytki i białego lakieru. Z góry dziękuję.

 

Poza tym o takiej kuchni marzyłam, a jestem wzrokowcem więc widzę, że

będzie pięknie.

BRAVO kuchnia super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ywonam! Pomiędzy szafkami a podłogą jest listwa aluminiowa wysokości 15cm. Płytki na ścianach są w kolorze złamanej bieli, nie są jednak falowane, mają proste linie poziome, uważam, że nie gryzą się ani z szafkami ani z blatem- oto zdjęcie, o które prosiłaś:

http://img3.imageshack.us/img3/3341/002modified.jpg

Miło mi że kuchnia się podoba :D

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zaglądam i zaglądam i się odważyłam napisać.......... :D

Piękne wnętrza i ogród piękny.

Poproszę o nazwę czerwonych dekorów i płytek tych brązowo-złoto-

miedziano-jakichś...................

Są naprawdę super, tyle, że u mnie nie będzie okna w łazience.

Widziałam różne wystawki z tymi płytkami ale z takiki dekorami tylko tu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...