Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Utkowy dom


Recommended Posts

http://img148.imageshack.us/img148/3829/23686302fi2.jpg

 

Bardzo piękne wnętrza!!! aż trudno oderwać się od komputera;

czy ja również mogłabym prosić o wycenę kominka i jakieś namiary na kogoś kto to robił? (bo już chyba żaden inny mi się nie spodoba :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 961
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Utek.

Od kilku dni jest pod nieustającym wrażeniem Twojego domu. Wszystko świetnie dobrane, kolorystyka powalająca - jdnym slowem mówiąć Cudeńko.

Nasze budowanie jest na etapie wyboru kolorystyki elewacji zewnętrznej. Zdecydowaliśmy się na dachówke w kolorze czarno - brązowym. Gorzej już co do klorystyki stolarki okiennej. Chcialabym ją rozjaśnić w stosnunku do dachu. Dlatego mam pytanie jakiego koloru są Twoje okna i drzwi i jak poradziłeś sobie z przejściem kolorystyczynym między drzwiami wejściowymi,a drzwiami w wiatrołapie i pokojach (o ile dobrze widzę tam masz drzwi w kolorze ciemnobrązowym czy może venge) . Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko- bardzo, bardzo cudnie. Podpisuję się pod wszystkimi pochlebnymi uwagami.

Moje pytanie tyczy się podłóg, tak tak wiem,że to merbau.Ale czy na górze też jest merbau? Mi się wydaje, że to coś innego.Proszę o rozwianie moich wątpliwości....I jeszcze jedno: gdzie dokonałaś zakupu parkietów? Poprosze o namiary. Dziękuję.

Będę do ciebie zaglądać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam wszystkich po długiej przerwie!

Nie wiem, czy moje odpowiedzi na zadane pytania będą jeszcze przydatne, niemniej jednak odpowiadam:

nesta wymiar desek merbau w salonie to 9 x 105cm.

wiola_25 wysłałam na priv.

waniliowaa okna i drzwi wejściowe są w kolorze orzech jasny, natomiast te w środku to wenge, kolory nie są jednakowe, ale wydaje mi się, że pasują do siebie.

eli_kon co do parkietów to na dole jest merbau a na górze jesion. Parkiety kupowałam w salonie Drewno Świata na Zakopiańskiej naprzeciwko Excellenta (nie obok tylko po drugiej stronie ulicy taki wolno stojący budynek)

nnn w kuchni na podłodze są fugi mapei brązowe ale nie pamiętam numerku :(

edak długość zabudowy kuchni to 300 x 300 x 180cm. Meble użytkuje się bardzo dobrze, po roku nie mam większych zastrzeżeń, oprócz jednej szuflady na której reklamację wciąż czekam :evil:

MEG79 niestety nie pamiętam, coś koło 200m?

grazi parkiet jest połączony z gresem za pomocą korka robiła to firma parkieciarska, więc szczegółów nie znam, w każdym razie po roku nadal wygląda to ok, nie ma żadnych zniszczeń w tym miejscu.

 

Serdecznie dziękuję wszystkim za miłe słowa i obiecuję zaglądać już często :wink:

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wstępie gratuluje domu , piekne wnetrze , poezja :o

chcię się zapytac o te piękne płytki kuchenne, zarówno glazure jak i terakote .

Jestem w trakcie projektowania kuchni i nie ukrywam, że wzoruję sie na tej , która Pani ma bo jest naprawde godna polecenia :)

jeśli moge prosic to che uzyskac info, gdzie zostały zakupione , rozmiar i cena

 

z góry dziękuje

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img508.imageshack.us/img508/2605/17684543qf3.jpg

Utek, jezeli jeszcze zaglądasz do swojego wątku, napisz, proszę, jakiej firmy masz okap, bo nie mogę wypatrzyć? Znalazłam w tym kształcie Franke i Ciarko, chciałabym poszukać opinii. Mój będzie sufitowy (a ten chyba ścienny?). NIe wiem, na który się zdecydować. Czy mozesz napisać o swoim - co to jest i jak się sprawuje (wydajność, hałas, czy łatwo go czyścić)?

 

pozdrawiam,

sure

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy ale nie ostatni,

 

cóż mogę dodać jeśli wszystkie słowa, które mi na myśl przychodzą już dawno tu padły, "tak jak ja kiedy pierwszy raz natrafiłam na Twój domek", od tamtej pory przestałam podglądać pomysły innych, a w moich zakładkach pojawił się "Utkowy domek". Jestem pod tak silnym zachwytem, że żeby go opisać słów brak!!!

 

A dzisiaj postanowiłam się odezwać po raz pierwszy, bo mam wyrzuty sumienia i muszę się przyznać, że poprosiłam o wykonanie wstępnego projektu mojej kuchni, wysyłając link do tej strony, bo żadnej innej kuchni nie chcę już mieć :oops: :oops: :oops:

 

Przyznam się jeszcze, że na 100000% skopiuję kominek, i podłogę i....iiiiiiiii i WSZYSTKO OD CIEBIE :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

 

ZAKOCHAŁAM SIĘ W TYCH WNĘTRZACH :oops: 8)

 

i na koniec nieśmiało zapytam o koszt kominka i parkietu? :lol:

 

Gorąco pozdrawiam

R&M&K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...