Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Utkowy dom


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 961
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam , po pierwsze gratuluję pieknego domu , po drugie jeśli jeszcze czasami zaglądasz na to forum proszę o kilka szczegółów dotyczących wyposażenia , mianowicie , chodzi mi o koszt kuchni , bo planuje bardzo podobną i o nazwę donic z salonu , moje poszukiwania w necie niestety nie przyniosły rezultatu

Pozdrawiam i proszę o kontakt na pv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, po długim "śpledzeniu" domku Utka postanowiłam się zalogować i napisać o moich zmaganiach.

Po pierwsze Utku, twój domek bardzo mi się podoba i przyznaję mamy bardzo, bardzo zbliżone gusta.Począwszy od projektu, bo też przeglądaliśmy protona, ale jednak stanęło na paterówce.

Budowę rozpoczęliśmy w 17 marca tego roku i w tym momencie trwają u nas prace wykończeniowe-przyznacie, że tempo ekspresowe.

Kominek już mamy i jest zupełnie jak Twój :)

Kuchnia będzie montowana za tydzień i też na twój wzór (tutaj jednak zadecydowała zbieżność i przypadek, bo od początku miałam taki zamysł kolorystyczny)

 

Koszt mojej kuchni to 13.000-dla wiadomości zainteresowanego forumowicza.

 

Łazienka u nas w alabastrino

Jak się połapię jak wstawiać fotki to zobaczycie moje wnętrz.

pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przegladam Utkowe wnetrza od jakiegos czasu i po prostu jestem nim oczarowana. Od Twojego domku bije takim cieplem, az chce sie w nim mieszkac. Po prostu pieknie. A poza tym baaaardzo w moim guscie. Nic bym w nim nie zmienila, no moze na zewnatrz w kwietniczku przy schodach, zamiast tej "kuli" dalabym wyzsze drzewko - jakis swierk uformowany na ksztalt spirali. :wink:

 

DOMEK CUDNY!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Dziękuję serdecznie Wszystkim za tak miłe słowa!

 

agak82 pytki do kuchni te pod szafkami to ceramika TAU model Daria kolor biały cena coś 160/m2, natomiast podłoga to chińszczyzna no name 60x60cm kupiona w Bomarze.

anika_ddstół i stolik kawowy to Paged meble stół Porto (chyba) a stolik Carina.

Nelli Szadziękuję za życzenia jesienne!

suremój okap jest firmy Faber ścienny. Sprawuje się dobrze, choć słychać go, gdy pracuje, ale może jestem przewrażliwiona, co do czyszczenia to najlepiej nadaje się do tego ściereczka nasączona oliwką Bambino- nie ma wtedy żadnych smug itp.

a-nitalistwy aluminiowe są wygodne- dzięki nim nic nie wpada pod szafki kuchenne, a w razie czego można je łatwo wyjąć i wyczyścić pod szafkami raz na czas...

R&M&K co do kopiowania nie mam nic przeciwko :D sama wiele rzeczy skopiowałam z forum! Parkiet na dole z ułożeniem coś 190/m2 a na górze coś 170/m2, kominek kosztował około 9-10tys zł razem z wkładem.

kachna28 witaj! Dawno Cię u mnie nie było :D

pionek11 wkład do kominka to Supra Univers, otwierany na bok.

gosia4444 kuchnia kosztowała za meble około 15tys zł ,agd około 13tys, a co do donic w salonie to kupowałam w Castoramie niestety nie znam nazwy....

oczko80 życzę wytrwałości przy wykończeniówce i wstawiaj zdjęcia!

a_melia dziękuję za miłe słowa :)

AngelikaX co do donicy to zobaczymy jak roślinki przezimują, najwyżej na wiosnę skorzystam z Twojej rady :wink:

 

Pozdrawiam serdecznie!

PS. W międzyczasie troszkę urządziliśmy gabinet więc postaram się wstawić niedługo nowe zdjęcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Utek za odpowiedz :) jeszcze mam pytanie do drzwi wewnętrznych , mianowicie chodzi mi o firmę .

Napisz jeszcze czy sprawdzaja ci sie ciemne podłogi , mam na mysli czy nie widac na nich za bardzo kurzu w porównaniu z tradycyjnym , wyglada super ale boje sie ze każdy pyłek będzie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Przepiękny domek.

Czy mogę prosić o informację dotyczącą jakimi farbami malowałaś ściany pokoiku dziecka i w salonie. Ta biel wygląda pięknie. ja jestem właśnie na etapie wybierania farb. wypróbowałam już dwie farby i to nie ten kolor. A u ciebie bardzo mi się podobają. Przepraszam, jeżeli gdzieś o tym pisałaś ale nie jestem w stanie przeczytać dziennika. obejrzałam tylko zdjęcia. z góry dziękuję. Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

maciejki umywalki na górze to Roca.

gosia4444 drzwi to Porta nova natura, a podłoga ciemna niestety bardziej się brudzi od jasnej, ale nie ma aż takiej tragedii, gdybym miała jeszcze raz wybór to nic bym nie zmieniła :wink:

aniapaz biała farba to Kabe aquatex, mam ją w całym domu, serdecznie polecam!

Dziękuję Wszystkim za miłe słowa!

Na koniec obiecany gabinet- nie jest jeszcze gotowy, ale coś tam widać, brakuje dywaniku- planuję jakiegoś barana :wink:, galeria nad biurkiem też ma być większa, no i jeszcze kilka szczegółów....

http://img34.imageshack.us/img34/6449/008modified.jpg

http://img36.imageshack.us/img36/4377/009modified.jpg

http://img38.imageshack.us/img38/7258/006modified.jpg

http://img16.imageshack.us/img16/1849/011modified.jpg

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie fajne flachy tam stoja... :lol: :lol: :lol:

 

no oczywiście - są pewni ludzie, tacy jak ja i Małgorzata, którzy zauważają przede wszystkim, głównie, i w pierwszym rzędzie flachy :D :D :D

 

Utek - patrzę na Twój ultraporządny gabinet, a następnie na chaos, sodom i gomor w moim własnym biurze i zaczynam się czerwienic gdzieniegdzie ze wstydu :lol:

 

no przyznaj się - posprzątałaś do sesji zdjęciowej!

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utek, dziękuję bardzo. I wiesz co, przeczytałam jednak wczoraj Twój dziennik. Przez dłuższy czas oglądałam, aż w końcu zaczęłam czytać. I znalazłam jeszcze inne cenne informacje. Wczoraj kupiłam tę farbę. Dzisiaj maluję. Musi to być ostatnia farba, bo już tym wybieraniem jestem zmęczona. Pozdrawiam. Ania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

no ok- zapodaję kinkiet z bliska :lol:

http://img4.imageshack.us/img4/5340/50065004.jpg

 

 

 

Dom masz prześliczny. Zachwycił mnie gabinet. Też chciałabym mieć taki porządek, ale przy moim mężu to graniczy z cudem.

Bardzo spodobał mi sie kinkiet przy kominku. Możesz mi napisać gdzie go kupiłaś? Chciałabym taką całą serię tzn. lampę nad stół i przysufitową. Ciekawe czy takie będą z tej serii. Prześliczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też ślicznie dziękuję za info, teraz zmagam się z wyborem hydraulika;), a co za tym idzie muszę określić gdzie podłogówka, gdzie kibelki itp. i mam w głowie chaos, wiem, wiem "Ale to już było", szkoda, że u mnie jeszcze nie :roll:

Mam nadzieję, że będziesz odwiedzać dalej swój dziennik, bo będę potrzebowała na bank namiarów na wykonawcę kominka :D , hehe parkiet już wyśledziłam gdzie, 8) całkiem niedaleko od nas 8) :lol: i pewnie jeszcze nie jedną rzecz podpatrzę :D

 

póki co,

Gorąco Pozdrawiam

R&M&K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

sure, malgos2, monah bez przesady z tym porządkiem, po prostu książki poukładane i tyle :)

aniapaz mam nadzieję, że kolor będzie Ci odpowiadał :)

BetkaWi kinkiet kupowałam bodajże w Castoramie, ale wiele marketów ma takie lampy, wiem, że są też inne z tej serii....

R&M&K jak będziesz w potrzebie to daj znać :)

aga1401 dziękuję za miłe słowa :)

leila fotelik faktycznie nie jest może najlepszym rozwiązaniem, ale sofkę razem z fotelikiem dostałam od teściowej- jej mebelki nie były już potrzebne, a ja pomyślałam, że na jakiś czas wystarczą takie :)

 

Serdecznie dziękuję za miłe słowa i odwiedziny!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...