Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Utkowy dom


Recommended Posts

szable to obok storczyków moje ulubione kwiaty.

niestety w marketach sa małe i potrzeba troche czasu zeby urosły, ale na jesieni na targu w moim miescie (blisko wawy) stala babcia i sprzedawala wlasnie szable- a ze cena niska kupilam od niej 2 sztuki duże, zdowe :D

niestety taka okazja zdarza sie raz na milion lat

obecnie przesadziłam je w nowe, piękne donice i już widze jeden maly nowy odrost

wiem, że nie pomoge- ale wątek mnie zainteresował

serdecznie pozdowienia dla autorki wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 961
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No wlaśnie te w marketach nie tylko, ze są małe to jeszcze wydaje mi się, ze to calkiem inne odmiany są. One się wywijają i wygladają mi na jakieś miniaturowe. :lol: Takie do metrowej donicy mi nie są potrzebne :lol:

Mam jeszcze jedno źródło jakby co... 8) Moja ciotka ma dużą donicę z szablami i może bym ją namówiła, jeśli nie kupię, na rozsadzenie ich :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

sebul34wysłałam na priv :)

mayland i superiwona pewnie Was zaskoczę ale te szable kupiłam w Castoramie. Już kiedyś je tam widziałam i mi się spodobały, a jak pojechałam ostatnio to było już tylko kilka no i nabyłam...cena za sztukę 50zł. Ale fajne są, bo mało wody potrzebują i do tego nie przeszkadza im pełne słońce na moich oknach od zachodu :D

Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D Ja podglądam Twój prześliczny domek juz od dłuższego czasu, ale skoro pojawił sie Nowy Członek Rodzinki to nie mam juz wyjścia i musze sie ujawić i pośpieszyć z gratulacjami :wink:

Oby wszystko Wam dobrze sie układało a synek pieknie, zdrowo rósł :D :lol:

A domek naprawde super i te cudne czerwone akcenty konsekwentne w całym wnętrzu - no po prostu rewelacja! :D

 

PS. Jeszcze jedno małe pytanko, bo nie znalazłam tego nigdzie. Czy pamiętasz może jakie ledy daliście przy schodach? Są to pewnie Skoffy seria Tango tylko pytanie moje brzmi czy są to te zwykłe (73mmx73mm wielkości) czy może mini (60mmx60mm)? Musze juz zaraz je kupować i te małe wydaja mi sie w sklepie ze małe ale może sie mylę... :-? Podpowiedz mi proszę. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Mikołaj:) wszystkie kable biegną w ścianie w specjalnym tunelu pod tynkiem -to taka rura plastikowa :wink: a gniazdka mamy u dołu za szafką. Za telewizorem pod tą drewnianą płytą są też 2 gniazdka, ale nie wykorzystywane.

Dzięki za miłe słowa!

MichAsiek Dziękujemy za gratulacje i życzenia :D Miło mi że domek się podoba! A przy schodach mamy Skoffy Tango te 73mm, czyli większe. Wydaje mi się, że są ok.

anutka2 serdecznie dziękujemy za gratulacje!!! Faktycznie macierzyństwo, zwłaszcza podwójne to już nie lada wyzwanie :wink: Ale nie oszukujmy się, budowa i wykończenie domku to też niezła jazda bez trzymanki :lol:

alkaalka zabudowa ma wysokość 215cm, z czego 15cm cokół. A nad lodówką jest faktycznie niewielka półeczka, dostępna po otwarciu drzwiczek lodówki- widać ją troszkę na powyższym zdjęciu.

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja droga czapki z głów przed tak świetnie wykończonym domkiem!!! Nie będę ukrywać, że trafiłem tutaj dopiero dziś i przejrzenie całej galerii zajęło mi ponad godzinę (kiedy to zleciało?) Ale każde kolejne zdjęcie dobitnie wskazuje że masz świetny gust! Cały Wasz dom to jest majstersztyk, rewelacja itd. :D Szczerze Wam gratuluję pięknego domku no i oczywiście Maluchów :wink: Powodzenia w dalszym udoskonalaniu domku (chyba już nie ma czego poprawiać:p)

 

Pozdrawiam

 

 

Pozwolę sobie jeszcze dodać, że kominek jest sercem tego domu, który POWALA! Dobra robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i również dołanczam się do zachwytów. Chciałam zapytać o kolor rolet zewnętrznych. Widzę, że sa jasne a nie w kolorze okien. Bardzo mi sie podoba takie rozwiązanie. Czy widzicie jakieś minusy tych jasnych rolet typu widoczne zabrudzenia, czy jesteście zadowoleni z tego że załozyliście jasne rolety?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Malinka04 fajnie, że się ujawniłaś :wink: Pozdrawiam i dziękuję za miłe słowa :D

Kkammill baaardzo dziękujemy za tyle pochwał :oops: A udoskonalać jest co, oj jest, uwierz mi....jeszcze wielu rzeczy nam brakuje, czasem mam też ochotę trochę pozmieniać to, co już jest 8)

bdan rolety są w kolorze krem z firmy Orlita. Jestem z nich bardzo zadowolona, nie brudzą się jakoś strasznie, przyznam się, że jeszcze ich nie myłam :oops: Chciałam mieć jasne rolety, żeby okna nie wyglądały ciemno od wewnątrz, gdy przysłoni się je roletą....

Nimfa dzięki za miłe słowa :D A dywan, jak już pomogła mi efi26 ( efi26 dzięki! ) jest z Ikei, ale nie ma go już chyba w ofercie, choć nie zaszkodzi spytać w sklepie :wink:

MichAsiek nie ma za co!

 

A ja zrobiłam ostatnio parę fotek mojej kuchni, to sobie wkleję :wink:

http://img59.imageshack.us/img59/4193/025modified.jpg

http://img179.imageshack.us/img179/2284/033modified.jpg

http://img692.imageshack.us/img692/613/040modified.jpg

http://img242.imageshack.us/img242/6431/041modified.jpg

http://img338.imageshack.us/img338/2782/044modified.jpg

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utek czy ty w ogóle coś robisz w tej kuchni... czy może po zamontowaniu wyczyściłaś i tak stoi do tej pory? Bo czysta jak ta lala :D Ja też jestem pedantką i nie znoszę jak za wiele mi stoi na blacie, ale u ciebie jest wprost idealnie :wink:

Wiem,że już pisałaś to ale ciężko mi znaleźć odpowiedź wśród tych 12 stron, ale mam pytanie odnośnie płytek w kuchni. Jakie to płytki i gdzie je kupiłaś??I czy nie wiesz przypadkiem, czy są inne kolory... jak krem czy kawa z mlekiem??

będę ci wdzięczna za odpowiedź :D

 

I jak tam twoja mała pociecha...rośnie szybko??

 

pozdrawiam cieplutko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulakp a robię, robię, nawet sporo całkiem! Obiadek codziennie! Tylko, że nie lubię wystawek z przypraw, mikserów, krajalnic itp.....wszystko mam w szafkach pod ręką, ale schowane. Czajnik i soczki, woda stoją akurat w kąciku za wysoką zabudową, więc na zdjęcia się nie załapały :lol: A pod szafkami wiszącymi zawsze jakaś graciarnia się przypląta, typu ciastka, koszyk z lekarstwami (bo u nas to wiecznie ktoś chory :roll:) itp, ale to akurat do zdjęcia ściągłam, bo fe.....

A pedantką jestem swoją drogą :wink: może dlatego, że farmaceutką jestem z zawodu :p

A płytki w kuchni to ceramika TAU model daria kolor biały wymiar 32x90cm. Chyba są jeszcze te płytki beżowe i na pewno grafitowe. Kawowych raczej nie ma...

A mały Borys rośnie jak na drożdżach :D Przez ostatnie 3 tygodnie przytył 1kg :D

A żywi się wyłącznie maminym cyckiem 8) którym nie gardzi, podobnie zresztą jak jego starszy braciszek swego czasu :lol:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz jeszcze jak jest z utrzymaniem czystości tych płytek? Bo one chyba mają taką matową i rowkowatą strukturę... nie wchodzi tam brud??

I jakbyś mogła (o ile będziesz miała chwilę) zrobić zdjęcie tych płytek, tak dość blisko, żeby było widać ich strukturę, please :oops:

 

a co do różnych sprzętów na blacie, to ja też tego nie znoszę :lol: dlatego mam taki szczwany plan,że we wnęce którą mam w kuchni zrobię taką wielką szafę, na te wszystkie rupiecie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...