Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Utkowy dom


Recommended Posts

Witam,

nie, nie podnosiliśmy ścianki kolankowej, jest tak jak w projekcie....

Pozdrawiam!

 

witam ponownie,

cóż, z pewną nieśmiałością, ale jednak zapytam, czy otwarlibyście podwoje Waszego domostwa tak, abym mogła zobaczyć Protona w realu?, Wasz dom mnie urzekł, i na 99% też będę budować Protona, ale gdybym zobaczyła go na własne oczy, byłoby łatwiej podjąć ostateczną decyzję, to w końcu decyzja na całe życie... czekam z niecierpliwością, mój email: [email protected]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 961
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj utku :)

 

zaglądałam do Ciebie już dawno, gdy szukałam pomysłów na łazienke i jakoś mi później umknął Twój domek. Teraz powróciłam, bo czasu więcej i powiem, Ci, że jestem zauroczona. Twoje schody pierwsza klasa, robią wrażenie, do tego widzę, ze lubisz kolor czerwony ;) jestem pojechana zdrowo na jego punkcie. Twój salon, super, łazienki pierwsza klasa. Wybacz, ze nie jestem orginalna ale nie ma się do czego przyczepić :) wszystko przyciaga wzrok. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !

na wstępie - przecudny domek , zaczynamy wiosną budowę naszego protonka, mąż zajmuje się murami ,a ja z pewnością wnętrzem, taki podział ;)

i w związku z tym mam pytanko , czy mogłabym się dowiedzieć jaki był koszt schodków wewnętrznych są bardzo ładne , jeśli nie na forum to podaje maila [email protected] i czekam na odpowiedź - dziękuje. Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

.................co do czyszczenia to najlepiej nadaje się do tego ściereczka nasączona oliwką Bambino- nie ma wtedy żadnych smug itp........................

 

Utek znaczy sie czyscisz szybe kominka oliwka? - dobrze zrozumialam - a nie smierdzi jakos po tym ?? i smug nie ma?? chetnie skorzystam z pomyslu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

aga2010 tynki wewnętrzne mam gipsowe, na to robiliśmy takie delikatne gładzie-korekty, ja jestem zadowolona, nic złego nie dzieje się ze ścianami, dzieciaki też nic im złego nie robią :)

lady in red nie wiem co dokładniej jeszcze napisać - na cokole jest położony styropian- o 2-3 cm cieńszy niż na elewacji- potem to jest zaciągnięte siatką i klejem i na to położony jest ten tynk mozaikowy Kabe marmurit nr 206 ziarenko 1mm. To jest dość praktyczne i niedrogie w porównaniu z kamieniem czy klinkierem rozwiązanie.....

pola08 okap w kuchni jest marki Faber. A co do "dłoni kobiety" to fakt- głównie ja "maczałam palce" w urządzaniu naszego domku ;)

Polaczka dziękuje bardzo za miłe słowa :) Co do merbau na podłodze- to jest to lakier wodny półmatowy, podłoga nie sprawia mi wiele kłopotów w utrzymaniu czystości, po prostu ją odkurzam co 3-4 dni, do tego przecieram w razie potrzeby wilgotną szmatą. A gres mam chiński- był impregnowany przed fugowaniem i po fugowaniu, teraz nie łapie żadnych zanieczyszczeń, ale raczej jak coś się wyleje typu kawa czy woda z farbkami dziecka to czyszczę od razu, bo boję się żeby nie było plam...A fuga faktycznie ciemna- jest to brąz Mapei- fuga jest bardzo praktyczna- nie brudzi się wcale, a przy grubości 2mm wygląda równie dobrze jak jasna fuga. Polecam!

olaialek co do wyboru projektu, to sama musisz wybrać projekt taki jak będzie się Tobie podobał, bo to Ty będziesz mieszkać w tym domku! A co do pokoików na górze w Protonie to absolutnie nie są one małe- nasza sypialnia ma po podłodze niemal 30m2, a pokoje chłopców około 24m2! Co do wizyty to wysłałam na priv

justyna27 bardzo dziękuję za tak miłe słowa!!!

Jagódka postaram się wkrótce coś nowego zapodać :)

iwi0301 wysłałam na priv

mhk Broń Boże nie kominek myję oliwką! Pisałam o sposobie na czyszczenie OKAPU w kuchni ze stali nierdzewnej- to okap czyszczę oliwką bambino....super sposób, zresztą znaleziony na naszym Forum :)

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

 

szczerą prawdę napisałam ot co, chciałam Cię zapytać o garderobę. Widziałam, ze nie masz drzwiczek, jak ci sie to użytkuje? My też na 2 ścianach chcemy właśnie same półki otwarte, do tego na dole 2 rzędy szuflad, mnie się to podoba, nawet bardzo ale zastanawiam sie jak to na codzień funkcjonuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to nie przeszkadza, a wręcz ułatwia korzystanie z garderoby- po prostu wchodzę do swojej garderoby i wszystko mam na widoku, nie muszę otwierać żadnych drzwiczek itp.....dodatkowo rzeczy są dobrze przewietrzone, nie grożą im mole....jedynie może trochę bardziej się kurzą, ale bez przesady....

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

witaj utek,

 

macie przepiękny dom, z zewn., jak i w środku; ja chciałbym zapytać o wasze lampy nad stołem jadalnianym. Mam świadomość, że możesz nie pamiętać ich producenta lub sklepu w którym je kupiłaś, ale gdybyś pamiętała, to będę zobowiązany. Gdy zobaczyłem te lampy, wiedziałem, że właśnie takie (jedynie inny kolor) będą najbardziej pasować do mojej jadalni. Są to dwie oddzielne lampy, czy np. łączone listwą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Gratuluje świetnego gustu :-) naprawdę ze smakiem urządzone wnętrza.

Mam pytanie odnośnie głównego oświetlenia salonu, gdyż planuje zrobić takie same. Czy jesteś zadowolona z halogenów? Jaką moc żarówek zastosowałaś?, gdyż nie chciałabym przesadzić u siebie, a najtańsze to one nie są. Jaki jest wymiar zabudowy z regipsu?

Z góry ślicznie dziękuję za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

mariola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...