Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Utkowy dom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 961
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Witam serdecznie po długaśnej przerwie- niestety czasu na forum mam coraz mniej no i tak to wygląda.........

Na początku serdecznie dziękuję za wszystkie Świąteczne i Noworoczne życzenia i również życzę wszystkim Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku :)

aga2010 schody zewnętrzne to płytki klinkierowe paradyż semir brown, natomiast w garderobie synka nie mam kaloryfera, ale nie jest zimno, a w naszej garderobie mamy mały kaloryferek pod oknem...

merle te lampy nad stołem to .....zdziwisz się......ikea :) Cena nie pamiętam ale grosze......są to dwie osobne lampy.

maimi jestem zadowolona z tego oświetlenia bardzo, ja mam halogeny 50W czyli jedna lampa ma 150W a cały kwadrat 300W. Wymiar jednego kwadratu to 120x120cm.

kaerjot dom zasilany jest gazem, nie mamy solarów, podłogówki mamy tylko pod płytkami, poza tym grzejniki- w domku jest ciepło, opłaty za gaz całkiem znośne :)

 

Tymczasem w naszym Protonku pojawiło się kilka nowych szczegółów- jak choćby tapety :) Zdjęcia w najbliższym czasie :)

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sypialnia

http://img525.imageshack.us/img525/6568/031modified.jpg

Gabinet

http://img148.imageshack.us/img148/9139/054modified.jpg

Wiatrołap

http://img820.imageshack.us/img820/2607/064modified.jpg

 

dorciaz mój dom też daje mi wiele energii, ale też całkiem sporo mi jej zabiera ;) Życzę miłego wykańczania SSO.

dugi21 koszty wyślę na priv, natomiast układ pokoi na poddaszu jest taki jak w projekcie, jedynie z pokoju od frontu wydzieliliśmy dodatkową garderobę

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Drogi Utku myslałam, że już nic mnie nie zafascynuje w Twoim jakże uroczym domku, a tu prosze jakie śliczne wejście:)

Przyznaj szczerze te wnętrza to zamawiane u jakiegoś projektanta czy sama tak wszystko dopracowałaś, bo jest idealnie i pięknie:)

Mam prośbę czy mogła byś napisać z jakiego drewna masz schody i jaki jest ich koszt?

Pozdrawiam goraco:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do grona fanów Utkowego domu. W zasadzie prawie od początku śledzę wątek tzn. odkąd zapadła decyzja o zakupie tego projektu, a projekt został wybrany jeszcze przed zakupem działki! I niezmiennie się zachwycam. Gartuluję, napradę piękne wnętrza! Oglądam z radością, że taki piękny dom mnie czeka.Na koniec jak to zwykle bywa ogromna prośba- o cenę schodów. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Utku (chyba tak Cię odmienię ;) ) wyznaję przed całym FM, że uwielbiam Twojego Protonka!

Dzisiaj rano wstałam wcześniej o godzinę (czyli przed 5.00), żeby nadgonić mnożące się w pracy zaległości, ale nieopatrznie podczas picia porannej kawy zajrzałam na strony Twojego dzienniczka no i .... było już mo mnie, gdyż jego lektura pochłonęła mnie zupełnie. Godzina minęła niepostrzeżenie, gdy po raz kolejny przeglądałam znane mi już zdjęcia, lecz radość, jaką sprawiło mi ich oglądanie - bezcenna :) Podziwiam Cię nie tylko za smak, z jakim urządziłaś domek, lecz również za Twoją cierpliwość, z jaka wciąż odpowiadasz na pytania forumowiczów, często przecież powtarzające się. Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twoją rodzinkę ! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...