Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Utkowy dom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 961
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pewno to już nudne będzie, ale mimo wszystko napiszę: piękne wnętrza, piękna podłoga, piękna kuchnia (!), super schody, świetnie dobrane dodatki, super drzwi wewnętrzne. Nie spodziewałam się, że połączenie merbau-wenge tak dobrze wyjdzie, chyba i u siebie pomyślę o ciemnych drzwiach, bo merbau na podłodze już postanowione. Bardzo prosze o informację na priv o cenie kuchni. Czy fronty sa w okleinie naturalnej? Chciałam spytać też o kolor okien. Już wyczytalam, że to orzech Włoszczowa. Na zdjęciach wydają się ciemne prawie jak wenge. Czy w rzeczywistości są zblizone do koloru podłogi, czy drzwi? Btw,a jaką macie bramę garażową (kolor, producent)?

 

pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Fronty mebli kuchennych te ciemne to okleina naturalna dębowa barwiona na wenge. Białe fronty to mdf. Co do okien to kolor jest taki posredni między drzwiami i podłogami, w sumie zależy jak pada światło...Brama to Hormann, kolor to jakiś numerek z palety RAL, nie pamiętam niestety, ale może mąż będzie pamiętał to napiszę :wink:

Pozdrawiam serdecznie i dzięki za miłe słówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Fronty mebli kuchennych te ciemne to okleina naturalna dębowa barwiona na wenge. Białe fronty to mdf. Co do okien to kolor jest taki posredni między drzwiami i podłogami, w sumie zależy jak pada światło...Brama to Hormann, kolor to jakiś numerek z palety RAL, nie pamiętam niestety, ale może mąż będzie pamiętał to napiszę :wink:

Pozdrawiam serdecznie i dzięki za miłe słówka!

 

Dzięki wielkie! W takim razie poproszę o skonsultowanie z mężem. A możesz mi jeszcze zdradzić cenę tej kuchni?

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło popatrzeć na takie wnętrza. Brak zbędnych ozdobników i wielu różnych kolorów we wnętrzu. Mnie ciekawi właśnie kolor Twoich ścian w domku. Czy w salonie, kuchni i wiatrołapie jest ten sam kolor? jeśli tak czy jest to czysta biel, czy raczej jakiś pastelowy odcień beżu? Jeśli można to jakiej firmy macie farby?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź! Właśnie kupiłam na próbę białą farbę tej firmy i się zastanawiam bo średnio kryje. Mam pytanie, czy gruntowali państwo ściany przed nałożeniem farb? Złamana biel, czyli ze wzornika? Zastanawiam się też nad farbami firmy Keim-silikatowe- do malowania wnętrz. Ich farby są droższe a więc mam się nad czym zastanawiać. A zależy mi na farbach powiedzmy "oddychających" na bazie naturalnych składników. Czy do łazienek, np na sufitach też była farba kabe Aquatex czy inna? Oj trochę się rozpisałam. Za szybką odpowiedź z góry dziękuję, bo na dniach muszę się zdecydować! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Tak jak wszyscy tutaj powiem, że wnętrza są piękne. Gratuluję. Kuchnia w moim stylu, schody, podłogi, pokój synka, wszystko mi się podoba. Panuje tu taka elegancja. Jestem pod wrażeniem kominka. Nie wiem jak to się fachowo nazywa, ale jak jest zrobiony ten falisty paseczek, czy tam w środku jest jakaś szybka podświetlana, czy po prostu jest taka luka niczym niezabudowana?

 

Pozdrawiam

 

Chciałam jeszcze zapytać ile m2 ma salon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lanetagf- farba to klasyczna biel, nie ze wzornika, tyle tylko, że w tym przypadku jest to taka ładna ciepła biel. Co do krycia, to mnie wydawało się, że kryje dobrze :-? Nie kupowałam żadnego gruntu, jako grunt zastosowaliśmy dość mocno rozcienczoną farbę tak jak pisali na opakowaniu.

Megi- fala na kominku to czarny granit.

 

PS. Dzisiaj przyjeżdżaja meble do salonu :D Wkrótce nowe zdjęcia 8)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam jeszcze zapytac co to za rodzaj drewna, ktory macie na podłodze? Wiem, że to merbau, ale czy to jest barlinek czy coś innego i jaki to producent? Ten merbau jest stosunkowo jasny i dlatego bardzo mi sie podoba.

Mam jeszcze pytanie, czy jako podswietlenie schodów stosowaliście ledy, czy coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam jeszcze zapytac co to za rodzaj drewna, ktory macie na podłodze? Wiem, że to merbau, ale czy to jest barlinek czy coś innego i jaki to producent? Ten merbau jest stosunkowo jasny i dlatego bardzo mi sie podoba.

Mam jeszcze pytanie, czy jako podswietlenie schodów stosowaliście ledy, czy coś innego ?

Ja też jestem bardzo ciekawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...