Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Niby Opałek-KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Cie ANIU przy następnym spotkaniu będzie o czym pogadać :wink:

 

 

 

tmx Masz rację w Jaśle opałka buduje Gosia i w ROPczycach również już stoi opałek ,byliśmy tam kilkakrotnie zanim ruszyliśmy z własną budową.

 

w takim razie napisz mi jak oceniacie łazienkę na górze - tą od sypialni z balkonem??

Ja do niej planuję wejscie z korytarza, więc się powiekszy trochę, ale czynie bedzie za mała ??????

drugą ( tą w rogu) łazienkę na górze chcę wykorzystać na garderobę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tmx witaj , w dzienniku we wpisie z 23 września widać trochę naszej górnej łazienki. Mąż znów jest dziś na budowie ale nie zabrał aparatu .Jak tylko uda mi się zrobić zdjęcia górnej łazienki to zaraz wkleję. U nas na górze też została 1 łazienka ta większa przy sypialni rodziców. Jest powiększona o garderobę i ma właśnie wejście z korytarza. Jest teraz dosyć duża : będą dwa zlewy, prysznic, wanna narożna, wc oraz pralka i jeszcze taka mała szafa wnękowa. Martwię się tylko o wentylację tej łazienki ponieważ gdy wyprostowaliśmy schody to nie możemy teraz podpiąć wentylacji łazienkowej do komina . Będziemy chyba prowadzić wentylację rurą ocieploną na dach ,tylko czy to wystarczy?.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie można podpiąc do komina?? Tam chcecie zrobić szafkę wnękowa??

 

OOOO o zdjecia bym bardzo prosiła tego pomieszczenia, bo nasunął nam sie nowy pomysł - zeby własnie to pomieszcenie małej łazienki powiekszyć o graderobę, wiec identycznie jak u ciebie.

jeszce rozwazamy by to pomieszcenie ( garderoba + mała łazienka) było w przyszłości pokoikiem a ta druga łazienka ( w rogu) łazienką.

Co o tym sądzisz??? Tobie będzie łatwiej ocenić jak by to wyglądało w realu. jak by było lepiej - tak czy odwrotnie :)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możemy się podpiąć do komina ponieważ przesunęliśmy schody do tyłu żeby zrobić je ze spocznikiem.Wtedy jeszcze nie myśleliśmy o wentylacjo łazienki.Co do zdjęć to owszem mamy ale na budowie straszny bałagan :o Ręce opadają.Mam nadzieję, że chociaż częściowo panowie to uprzątną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pięknego dziennika i świetnego domku!

Moja mała porada - z tynkami się nie śpieszcie - najpierw dobrze sprawdźcie prognozę temperatury! My rok temu tynkowaliśmy w lutym i oczywiście w weekend jak nie było tynkarzy przyszedł mróz -20 stopni i całe noce siedzieliśmy na budowie i paliliśmy w "kozie" żeby tynków nie poodmrażało 8)

Wrażenia niezapomniane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

witam

 

i ja dzis odwiedzilem wasza budowe, wszystko super snieg po kolana :) fajny domek, zazdroszcze pracy ktora postepuje w expresowym tempie, z waszej budowy do naszej rzut kamieniem wiec mam nadzieje ze nastepnym razem spotkamy sie u nas :)

 

dzieki Wojtek za oprowadzenie i odpowiedzi na setki moich pytań :D

pozdrowienia dla calej rodzinki

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 2 months później...
  • 3 weeks później...
  • 3 months później...
  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...