Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika GGGosika


GGGosik

Recommended Posts

- strona FAP cała w turkusach wow :o niestety na polskich stronach niewiele tego i żadnych cen :( zdradzisz? (żebym miała z głowy marzenie o nich od razu :lol: ) z polskich płytek niestety nie znalazłam jeszcze takich intensywnych turkusów, właśnie wróciłam ze sklepu ,,łazienkowego" no i mi powiedzieli, że niestety Paradyż Sensual jest bezkonkurencyjny. Niestety nadal go nie widziałam na żywo, ale mają mi sprowadzic. Z innych Euforia Cersanitu jest znośna (bez dekorów), ale blada trochę.

 

- fiolet - no ja mam zamiar zrobic jednak jaśniejszy, z mieszalnika Duluxa-cho się trochę boję tego mieszalnika, bo wyczytałam gdzies że mogą byc niespodzianki :-? a Ty odwazna jesteś z samomieszaniem!

 

- a tapetą to mnie dobiłaś!!! patrzę teraz na innym komputerze, w powiększeniu i żadnego pomarańczowego nie widzę :D w brązowy tu uwierzę, a perła nadal srebrna - tak to właśnie bywa z obrazem elektronicznym :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ineso Ceny na Bartyckiej we wrześniu 2007:

granat 25x45: 125,-/m2,

błękit 25x45: 114,-/m2

granat podłoga 31,5x31,5: 133,-/m2,

mozaika 54,- zł/plaster 30,5x30,5

 

A może chodziło Ci o tapetę w sypialni? tę jakby z bąbelkami?

Tutaj rzeczywiście nie ma tam pomarańczy...

Tylko beż perła, biel...

 

A fiolet... Niestety z mieszalnika przy wyborze próbników

nigdy nie wybierze się dokładnie tego, co się chce :)

Przy malowaniu są przekłamania i dotyczy to głównie

ciemniejszych kolorów. Ja próbowałam z pigmentami

i robiłam próbkę na ścianie, dopiero po wyschnięciu widziałam

efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Twój fiolet jest bardzo ładny, ale trochę "zimny" :)

Ja chciałam uzyskać bardziej ciepły :)

I rzeczywiście radzę Ci robić próbki :)

Żeby jednak potem te Twoje próbki nie "wychodziły"

spod farby, to zrób może jak ja:

malowałam sobie na pozostałościach płyty g-k :)

(tej szarej części)

 

To Paradyż jest taki drogi??? Pewnie dlatego, że to nowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to właśnie fiolet z palety kolorów ciepłych :D Ewentualnie mam w zanadrzu jeszcze bardziej ciepły, bardziej w stronę różu. Twój mi się bardzo podoba, ale mój mały salon by nie zniósł takiego ciemnego odcienia :lol:

 

Paradyż w sklepie kosztuje 220 zł, podłoga 100zł! bo to rektyfikowana ceramika. Ale się z niego dziś wyleczyłam, bo jednak w rzeczywistości nie robi takiego wrażenia. Widziałam dziś FAP na żywo, z Twojego odcienia ten jasny niebieski, turkusu nie było, ale za to Amour Mer taki turkus w paski :o :o :o cudo! na szczęście nie było z tego podłogi, no i cena.... ale płytki ogolnie piekniejsze od Paradyża.

 

Ale znalazłam Graala swojego dziś! nawet miałam okazję przyłozyc go do Paradyża i jest piękniejszy i tańszy, ok. 55 zł, i jest biała płytka z niego! ideał:) Tylko na zamówienie, ale ja mam czas jeszcze do urządzania, choc w sumie łazienkę to już bym mogła, bo projekt gotowy i wszystko wybrane :D

 

A to moje znalezisko (kolor Cielo, ale daję wszystkie bo piękne są-w rzeczywistości takie mocno nasycone):

 

http://www.baldocer.com/htm_english/producto.php?categoria=revestimiento&formato=20x30&serie=colors#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście wyglądają identycznie jak mój FAP :)

To jak tanie, to bierz!

 

A jaki byś fiolet nie wybrała, to mówię Ci,

zrób gdzieś sobie najpierw próbkę, która wyschnie i zobaczysz

dopiero efekt. Moja koleżanka ostatnio robiła remont

i przyznała mi rację, że w tych ciemnych kolorach

nigdy rzeczywistość nie wychodzi taka,

jak na próbnikach :)

Powodzonka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jaki byś fiolet nie wybrała, to mówię Ci,

zrób gdzieś sobie najpierw próbkę, która wyschnie i zobaczysz

dopiero efekt. Moja koleżanka ostatnio robiła remont

i przyznała mi rację, że w tych ciemnych kolorach

nigdy rzeczywistość nie wychodzi taka,

jak na próbnikach :)

Powodzonka!

na pewno tak zrobię, dzięki za podzielenie się doswiadczeniem :D

 

A jak przyczytałam o piwnicy i garderobie to zzieleniałam z zazdrości :lol: Moje całe mieszkanie ma 33 metry i moim największym problemem jest upakowanie w nim mojej garderoby!

 

Mebelki dla córki cudne, a juz ten kuferek jest boski! Ślicznie dziewczęco wygląda ten pokoik i bardzo oryginalnie.

 

Znalazłam dziś coś w podobnym stylu:

 

http://www.pure-deco.com/boutique/images_produits/_Sticker-MI101_1.jpg

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny ten regalik w motylki.... Ciekawe, ile kosztują

te mebelki :)

Ja znalazłam mebelki w internecie tutaj:

http://www.cudownelata.pl/polski/index.php?id=pokaz&foto=11

i zrobił mi je znajomy stolarz za połowę ceny!!! :)

 

A piwnicę dlatego mam taką dużą, ponieważ na parterze

w bloku mamy pomieszczenia usługowe (gabinety lekarskie)

stąd w klatkach jest mniej mieszkań i mogli zrobić

większe piwnice dla osób mieszkających w tej klatce :)

Też sobie zazdroszczę tak dużej piwnicy i tej garderoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GGGosik, jeszcze pytanie łazienkowe.

Masz ceramikę Koła w łazience córek, czyli jak to się określa bardziej mleczny kolor - czy to się nie gryzie z bielą kafelków? (bo te kafelki masz białe a nie ecru żadne?) Bo ja juz tez się zdecydowałam na Koło Rekord (z wyjątkiem wanny-Cersanit Edera) a dziś mnie tak natknęło, że do łazienki zimnej biało-niebieskiej to może ceramika zimnobiała czyli typu Cersanit powinna byc???

A może juz wariuję z tego ciągłego myslenia o łazience :roll: (jeszcze armatura nie wybrana i albo brzydka albo droga ech..).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
gosik, piekne mieszkanko i gratuluje przeprowadzki. Podrzuciłaś mi pomysł z zagospodarowaniem wielkiej piwnicy, u mnie tylko problemem jest zapach w [iwnicy (stara kamienica:( ) Spróbuję nad tym popracować. Mam pytanie o Twoje szafy - ta w przedpokoju - jakie ma wymiary? i ta w sy[ielni. Gdzie je robiłaś i ile to kosztowało???? z góry dzieki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...