Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

C164 "dom za miedzą" bartolinki i gonzo93


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 311
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dzieki za zdjecia, wyglada lux, ja musze dopasowac plytki klinkierowe, caly czas mi chodzi po glowie wykonczenie jakims kamieniem albo lupkiem takim jak potem elewacja, tylko jest problem, nie wiemy jaki ten kamien,, jaki kolor, a tak gdyby juz byly te plytki to potem nie trzeba byloby wylazic na ten dach.

ech, budowlane dylematy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junona, a robiliście już rekonesans po sklepach? no, od czegoś musicie zacząć, a potem po prostu (hehe, jakby to było takie po prostu :wink: ) konsekwentnie dobieracie resztę. Zacznij szukać tego łupka, może coś wpadnie Ci w oko, i już będziesz wiedziała, że to musi się znaleźć na elewacji.

Do kiedy masz czas na decyzję?.

A koło nas jest domek, w którym elewacja była, okna, i dach się zaczynał robił i tak w połowie dachu ktoś wlazł na górę i komin kamieniem obłożył. Czyli, że się da!

 

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iness5, dziękuję, dziękuję w ich imieniu :D, naprawdę zasłużyli.

 

Monis, jak też jak baletnica po tej podłodze pomykałam :lol:; a wrażeń z posiadania podłogi, kiedy żadnych rur nie widać, kiedy wszystko już jest równieńtkie, czyściutkie, aż nie potrafię opisać :wink:. Nawet tynki nie wywołały takiej euforii :roll: :wink: .

Podłoga to jest to, teraz naprawdę widać dom!

 

:D

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

cześć dziewczyny :D

nie odzywałam się tak długo, ponieważ praktycznie nie zaglądałam na forum z przyczyn wielu, zatem przepraszam, że Wam nie odpisałam :oops:.

 

Junona, poczekaj, poczekaj i Twój domek zaraz taki będzie :D.

I wiesz co, jakoś mi zapał padł, dokumentnie :roll:, może to nowe obowiązki odsunęły myśli o budowie na plan dalszy, a może ciągle zmieniająca się koncepcja wykończenia powoduje zmęczenie i taki jakiś przestój? Fakt, że najdalej do końca wakacji chcemy się przeprowadzić, terminy nie gonią, więc możemy spokojnie zająć się typową wykończeniówką.

 

Andulka, dziękuję za pochwałę :wink: naszych prac; rzeczywiście wchodzi się teraz jak do domu, a nie na budowę; no, przynajmniej można sobie tak dowyobrażać :wink:.

 

Guzmanko, rzeczywiście to 6 miesięcy płynnej pracy, bez przestojów; khm, khm, tzn. teraz już prawie miesiąc stoimy w celach wyschnięcia wylewek i tynków :wink:.

 

Monis, a to ustrojstwo to zabawka mojego męża mająca ułatwić rąbanie (łupanie) drzewa na mniejsze kawałki; z obserwacji moich wynika, że się sprawdza toto wyśmienicie.

 

pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie :D

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Z życzeniami przyszłam, bo jak wpadnę w wir kuchennej pracy to mogę nie zdążyć przed Świętami :lol: :lol:

W Betlejem na sianku Zbawiciel sie rodzi,

niech Wam jak najlepiej w zyciu sie powodzi,

Zas w Nowym Roku o kazdej godzinie,

niechaj nic co dobre Was w zyciu nie minie.

http://img120.imageshack.us/img120/6270/elfikih2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...