Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

C164 "dom za miedzą" bartolinki i gonzo93


Recommended Posts

Edyta masz piękną działkę :D. Kiedy my szukaliśmy naszej, to mąż brał pod uwagę zakup takiej, przez którą płynął strumyk, a za nią zaraz były stawy. Zrezygnowaliśmy ze względu na komary. I co? i mamy działkę z komarami i Świdrem całkiem niedaleko :D :wink:

 

Dziękuję za słowa uznania. Moj znajomy ma działkę z lasem i stawami. I zamieszkały u niego bobry. To dopiero atrakcja. Masakrują mu las w tempie błyskawicznym i przy okazji zalewają działkę i dom. To dopiero problem. Ślimaki w porównaniu z tym to pikuś na przystawkę :wink: :wink: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 311
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj :)

poczytałam, pooglądałam. Piękna ta Twoja leśna działka. Nasza niby przylega do lasu, ale oczywiście nie tym końcem, na którym bedziemy budować. A cała działka to czyste pole (z żytem obecnie). Ja się już zastanawiam jak resztę zagospodarować. Zazdroszczę etau na którym jesteście, bo my dopiero startujemy, a na razie mnóstwo pilnych spraw na głowie i nawet na decyzję jak zapisać i wizytę u notariusza nie możemy się zebrać. Ja mam gorący czas w pracy, ale to już niedługo się skończy.

A moze jak jeszcze trochę do Ciebie pozaglądam to pozazdroszczę mocniej i się szybko zmobilizuję :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam z tą 13tką, ja dziś o 13 :wink: jestem umówiona u notariusza na podpisanie aktu darowania działki :)

ale dla osoby urodzonej 13 to nie problem :lol: :lol:

 

bartolinka współczuje Ci tej afery z drogą, ale zanim się naprawdę tym przejmiesz to spróbuj się dowiedzieć co i jak z tym tonażem itp. Może to taki typ faceta, który racji nie ma, ale będzie Ci do upadłego wciskał swoje.

 

Józków czyli Józefów? Ostatnio przejeżdzałam tamtędy bo mi drogę prze Góraszkę zamknęli i tez podziwiałam te domki wśród drzew, jak w lesie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem powodzenia :D, nam obu życzę.

Wiesz, z tą drogą, ja się nie przejmuję, o tyle, że przecież wiem, że chwilowo ją rozjeżdżamy, ale w takich warunkach (przede wszystkim pogodowych) to ja za bardzo nie mam możliwości manewru, a potem ją "naprawimy" (znaczy się chyba zagrabimy kurzo - pył). Tak się zastanawiam, czy pan nie planował wymusić na mnie wyasfaltowania tego kawałka, albo chociaż ułożenia płyt betonowych :roll:.

W każdym razie podzwonię dziś po urzędach i się dowiem, może po prostu czegoś nie wiem :wink: :roll:.

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sie nie martw ta 13. My tu z Prince robimy za etatowo-forumowe czarwonice ... i sie 13 nie boimy. :D :D :D Niech moc bedzie z Tobba!!! :D

A tak na serio. Juz świetnie ten domek wyglada wsród tych drzew. A jak powstanie cały to bedzie jak taka" gwiazdeczka na niebie". Powodzenia

 

no to odczyniajcie dziewczyny :D :wink:

I załatwcie mi proszę trochę mocy na pana od drogi, nie żeby od razu wpadł do tego rowu, tylko żeby przejrzał na oczy i zrozumiał, że chwilowo nie mogę spełnić jego prośby o prostej i wyasfaltowanej autostradzie pod dom.

 

papa,

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyśliłam się po sosnach, Świdrze i Wiśle :) My nie budujemy się na działce w lesie. Chociaż przyznam, że domy na takich działkach wyglądają pięknie i kusiły mnie takie lokalizacje, ale ja to trochę cykor jestem 8) Budujemy się bliżej centrum Józefowa. Z tym że i tak musiało polecieć 12 sosen, bo oczywiście rosły na środku działk. Zostało nam jeszcze 15 + dąb, klon, akacja i nawet mirabelka - myślę, że starczy.Pozdrawiam i życzę powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monis, podpatrywałam Twoje schody; wydają się być w porządku :D.

Skąd ta fobia schodowa :roll: ? Masz chyba nawet szerszy bieg niż mają moje (ledwo 95cm wyjdzie, jak dobrze pójdzie).

Napisz dlaczego skróciłaś ściankę pomiędzy schodami? fajnie to wygląda. Myślałam, że może i u mnie też tak można, no niestety, ja mam tam drzwi do garażu i one muszą się czegoś trzymać i musi być ścianka oddzielająca biegi :( .

Ale może da się ją jakoś pozbawić wysokości ... zobaczymy jak będą robić.

 

pozdrawiam :D

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fobię mam właśnie przez tę ściankę działową między biegami... Jest szerokości 25 cm. Jeśliby panowie zrobili z połówki to miałabym dużo szersze schody. :roll:

Ściankę skróciłam, żeby było więcej przestrzeni optycznie i żeby łatwiej było cos wnieść. Nie mam tylko pomysłu co zrobić z poręczą. Na szczycie schodów stoi słup drewniany podtrzymujący więźbę...

 

Ścianka była ucięta na podstawie tego zdjęcia (chociaż tu też jest węższa ścianka :-? ). Poręcze chcę drewniane, a nie stalowe.

http://img213.imageshack.us/img213/5420/11858095573685zj5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fobię mam właśnie przez tę ściankę działową między biegami... Jest szerokości 25 cm. Jeśliby panowie zrobili z połówki to miałabym dużo szersze schody. :roll:

Ściankę skróciłam, żeby było więcej przestrzeni optycznie i żeby łatwiej było cos wnieść. Nie mam tylko pomysłu co zrobić z poręczą. Na szczycie schodów stoi słup drewniany podtrzymujący więźbę...

 

Ścianka była ucięta na podstawie tego zdjęcia (chociaż tu też jest węższa ścianka :-? ). Poręcze chcę drewniane, a nie stalowe.

http://img213.imageshack.us/img213/5420/11858095573685zj5.jpg

 

Monis, a nie mogli wyburzyć i raz jeszcze postawić? mniej frustracji by było :(

nie wiem, jaki masz ten słup i w którą stronę stylistycznie idziesz, ale może:

 

http://www.drewmir.pl/foto_balustrady/71.jpg

albo:

przy czym ta koncepcja bardzo mi się podoba :D:

http://www.czapiewski.bizn.pl/galeria/zdjecie020.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...