Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Pauliny, Maćka i Amelki


Nefer

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 108
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale pięknie sie u Ciebie zrobiło :):):)

Ławy będą jak ta lala :):)

 

I sosenek trochę się ostało - pięknie - bardzo mi się podoba.

 

I działo się jak widzę, działo :):) U mnie juz dach foliują.

Z ekipa gadałam jak ode mnie odjeżdżali, że do domu jadą w połowie maja . To spytałam :

- znaczy się jak skończycie u Gacka stan surowy otwarty ?

:):):) się pośmialiśmy :)

 

Będę dopingowac :)

 

 

P.S. no co Ty - żartowałam z tym przyjazdem. Ja to czasem potrafie stodoły soebi narobić :roll: :roll: Najpierw to Ty miałeś wpaść do mnie na budowę - uprzejmnię przypominam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe

Jadą do domu koło 14 maja, Robert - szef ekipy - mówił, że do tego czasu to ściany parteru będą - normalnie aż w to nie wierzę, że tak szybko można budować :)

 

Nefer fakt miałem wpaść, ale jak zwykle czasu brak i zawsze coś wypadnie kurcze, ale Ciebie serdecznie zapraszam do nas jak tylko będziesz miała ochotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecierajcie szlaki bo na wiosne 2009 też będziemy się budować :D Wybralismy juz projekt troche podobny do waszego tylko że troche większy http://www.archipelag.pl/projekty-domow/inez/. Mam nadzieje że budowa minie wam bez żadnych ekscesów. Ooo i nie kopcie za głęboko z wiadomych względów. Pozdrawiamy, sąsiedzi z 44\5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecierajcie szlaki bo na wiosne 2009 też będziemy się budować :D Wybralismy juz projekt troche podobny do waszego tylko że troche większy http://www.archipelag.pl/projekty-domow/inez/. Mam nadzieje że budowa minie wam bez żadnych ekscesów. Ooo i nie kopcie za głęboko z wiadomych względów. Pozdrawiamy, sąsiedzi z 44\5

 

Witam sąsiadów. Fajny domek. W takim razie czekamy na Waszą budowę. W kupie raźniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, widzę , że Robert założył okulary pesłoneczne - to dobry znak :):)Zabójczo w nich wygląda, nie ?

 

Dobrze jadą - tak ma być :)

 

Jak Robert coś mówi to tak będzie :):) Luzik :)

 

A ja zakochałam się w moim dachu :) Jest BOOOOSKI :) Także, może jednak wykroisz chwilkę, żeby wpaść ? Jakbyś się gdzieś kręcił w okolicy Radzymińskiej to daj cynk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Super prace postępują. Zaczęliście dużo później a już nas przegoniliście. U nas dopiero drewno na strop przyjechało.

 

Nefer, dawno u Ciebie nie byłam. Idę oblookać co ciekawego bo utknęłam na walce z głupim rzeczoznawcą. :D

Zapraszam , zapraszam :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gacek, to sobie u Ciebie obejrzę jak się schody robi, bo u siebie nie zdązyłam :)

Ale ostatnoi pomierzyłam stopnie ( tak mie nastraszyli tu na forum :)) i róznice mam 1-2 mm :):) Nieźle :)

A teść sie z ekipą nie polubił bo Szef jest z tych twardszych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gacek, to sobie u Ciebie obejrzę jak się schody robi, bo u siebie nie zdązyłam :)

Ale ostatnoi pomierzyłam stopnie ( tak mie nastraszyli tu na forum :)) i róznice mam 1-2 mm :):) Nieźle :)

 

No schody już są wylane, nie będę mierzył bo wyglądają super, a i Robert raczej by nie dał spie.przyć :)

 

A teść sie z ekipą nie polubił bo Szef jest z tych twardszych :)

 

Ta teść też z tych twardszych i od razu kłótnia gotowa, a Robert powiedział, że kierbud na początku powinien przyjść i powiedzieć czego wymaga, ale że się kierbudowi nie chciało to cóż... najlepiej potem mieć pretensje i pokazywać kto tu rządzi, a Robert nie da sobie w kaszę dmuchać, dobrze, że mam żonkę, która wszystko załagodziła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że szef tej ekipy się szanuje. Można z nim dojść do ładu, a szanuje też wiedzę, jesli ktoś ją posiada :):)

MOżna się dogadać... ale rzeczywiście Robert to silna osobowość - na szczęscie idze za tym równiez praktyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Do wypłaty pierwszej transzy bank zażyczył sobie jeszcze wpis do hipoteki, co tego samego dnia załatwiliśmy i od razu złożyliśmy prośbę o wypłatę pierwszych pieniążków.

 

Tak więc cała procedura od złożenia wniosku kredytowego do wypłaty kaski trwała niewiele ponad 14 dni wliczając długi weekend.

 

Ogromnie polecam doradców z OF i bank millenium (szczególnie oddział na KEN 49 w Wa-wie), i od razu uprzedzam nie mam z tego żadnej „działy” :)

 

Ja też jestem zadowolona z kredytu w Millenium. Marża wcale nie taka zła a podpowiem że można ją po jakimś czasie bycia 'dobrym klientem' negocjować.

 

Małe sprostowanie - do wypłaty wystarczył wniosek o wpis a nie wpis. Wtedy tak szybko by Wam nie poszło :wink:

 

 

P.S. Co do grzejników w podłodze. Nie jestem ekspertem ale się zastanówcie jak będziecie stamtąd kurz wyciągać... no i śmieci które tam będą wpadać. Pół bidy jak będą sypkie - można wyciągnąć dobrym odkurzaczem. Ale jak się wleje sos ze spaghetti? :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...