Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Pauliny, Maćka i Amelki


Nefer

Recommended Posts

A ja narzekam na mojego wykonawce :o

 

Przykra sprawa i nie dziwię Ci się że masz dosyć. Ale za dwa miesiące nie będziesz już pamiętał. Na szczęście to nie jest coś czego nie da się naprawić. Głowa do góry.

 

Dzisiaj Mariusz ma przyjechać z jakimś fachowcem co się zna. Mam nadzieję, że naprawdę się zna, a nie jak tamci...

Dzisiaj będę wiedział co dalej z tym robimy.

 

Kurcze wszytko przez to, że ja nie mam czasu tego jakoś dopilnować. Żonka też nie bardzo, musi małą się zajmować i tak robi co może na budowie jest dwa razy dziennie między spaniem i karmieniem małej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak są matoły które się nie znają to Twoje pilnowanie nic nie da. Możesz co najwyżej zejść ze stresu. Przecież nie weźmiesz łaty w takim momencie.

 

Jedyny Twój błąd to nie odwołanie gruchy jak nie było popołudniu wszystko gotowe. Tak się nie robi. Gdyby panowie się znali to by sami o to poprosili.

 

A co do kasy - przecież napisałeś że im nie zapłaciłeś to będzie na następnych fachowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są matoły które się nie znają to Twoje pilnowanie nic nie da. Możesz co najwyżej zejść ze stresu. Przecież nie weźmiesz łaty w takim momencie.

 

Jedyny Twój błąd to nie odwołanie gruchy jak nie było popołudniu wszystko gotowe. Tak się nie robi. Gdyby panowie się znali to by sami o to poprosili.

 

A co do kasy - przecież napisałeś że im nie zapłaciłeś to będzie na następnych fachowców.

 

Grucha była ustawiona na popołudnie w czwartek i ją odwołaliśmy, przyjechała w piątek rano i w piątek rano podobno wszystko było gotowe. Pan Mariusz to sprawdził i był przy wylewaniu betonu z gruchy. Niestety przy wyrównywaniu wylanego betonu nie było już żadnego nadzorcy.

 

Kasy nie zapłaciłem jedyne co to poszła kasa za beton, "fachowcy" nie dostali złamanej złotówki przynajmniej ode mnie - nie wiem jak Mariusz się z nimi rozliczy. Jedyne co im wyszło to wykopanie rowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gacuś- piękne okna, drzwi i brama. bardzo ładnie wyglądają.

Co do tarasu - nie zapomnij o drobnym fakcie wywozu tego gruzu. Jeden kontener 7 mkw na gruz to koszt 450 pln. Nie chcę być świania - ale to też koszt, który musisz ponieść... Szczególnie, że jak deszcz popada na tę kupę gruzu to zamieni się w skałę - a więc będzie jeszcze fajniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Chyba sie Gacuś przeprowadzicie szybciej niż ja :)

 

Fajnie to wszystko wygląda :) No i niebawem będzisz miała ciepło w domku :)

 

Dzięki Nefer :)

Ja wiem, że narazie nie myślisz o czymś takim jak przeprowadzka, powiem Ci szczerze, że ja też.

Niestety (albo stety) moja żona o tym myśli i to bardzo mocno myśli - data została ustalona na maj 2009 - konktretnie długi weekend majowy. Ja jakoś tego nie widzę :(

Żonka podjęła nawet drastyczne kroki, a mianowicie dała ogłoszenie do agencji o wynajmie naszego obecnego lokum od 1 maja 2009 - jeeessssuuuu to już nie daleko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak bardzo zazdroszczę, my jesteśmy na etapie spotkań z geodetą, a do pozwolenia daleka droga. Śledzę Pana dziennik praktycznie od początku i nie ukrywam że czekam zawsze na nowe zdjęcia. Zupełnie inaczej patrzę na ten projekt. Chyba coraz bardziej mi się podoba.

Co do domu, narazie z zewnątrz wykańcza go Pan dokładnie tak jak nam się zamarzyło (dachówka, okna, drzwi) ciekawa jestem koloru elewacji.

I tak na marginesie, piękna działka, a domek (moje zdanie jest całkowicie subiektywne :D ) świetnie się wpasował w otoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...