Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

wycinanie migdałków - jak to sie odbywa?


Majka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 114
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja miałem usuwane migdałki i musze powiedzieć że ta operacja naprawde mi pomogła. Wcześniej prześladowały mnie anginy - w ciągu roku miałem je kilka razy - były już momenty że brakowało antybiotyków takich których jeszcze nie brałem i skierowano mnie na zabieg wycięcia migdałków. Po usunięciu migdałków nie odczuwam żadnych skutków ubocznych a anginy jak ręką odjął - zapomniałem co to jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 tygodnie temu budziłem się z takim dziwnym szlamem w buzi i pierwsze co to musiałem iść do łazienki i zrobić szorowanie oraz płukanie.

Były okresy że miewałem nawet zastygłą krew w buzi, na zębach oraz ustach.

Co gorsza to budziłem się wcześnie rano bo kac mnie męczył od tego szlamu w ustach.

Dzisiaj - równie 2 tygodnie po zabiegu jestem jeszcze na L4 i nie odczuwam już tych dolegliwości, a spać to mógłbym fiu fiu

Odpukać w niemalowane - czuję się zupełnie innym i co ważne zdrowszym człowiekiem.

 

A i jeszcze jedno dziś w nocy mi się śniło że mnie migdał boli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że ty już po :))

Pewnie, że nic nie będziesz czuła.

Jeśli jednak cokolwiek zacznie to jęcz. Mi to pomagało. Automatycznie dostawałem strzykaweczkę jakiegoś tam środka w migdałek. Prawdopodobnie była to adrenalina. Ma ona to do siebie, że uśmierza ból a co najważniejsze zmniejsza krwawienie.

Dziś rozmawiałem z kuzynką to mi powiedziała, że była tak spanikowana, iż siedząc już na krzesełku z otwartą buzią dostała jeszcze coś ekstra.

Małym dzieciom dają taki środek, który powoduje, że mają lukę w pamięci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ja poszedłem do szpitala 12 a w domu byłem 17.

 

Dwa lata temu moja córcia miała zabieg usunięcia migdałka i założenia drenów w uszka. Przyjechaliśmy do kliniki o 9:00, wyszliśmy o 15:00. Żadnych efektów ubocznych, chociaż miałem taką nerwówkę zanim do nas wróciła, że zyskałem w godzinę parę siwych włosów. Córcia przeszła wszystko bez żadnego bólu i efekty są znakomite. Skończyły się ciągłe przeziębienia, słuch wrócił do normy. Dziś praktycznie już nie pamięta zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propaganda wycinania migdałkow piękna .

Ja nie mam, to tyz sobie wytnij.

biznes sie kręci i klieci na zas jusz so.

 

Do czego służą migdałki ?

Matka natura dała je nam ,żeby nas chroniły .Pierwsza tarcza obronna organizmu. to samo co z wyrostkiem robaczkowym.

troche lektury ludzie .

Jest ogólnie dostępna

lekarz składa przysięgę , a czy ja dotrzymuje?

.Politycy tez obiecuja przed wyborami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ,ale jeszcze nie znam odpowiedzi .

Znam te które dotyczyły mnie i moich znajomych bardzo dokładnie studiowałem przypadki.

Może to być grzyb ? lub robaki ktore rozmnozyły się w migdale. .(tak jak przypadku prostaty.)

trzeba poszukac odpowiedzi.

Wyciąć jest najłatwiej tylko co potem?

http://www.igya.pl/schorzenia-choroby/35-rak/310-film-o-leczeniu-raka-metodp-gersona.html

http://www.bochenia.pl/nasze-zdrowie/2009/kwiecien/tytul-piatego-artykulu.html

http://www.bioter.home.pl/prasa/index.htm

To strony gdzie powinna byc odpowiedz, lub zaprowadzą Cię do niej

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propaganda wycinania migdałkow piękna .

 

Teraz pora na mnie i moje pytanie.

Już ponad miesiąc jestem pozbawiony migdałków.

- Jest to pierwszy miesiąc w moim życiu gdy nie brałem jakiejkolwiek tabletki na gardełko

- Jest to również pierwszy miesiąc w moim życiu gdy to przestało walić mi z buzi

- jest to również pierwszy miesiąc w życiu gdy to nie budzę się z zaschniętą krwią w ustach

- jest to również pierwszy miesiąc w moim życiu, gdy na dożynkach jadłem swobodnie loda w wersji 3xXL

ponadto śpię całą noc, nic mnie nie boli, znikło zapalenie skóry.

 

Moje migdałki to był jeden Wielki WRAK

Jeżeli będzie taka potrzeba to wstawię ich zdjęcie.

Propagandą jest natomiast leczenie takich wraków, które nie stanowią dla organizmu ochrony.

Są natomiast źródłem ciągłego zapalenia i ogniskiem chorobowym.

Na takich migdałkach krocie zarabiają firmy farmaceutyczne.

Lipcowe leczenie Migdałków kosztowało mnie ponad 100 zł - 3 różne antybiotyki i żaden nie za skutkował.

Dodatkowo 1 wizyta na pogotowiu oraz 3 u rodzinnego i wizyty w aptece.

Tak więc jak z tą propagandą???? Kto ją sieje??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...