Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Aps-119 inaczej


magdab7

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Dorotko,

 

Jak to miło wiedzieć, że ktoś zagląda i czeka. Ja niestety miałam slużbowy dłuższy wyjazd zagraniczny. Oczywiście jak pewnie się domyślasz, nie było mi to na rękę, bo co tu ukrywać, roboty w związku z tym zwolniły jeszcze bardziej (mój mąż jest po prostu dla budowlańców za dobry).

 

Ale nawet będąc strasznie daleko, i tak śledziłam na bieżąco Twój dziennik i po prostu już nawet nie zazdrość, a wstyd mi, że u mnie prace tak powoli idą i nie mam się czym pochwalić na forum. :oops:

 

No, ale za chwilę dołożę kilka fotek sufitów podwieszanych, bo tyle chłopaki zrobili w trakcie mojego wyjazdu.

 

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki za pozostałe do 4 dni do wyprowadzki.

 

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Madziu!

:D Cieszę się, że się odezwałaś, bo jesteśmy w tej naszej budowie prawie na tym samym poziomie. Zawsze przyjemnie jak jakaś dobra dusza doradzi i pomoże. Oglądałam wasz dziennik i muszę powiedzieć, że w tych zmianach to poooooooszaleliście, ho, ho... ale jest super. Nawet bym nie pomyślała, ze tak można przerobić projekt. Fajnie, że będziemy w kontakcie.

I prośba: Jak na dzienniku stworzyć sobie link do komentarza? :oops: Pomóż. Proszę. Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZeść,

 

dzięki za kontakt.

 

Co do komentarzy to musisz założyć nowy post w komentarzach (analogicznie jak zakładałaś dziennik.

 

Ja w swoim profilu w miejscu gdzie jest podpis wstawiłam link do dziennika i liknk do komentarzy. Zrobiłam to tak: pod podpisem wstawiłam

 

nie wiem dlaczego, ale na koniec trzeba nacisnąć enter.

 

Mam nadzieję, że jasno wytłumaczyłam, jeżeli nie to daj znać.

 

Pozdrawiam,

 

 

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witaj Madziu.dawno tu nie zaglądałam, bo i do komputera mnie nie ciągało. Domem nie mogę się nacieszyć i od mopa uwolnić :wink:

Ale za to Wy w tym czasie ładnie do przodu ciśniecie. Kominki ładne, ciekawe, który zwycięży. Bardzo mi się podoba pomysł kominka narożnego.

Co do poręczy schodowej to jeśli można wkleję zdjęcie jak my to rozwiązaliśmy.

Pomysł murka jest ciekawy, ale może odrobinę ogranicza przestrzeń.

http://images33.fotosik.pl/281/ed61f48439833ea6.jpg

 

Wybraliśmy najprostszy model barierki, i na pewno nie sprawdza się on przy małych dzieciach (mogą się wspinać, jak po drabince.)

Serdecznie pozdrawiam Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dorotko za zdjęcie i za informacje na temat schodów.

 

Mąż powiedział jednak, że nic nie będzie wyburzał więc chyba ścianka zostanie. Czekamy jeszcze na Pana od balustrad aby zobaczył czy przypadkiem czegoś by nie zmienił. Wtedy będę mogła się "podeprzeć" autorytetem i może ścianka zniknie.

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

Cześć Magda.

Chyba wszyscy zrobili sobie jakieś wakacje. My nasze mieliśmy pod koniec czerwca-pocz. lipca, więc dawno. Wszystko po to, że by w wakacje budować. I nie wyszło:(

Oglądałam wnętrza Waszego APS-a i zaniemówiłam. Kuchnia - imponująca, mnóstwo szafek, schowków. Super! Współczuję problemów ze sprzętem AGD, albo raczej z nieuczciwymi sprzedawcami. Za to łazienka, ta duża górna - marzenie. Do wanny wstępować będzecie jak na tron! Podobają mi się lustra na ścianie - czy sa jakoś "naklejone", jak glazura? Wszystkie sfotografowane pomieszczenia są bardzo pomysłowo zaaranżowane.

Czekamy tearz na następne zdjęcia.

Pozdrawiam, Aldona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Madziu

 

po długim oczekiwaniu na zdjęcia z Waszej budowy doczekałam się i jestem oczarowana, po pierwsze kuchnia, śliczna i w zasadzie identyczny układ mebli jak u mnie (możesz napisać ile zapłaciłaś i gdzie ją zamawiałaś), po drugie łazienka górna - moje klimaty i kolorki, wanna na wejściu robi niesamowite wrażenie, my niestety nie moglismy sobie pozwolić na wannę narożną bo nasi panowie od instalacji wodno-kanaliazyjnej stwierdzili że jest za duży skos i będzie to niewygodne i niepraktyczne. Wasze rozwiąznie doskonale się sprawdziło - podniesienie ściany kolankowej. Lustra też super wyglądają. Pozdrawiam Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie znalazłam cię w komentarzach Agoli i zachwycona była twoim wnetrzem wiec pomyślałam ze wdepne na inspekcje :wink: i masz bardzoooooooo ładne wnętrze....kuchnie rewalacja i odrazu pytanie 8)

Jakiej firmy okap? planuje własnie taki kształt,jakiej firmy indukcja czyzby to elektrolux?Fronty w jakim kolorze?Oj bede tu czesciej zaglądac bo podobne klimaty mi sie podobaja..pozdrawiam i wytrwania życze...ilona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ilona,

 

dzięki za odwiedzenie mojego dziennika. Bardzo się cieszę, że podobają Ci się moje pomysły. Widzę, że Agnieszka zrobiła mi niezłą reklamę. Dzięki Aga.

 

Co do okapu - to jest firmy NETO. Firma i parametry techniczne okapu (620m3/h) żadna rewelacja, ale okap był tani (ok. 1400 zł w sklepie który dostarczał mi kuchnie, na internecie napewno jest jeszcze tańszy) i fajnie wyglądał, więc go wzięłam. Jeszcze fajniej wygląda jak się go zaświeci. Pod spodem ma kilkanaście światełek led, więc wygląda kosmicznie. Na razie polecam. Nie wiem jak będzie się sprawował później. Jedyne na co nie zwróciłam uwagi, to to iż okap wyświetla funkcje na niebiesko, a pozostały sprzęt na czerwono. Lekka porażka, więc okap pewnie będzie wyłączany jak goście będą w kuchni.

 

Płyta indukcyjna Elektrolux. Strasznie na nią chorowałam i uparłam się, że taka musi być. Ponieważ u mnie w domu głównie gotuje mąż, a on koniecznie chciał gazową, przekonałam go do indukcji tym, że działa jak gazowa no i może swoje brytfanki na tej indukcji ustawiać w dowolnym układzie i zawsze działa. Będąc w Niemczech przetestowaliśmy u rodziny taką samą płytę, też "z celownikami" jak mówi mój syn, ale AEG. Mąż był zachwycony, że niezależnie od kształtu garnka, działa.

 

Płyta AEG jest fajniejsza bo ma ramki, ale cenę ma już niefajną - ponad 1,5 tys. zł drożej niż Elektrolux.

Przynajmniej taka różnica była jak ja poszukiwałam kuchenki.

 

Co do frontów - to jest to czarny lakier, albo folia high gloss oraz zebrano. Meble niemieckiej firmy nobilia - http://www.nobilia.de. Fronty Primo 790. Na marginiesie dodam, że pierwotnie kuchnia miała być tradycyjna tak aby pasowała do bryły budynku i wybranych mebli. A tu taki odskok. Teraz trzeba zmieniać wnętrze salonu.

 

Pozdrawiam,

 

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...