Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Aps-119 inaczej


magdab7

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Aldona,

 

Ja ogólnie jestem zadowolona z mojej ekipy. Jedyne na co mogę narzekać i pewnie przy Was narzekałam to czas realizacji. Zawsze tydzień/dwa po ustalonym terminie.

 

Ekipa to za dużo powiedziane. Umowy mam podpisane z p.Arkiem, który zawiaduje kilkoma różnymi ekipami (ma murarzy, tynkarzy, dachowców, ekipę od elewacji i chłopaków do wnętrz). Elektrykę, hydraulikę i glazurę kładły inne ekipy.

 

Zapraszam na budowę, to zobaczycie efekty ich prac.

 

 

Pozdrawiam,

 

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

dzięki za pochwały. Bardzo się cieszę, że się jeszcze komuś podoba.

 

Meble są niemieckiej firmy nobilia - http://www.nobilia.de. Fronty Primo 790. Zamawiałam w firmie ABRYS http://www.abrys-kuchnie.pl/

 

Co do wymiarów to o ile pamiętam :

 

ścianka z wysoką zabuodwą - 2,55 m

ściana pod oknem - 2,15 m

ściana z okapem - 3,00 m.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magdab7,

 

bardzo sympatyczny domek się zapowiada :D :D i wnetrza bardzoo, bardzo.....Gatuluję :D :D

 

Mam małą prośbę dotyczącą wykonania podbitki. Czy możesz pokazać zdjęcia z etapów jej wykonywania? Albo chociaż jakiś opis słowny. :roll:

 

I jeszcze poproszę o zbliżenie, bo bardzo mi się podoba :D

 

A zmiana koloru kominka bardzo trafiona, o wiele ładniej teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtla,

 

dziękuję bardzo za miłe słowa.

 

Co do podbitki, to niestety nie posiadam zdjęć z etapów jej wykonywania.

 

Ale oczywiście służę słownym opisem: najpierw domknęli przestrzeń pod skosem dachu płytą OSB.

Zatynkowali ją, a raczej zaciapali klejem. A następnie na nią nanosili poprzednio pocięte kawałki styropianu.

 

No i na to wszystko klej, grunt i tynk.

 

Tak mniej więcej to wyglądało.

 

Jutro zrobię zbliżenie podbitki i zamieszczę (Dziś nie mogę bo mam zebranie rodziców u syna w szkole :) )

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam serdecznie,

 

Szukając informacji ma temat płytek znalazłam zdjęcia Twoich łazienek. Mam pytanie odnośnie opoczna verona (jeśli dobrze pamiętam) , który odcień masz na ścianie i jakiej jakości były te płytki bo mnie wszyscy przestrzegają przed tą firmą.

Interesują mnie też płytki w Twojej drugiej łazience i informacja jaki kamień na szafki dobrałaś do jedej i drugiej łazienki. Też chce zastosować takie rozwiązanie.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

nie kupowałam płytek opoczna, tylko cersanit trawertino.

 

Płytki opoczna były na wysoki połysk i nie bardzo mi się podobały.

 

 

Co do cersanitu, to płytki ścienne (tylko) pękały od samego patrzenia na nie.

 

Ale nie było problemu z ich wymianą, chociaż czarno to widziałam.

 

W drugiej łazience jest tubądzin sarda.

 

A blaty to marmur braccia sarda daino.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Cześć Magdo.

Zaglądam i zaglądam tutaj, ale chyba tak jesteście zajęci przeprowadzką :wink: , ze nie masz czasu na dziennik. Mam nadzieję, że prąd "powrócił", kabina prysznicowa poprawiona, gzymsiki się trzymają i w ogóle - prawie mieszkacie. Trochę się wystraszyłam, jak poczytałam o waszych przepałach z tym wszystkim, ale - jak widać - nie da się uniknąć takich niespodzianek. Byle do przodu.

Bardzo podoba mi się podłoga w salonie. Jak naprawiliście te rysy po cyklinowaniu? Czy jesteś zadowolona z grzejników kanałowych? Czy można jeszcze do Was zajrzeć?

Pozdrawiam, Aldona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Cześć,

 

Dzięki Aldonko, że śledzisz dziennik, to zachęca mnie do zamieszczania nowych fotek.

 

Przeprowadzka leci powolutku. Nie spieszymy się. Zaplanowaliśmy pierwszy nocleg na mikołajki.

 

Teraz walczę z zestawieniami do zwrotu Vatu - porażka.

 

Kabina poprawiona, gzymsiki ok. Co do rys po cyklinowaniu to nie ma żadnych. Tamte zdjęcia były robione w trakcie cyklinowania, a raczej zaraz po tym jak odcięło prąd.

 

Po włączeniu prądu dokończyli cyklinowanie i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Cześć Madziu. wszystkiego najlepszego z okazji przepropwadzki i niedawnych swiąt tudzież nadchodzącego Nowego Roku! Ależ sprawiliście sobie prezent na Mikołaja.

Mieszkacie pięknie!

Wszystkie Twoje uwagi i wskazówki są bezcenne. Na pewno wykorzystamy je przy budowie naszego aps-a. To oświetlenie, spiżarka - też braliśmy pod uwagę. Na saunę też jest ochota, choć ja wolałabym chyba suchą. Zobaczymy.

Pozdrawiamy gorąco!

Aldona i Darek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam, że macie pod sufitem sztukaterie - też myślę o podobnym rozwiązaniu. Napisz mi proszę w jakiej odległości montowaliście je w okolicach okien, tzn ile pozostawiliście miejsca na firany / zasłony? No i przy okazji: gratulacje z przeprowadzki i wszystkiego naj w nowym Roku:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...