Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza Akacja Kochana - dom Jasia i Joasi


Recommended Posts

Witaj Joasiu

 

Wasza Akacja jest pierwsza jaką znalazłam w necie, już wtedy niestety nie było dostepu do Waszego dziennika ze zdjęciami , czego bardzo żałowałam ( chyba że ja nie umiem go otworzyć), dlatego również dołączam się do prośby maksia jeżeli chodzi o zdjęcia wiaty ale również jeżeli można chciałbym prosic o zdjęcia domu ale również pokoi i łazienki na górze.

 

Mam również jeszcze pytanie o Waszą dachówkę, jakiej jest firmy ? i jaki jest jej kolor z nazwy?

 

dziękuje bardzo

 

pozdrawiam

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie :)

Dziennika nie ma - jest tylko wersja w wordzie - wyślę w razie potrzeby. Ze zdjęciami :)

 

Fotki wiaty jak będzie jasno :)

 

Dachówka to Euronit, cementowa, brązowa esówka.

 

Z tą łazienką na górze to trafiony zatopiony - jeszcze nie gotowa - na razie służy jako pomieszczenie do przechowywania pelargonii.

 

Pozdrawiam ciepło

Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Joasiu

 

Wiatka naprawde super!!!, też będziemy musieli o takiej pomyśleć

faktycznie słoneczko mcno przyświeciło i nie widać koloru, dlatego czekamy na jeszce więcej zdjęć :)

My jednak najpierw musimy wybudować nasz domek....a nie wiem jak to będzie , troche to wszystko jest dla mnie przerażające

 

jeżeli mogłabym prosić o ten Wasz dziennik ( ze zdjęciami) w wordzie to bardzo prosze :) na priv, napewno podpowie nam kilka rzeczy.

 

pozdrawiam Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam! Piszę po raz pierwszy ale od dawna jestem wiernym czytelnikiem. W marcu zaczynamy budowe domu i to wlasnie Akację II wersję D. Obecnie czekamy na pozwolenie. Przez kilka miesiecy śledzę losy bohaterów Akacji i nie tylko. Pierwszymii w mojej zakładce znaleźli się Joasia i Jasio, Beata i Jarek, adamari, miro&madzik, Vondraczek i SyMa. Nie mogę się juz doczekać tej wielkiej przygody. Mam prośbę do Joasi i Jasia, ponieważ znam całą waszą historię, chętnie bym obejrzała zdjęcia z realizacji Akacji. Niestety ja również nie mogę obejrzeć waszych zdjęć. Bardzo was proszę o przesłanie mi tych zdjęć na priv. Serdecznie pozdrawiam i liczę na pomoc w trakcie budowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...