Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do SADYBY asi i dominika :-)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 99
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gratuluję początku i oby tak dalej.

Jeśli firma utrzyma tempo to parapetówka niedługo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Ja tu na forum nowa :) Szukam dzialeczki i w necie przez przypadek udało mi się znaleźć ten wątek, nie mogłam oprzeć się aby nie pogratulować miejsca budowy domu.

Gratulacje !!!!!

Piękne miejsce wybraliście na Wasz nowy domek. My wlasnie szukamy naszego raju na ziemi.

Ale w Olsztynie i jego okolicach jest coraz gorzej. Dzialki mają takie ceny że czasem idzie sie załamać !!!!!!!!

W łupstychu podobają mi się te działeczki naprzeciw jeziora jak się jedzie na Gutkowo, po prostu marzenie. Ach ....... może tam macie swoją działeczkę ???

Gratuluję Wam jeszcze raz i będę śledzić wątek budowy żeby sprawdzać jak Wam idzie budowa gniazdka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My żurawią z Łupstycha wracaliśmy, lasem chyba jeszcze nie miałam przyjemności.

Oj, Asia raj na ziemi (czytaj łupstych) już chyba wyprzedany bo ofert niet :(

Powiedz co za firmę wzieliście bo widać ze chłopaki sie nie obijają. Oby tak dalej pracowali i za chwilke ujrzymy Wasz dom w pełnej krasie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze, że znalezienie tej działki nie było łatwe (ludzie nie bardzo chcą sprzedawać)

ale z pomocą odgórną UDAłO SIę!

Jeśli jesteście naprawdę zainteresowani, podzielę się numerem telefonu do pani od której my kupiliśmy działkę... (wiemy, że ma ona jeszcze parę działek)

 

a firma jest z Dobrego miasta i z chęcią ją zarekomendujemy ale dopiero jak skończą

nigdy nic nie wiadomo!

pozdrawiamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

""Niech się mury pną do góry" :D

Zaproszenie z miłą chęcią przyjmuję. :D Podziwiam jak maluchy się uwijają. Super.

Pozdrawiam tempo i czekam na ciąg dalszy, oby bez najmniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Naprawdę niezłe postępy.

Mam do was pytanie. Czy określiliście budżet w jakim chcielibyście się zamknąć:

Ściany, dach, instalacje, piec, okna, drzwi garażowe.

Też zamierzam startować z Sadybą, ale ciężko jest mi ustalić budżet (co kogoś ze znajomych zapytam to cena waha się od 1400-3000 za metr - i bądź tu mądry:-)).

Sam wstępnie policzyłem, że stan surowy z dachem bez okien powinien wynieść około 170-180 tys - czy jest to możliwe?

Czym zamierzacie pokryć dach ?

 

Pozdrawiam

 

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

uff no i nareszcie w domciu!!

 

do damians: jak tylko policzymy ile nas do tej pory wyniosło to od razu napiszę!

mogę tylko powiedzieć, że dla ekipy za robociznę za stan surowy bez dachu płacimy 38000

do kasia&janusz: jeśli chodzi o zmiany to powiększona łazienka na dole, jedno okno nad schodami, w garderobie nie będzie, no i schodki zlikwidowaliśmy na dole czyli będzie jeden poziom!

jeśli chodzi o koszta, to jak napisałam wyżej nie mamy jeszcze policzone :oops:

aż wstyd!

postaramy się to zrobić jak najszybciej aby wszystko Wam naświetlić!

 

Daro, Tomek i Waldek pozdrawiamy ciepło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wczesniej zbieralem sie zeby Wam chociaz pogratulowac wspanialej dzialki a takze postepu prac przy budowie domu. Wyglada to rewelacyjnie. Obecnie razem z zona jestesmy szczesliwymi posiadaczami dzialki i przymierzamy sie do projektu domu. Internet przemierzylem wzdluz i wszerz, a jednak chetnie powracam do projektu Sadyba A lub B.

W tym projekcie interesuje mnie realna wielkosc kuchni i salonu. Mam ogromna prosbe, czy bylibyscie w stanie zrobic choc po jednym zdjeciu salonu i kuchni od srodka (starajac sie ujac cale pomieszczenie) i zamiescic je na forum. Z gory dziekuje. Pozdrawiam ... no i tylko teraz czekac na wybor koloru dachowki :) - z pewnoscia wybierzecie dobrze!

 

Na razie to tyle... z niecierliwoscia czekam na kolejne zdjatka z Waszej budowy.

EZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ZavE

dziękujemy za miłe słowa :D

jeśli chodzi o wielkość kuchni i salonu to szczerze, ciężko będzie uchwycić na zdjęciu realną wielkość ale oczywiście spróbuję!!

salon pomimo dwóch drzwi jest nadal ustawny, może nie jest jakąś olbrzymią przestrzenią ale z pewnością wystarczy nam miejsca!

POZDRAWIAMY :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Super tempo. Napiszcie którą ściankę przesunęliście aby powiększyć łazienkę na dole i ile ma m kwadratowych. Zamienimy też drzwi dwuskrzydłowe pomiędzy wiatrołapem a holem na jednoskrzydłowe, bo za wąskie mają skrzydła.

A jeszcze jaki będziecie mieli strop?

Dachówka śliczna i przy wykończeniu ścian klinkierem pasuje ale przy jasnym tynku może wydawać się jednak za pstrokata. Nam podoba się grafitowa. Pozdrawiam

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...