Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do SADYBY asi i dominika :-)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 99
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kasiu okna co prawda zredukowaliśmy (nie ma ich w garderobach) ale nie zrezygnowaliśmy całkiem... dekarze najpierw ułożyli wszystkie dachówki a potem wyjmowali te w miejscach okien...

jeśli chodzi o przestrzeń pod schodami to spokojnie można tam zrobić schowek :)

gratulujemy rozpoczęcia budowy!!!! :D pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Czesc Asiu,

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!

Wczoraj ponownie zerknełam sobie ukradkiem na Twoj domek jada na naszą działeczkę :) Jest sliczny !!!!! Gratuluje takich postepów w budowie, my na razie jestesmy dostalismy zgodę od gminy na budowe domu :lol: :lol: i jestesmy na etapie kupowania projektu i szacowania kosztów przylączy na naszą działkę.

Kochana jak sie juz wprowadzicie to będąc w Łupstychu wprosze sie na zwiedzanie Twoich włosci :) Nie wiem czy wiesz ale kiedys spotkalismy Dominika na budowie i oprowadził nas po waszym domku, ale wtedy jeszcze dachu chyba nie było :)

Pozdrawiam sąsiadeczkę :) i jeszcze raz gratuluje wspaniałego domu.

Kochana notuj wszystkie numery do fachowców bo jak zaczniemy budowę to bede wiedziała do kogo uderzać po sprawdzone ekipy.

 

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tempo macie nieziemskie - planujecie zamieszkać w lutym? - my też... tyle że czekamy za przyłączem prądu.. dłuuuuuuuugo czekamy..

piękna okolica, i wasze bąbelki cudne.. ile mają latek?

pozdrawiam

 

acha. mam nadzieję że nie było ci przykro że nazwałam ten kibelek "bezimienną chińszczyzną" :lol: tak mi się jakoś napisało. czasem człowiek naprawdę potrafi coś palnąć... przemęczenie budowlane..

koniec tłumaczenia się! też go chyba kupię. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

 

Od samego początku śledzę z uwagą wasze postępy i jestem pełen uznania.

Tempo w jakim budujecie jest naprawdę niezłe. (mam porównanie z budowami moich znajomych)

 

Mam prośbę.

Czy moglibyście podać (chociaż w przybliżeniu) koszty jakie już ponieśliście i jakie macie zamiar jeszcze ponieść.

Jak tylko się ociepli ruszamy z naszą Sadybą i chciałbym ewentualnie poprawić nasze założenia.

 

Z góry dziękuję i życzę jak najszybszej przeprowadzki.

 

Pozdrawiam

Damian :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ogromną prośbę. Wprawdzie byłam już zdecydowana (w zasadzie na 100 % :D na inny projekt) ale gdy tylko znalazłam SADYBĘ to zakochałam się od pierwszego wejrzenia :lol: Wprawdzie mój szanowny małżonek twierdzi żeby jeszcze się zastanowić, ale też się skłania coraz bardziej ku sadybie.

Ja raczej zdecyduję się na tą większą, ale w zasadzie nie ma różnicy pomiędzy nimi.

Jak tylko znalazłam wasz dziennik zaglądam praktycznie codziennie, czekam niecierpilwie na kolejne zdjęcia. I tu właśnie pojawia się moja prośba, czy można prosić o więcej zdjęć (salon, kuchnia, zdjęcia przedpokoju w kierunku salonu), jeśli można prosić to ewentualnie na maila.

Myślę że w lutym kupię już projekt, zdjęcia z pewnością pomogłby mi podjąć tą właściwą decyzję :D

Jeszcze tylko jedno, wszystko wygląda pięknie, pozazdrościć.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D witajcie

już śpieszę z odpowiedziami!

 

damians: koszty w przybliżeniu to : dom ocieplony bez elewacji, cały dół wykończony schody i góra jeszcze nie : około 300 000 z tym ze wykończeniówka to same materiały, bo mój Dominik wszystko sam wykańcza...

 

kasia&janusz mamy strop terriva pustaki i ławy kosztowały nas 9000

komin mamy systemowy leyer jest wykończyny steropianem jak elewacja,

nie będziemy wykładać płytkami...

 

waldek u nas wszystko kładł Dominik także glazurika nie potrzebowaliśmy

:wink: a ceramikę kupowaliśmy na allegro

 

akog odpowiedż wysłałam na priva

 

pozdrawiamy Was wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich!!!

kupiliśmy z mężem projekt Sadyba z pracowni Opus. po kolei składamy dokumenty i myślę, że do 2 tygodni złożymy pozwolenie na budowę. jak na razie siedzimy z projektem w ręce i przerabiamy dół :D

mam ogromną prośbę do Asi&Dominika o przesłanie na maila lub wklejenie zdjęć dołu domciu- o ile to możliwe. my do teraz poszerzylismy dom o 76 cm, zlikwidowaliśmy spiżarkę i tam będzie półotwarta kuchnia na jadalnie, chcemy przeniesc kominek bardziej na środek między kuchnia a salonem, wyjscie na taras przy jadalni bedzie zamienione na duże okno, spiżarkę też chcemy gdzieś umieścić ale jak na razie brak pomysłu :) a i chcemy powiększyć łazienkę na dole- Asiu jak ją powiększyliście????

mam nadzieję, że nasz Sadybowy wątek się ożywi:) pozdrawiam cieplutko w środku zimy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałam, szukałam, aż w końcu znalazłam, Ziomale!! Od dawna wchodzę na forum muratora, czytałam wiele dzienników ale nikogo z naszych terenów. Jak fajnie że w końcu trafiłam na Was.

Po pierwsze: cudowne dzieciaczki, zawsze marzyłam o bliźniakach, na szczęście Bozia obdażyła mnie jednym urwisem,

Po drugie: fajny domeczek,

Po trzecie: dobrze że macie namiary na sprawdzone ekipy.

My zaczynamy budowę lada dzień, jak tylko mrozy odpuszczą, również mamy ekipę z Dobrego Miasta. Czy mogłabyś zdradzić skąd braliście materialy na dom, my zastanawiamy się nad Losko lub Agro-Heleną z Dywit.

Z góry dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Kochani!!! My również śledzimy postępy w budowie Waszego domku. Ładnie tam u Was. Zwiedzaliśmy ta okolicę rowerkami w ciepłe dni. My na razie jesteśmy na etapie poszukiwań ekipy budowlanej. Planujemy budowę niedaleko Barczewka- projekt Konkursowy. Piszę po prośbie o namiary na ekipę. Pozdrawiamy serdecznie. I czekamy do wiosny ;)

Podaje maila: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam! Strasznie Wam zazdroszczę, że już tyle "stoi" :) My z mężem dopiero przymierzamy się do projektu i na 99% będzie to Sadyba, stąd od dłuższego czasu pilnie śledzimy Wasze forum i im dłuzej, tym bardziej się przekonujemy do tego projektu. Czy ktos wie czy jest ktoś kto taki dom zbudował/buduje na południu Polski? Wasze zdjecia super, ale bardzo byśmy chcieli na żywo to zobaczyć. Pozdrawiam, magda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

JULAAA!!

Miała być Sadyba na 99%, a tu w końcu 1% :) - postanowiliśmy zrobic projekt indywidualny - projektant dostał zlecenie na 150-160m2, dwuspadowy dach i niedrogą konstrukcję oraz że ma sie zmieścic w limicie kasy, jaką zamierzamy wydać!! nie znaleźlismy projektu gotowego, który by nam do końca odpowiadał - albo domy były za duże, albo za małe; drogie, skomplikowane dachy lub domy nie pasujące do stron świata na naszej działce itd. Sadyba mi się BARDZO BARDZO podoba, ale niestety mamy ograniczony budżet, a tam lukarny, kopertowy dach itd., które podnoszą koszty. Zobaczymy jak projektant się wywiąże z zadania stworzenia pieknego taniego wiejskiego domu :lol:

Trzymam kciuki za Waszą budowę!! Będziecie mieli śliczny domek, daj znać czy gdzieś sa zdjęcia, chętnie poooglądam, POzdrawiam Magda (Opole)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
Zastanawiam się czy jeszcze Asia i Dominik zaglądają czasem na to forum, boję się że nie. No ale spróbuję zadać pytanie: czy wyrównaliście podłogę w salonie, czy zostawiliście zejście? Czy takie zejście jest trudne do wykonania dla ekipy? Czy takie rozwiązanie jest dużo droższe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...