Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 574
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

  • 7 months później...
Dzięki za odpowiedzi suma 310tys. według moich wyliczeń jest mocno przesadzona. Byłbym wdzięczny za informacje na temat wydatków jak już rozpoczniesz budowę bardzo mnie to interesuje a może rozpoczniemy razem to ja ci podam w celu porównania. Propomuję to na prywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadek86
Dzięki za odpowiedzi suma 310tys. według moich wyliczeń jest mocno przesadzona. Byłbym wdzięczny za informacje na temat wydatków jak już rozpoczniesz budowę bardzo mnie to interesuje a może rozpoczniemy razem to ja ci podam w celu porównania. Propomuję to na prywa.

Sory zapomniałem o niku , oczywiście na adres [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jus
no to teraz mnie podniosles na duchu:).dzieki.kompletny laik jestem, jak bedziesz mial jakies porownania bardzo prosze o podzielenie sie z nimi. powiedz czy warto kupic ten kosztorys ? teraz ciekawosc mnie zrzera czemu wycenili az na 310 tys.zobaczymy w rzeczywistosci.budowa na wisone,dolny slask.chojnow kolo legnicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadek86
Gdyby ten dom miał kosztować 310 tys to bym sie wogóle nie porywał. Myslę, że zmieszczę się w 200 tys. Jak będę miał chwilę to zrobię porównianie kosztorysu w rzeczywistoscią.

:) pzdrd - Marek

 

ps gdzie budujecie?

Mark0

Jak będziesz miał porównanie kosztorysu to bardzo chętnie bym na niego zerknął jak można oczywiście , może podam adres [email protected] Jestem trochę przesadny w tych pytaniach ale wolę dmuchac na zimne .Dzięki z góry Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Gość dziadek 86

Chalo chalo czy juz wszyscy budowniczowie FENIKSA "wymarli" jeśli nie to prozę o jakikolwiek kontakt bo jestem przerażony tą ciczą wokół FENKISA. Jeśli posiadał by ktoś jakies wylliczenia to byłbym wdzięczny (mam mało kasy i boję sie że wymięknę )z góry wielkie dzięki .Na wszelki wypadek przypomnę adres [email protected]

Jak ktoś kiedyś napisał FENKSOWICZE ŁĄCZMY SIĘ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...