Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam wszystkich,planujemy budowe domu kupilismy projekt w biurze "DOMUS" pod "tytułem" FENIKS" z pojedyńczym garażem,wykonywac będziemy go sami bo jesteśmy "budowlańcami"jesteśmy na etapie adaptacji projektu mamy nadzieje zaczac w maju i w tym roku zakończyc stanem surowym zamknietym.Prosimy o kontakt tych którzy mają doswiadczenia z tym projektem,pozdrawiamy Ania i Darek

 

Jeszcze wrzucę link:

http://www.dobredomy.pl/?id_project=28

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 574
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Witam,

szybkie pytanie:

Jaką macie macie grubość wylaną na stropie nad parterem. W projekcie (wełna, wylewka, podłoga) jest 9 cm.

Jaką zrobiliście wysokość poddasza?

 

Wylewka, jak w projekcie (tylko styropian a nie wełna), wysokość poddasza to 2,55 (mogło być wyżej, ale niestety ścianki działowe były tak wymurowane :( i już nie zmieniałem)

pzdr Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Trochę wcześniej Sylwina_a pytała się o ten projekt. Tak więc jest ktoś kto jest nim zainteresowany. Nie jest źle.

 

 

Dom funkcjonalnie fajny. Myślę, że ta powierzchnia użytkowa jest dobrze wykorzystana.

 

Przyznam się, że trochę nie podoba mi się wizualnie ale to już kwestia gustu.

 

Podsumowując. Dom dla 4 osobowej rodziny w pełni wystarczający (nie wiem jak jest u was). Myślę również,że ten dom ma duży plus ponieważ nie będzie taki drogi w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, nad garażem mamy sypialnie z łazienką (super sprawa :) ), schody zabiegowe traktowałem jako zło konieczne, bo wejscie jest w ok 2/3 schodów i musiałem się zmieścić, o wiele wygodniejsze są schody ze spocznikiem, ale pewnie znajdziesz wątki tylko na ten temat :wink:

pzdr Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie bardzo sie ciesze ze tylu ludzi buduje lub juz zbudowało "feniksa".my z zona kupilismy ten projekt juz w zeszłym roku i obecnie cały czas walczymy jeszcze z "papierami"projekt jest u architekta który juz drugi miesiac robi adaptacje.mamy nadzieje ze gdzies koło lata zaczniemy cos budowac i na zime beda stały mury przykryte dachem.jestesmy budowlancami wiec budowac bedziemy sami,bardzo podobały nam sie zdjecia z waszych budów dziekujemy,darek i ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej to jeszcze raz ania i darek :D czy ktos z was którzy juz w feniksowo mieszkacie lub budujecie robił drewniany strop nad parterem?

my taki mamy zamiar zrobic prosimy o wasze zdanie na ten temat, oprócz tego mamy pytanie na temat sciany frontowej otóz zrezygnowalismy z "wnęki" przy wejsciu na rzecz katów prostych w kuchni i duzo wiekszego "wiatrołapu" pozdrawiamy ania i darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...