Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Forumowicze, poszukuję sprawdzonych ekip do:

1. instalacja wod-kan,

2. c.o.

3. elektryka

4. tynki wew. gipsowe

5. wylewki

6. ocieplenie poddasza i k-g.

 

Dzięki.

 

1-2 Do wodkanu i co polecam Zbigniewa Kowalewskiego. Robił i robi dalej u mnie. Robił też kilku forumowiczom - 607 385 951. Terminowy, cenowo akceptowalny, jak narazie bezproblemowy :wink: .

3 - nasz forumowy KrzysiekSW -600 52 44 97 co tu dużo gadać. I po sąsiedzku jak coś się dzieje i zrobił przed terminem....i gratisy mi jeszcze dołozył :wink: Rewelacja.

4 - tynki bardzo ładnie zrobiła mi ekipa pana Grzegorza Kwiatkowskiego (skończyli tydzień temu) ale...ja moge polecić dwóch chłopaków, którzy byli u mnie (blondyn i taki ciemny o południowej karnacji). Wiem, że ten pan ma dwie ekipy. Robili u mnie dwa tygodnie ale ostatniego dnia z powdu jakiegoś napięcia na linii pracodawca-szef, panowie się ewekuowali o 12 w nocy pokazując szefowi środkowy palec. Grzecznie mnie przeprosili na drugi dzień i rozstaliśmy się pokojowo. Ostatni dzień robił więc ktoś inny z ekipy Kwiatkowskiego. 505 73 29 21 - tak więc za nową ekipę nie ręczę.

5 - jestem przed. Podawałem namiary kilka pstów wyżej na wynajętą ekipę ale własnego doświadczenia o nich jeszcze nie posiadam.

6 - robie sam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czołem wiara!

 

Jejku, jak mnie tutaj dawno nie było! Ile nowych osób, ile postów! A KrzysiekSW brał od uwagę w pierwszym wpisie obumarcie wątku :o

 

Chciałem się pochwalić, iż na 99% piątą rocznicę rozpoczęcia budowy będziemy wreszcie świętować w domku. W niedzielę była "próba techniczna" w postaci przyjęcia komunijnego. Co prawda sporo jeszcze brakuje do kompletności i "ładności", ale mieszkać już się prawie da :-)

 

Pozdrowienia dla wszystkich,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

proszę o podanie tel. do ekip od tynków cem-wapiennych.

 

Niestety polecany przez kogoś z forum p. Kazimierz wystawił mnie do wiatru zgodził robotę w marcu potwierdził w kwietniu, pod koniec kwietnia kazał zamówić towar wapno i piasek kwarcowy a dziś poinformował mnie, że może przyjść do mnie we wrześniu lub w październiku.

 

 

Bardzo proszę o namiary na kogoś solidnego i słownego.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario,

Podaję telefon do pana od montażu:

Robert Albert 501074767.

Tak mi się wydaje, że on po prostu lubi to co robi. Tak zwana złota rączka.

Montaż 7 szafek stojących, 7 wiszących i 3 sprzętów do zabudowy bez blatów (około 12-13 godz. pracy) 1154zł.

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Ja troche zmienię temat

Mam do sprzedania słupki ogrodzeniowe może ktoś będzie zainteresowany

 

 

> podaje dane tech

>

> 1. śr 5,2 cm grub 3,6 mm dług 230 cm - 200 szt cena 30 zł/szt

> 2. śr 6,2 cm grub 4,5 mm dług 230 cm - 100 szt cena 35 zł/szt

> 3. śr 8,1 cm grub 4,0 mm dług 230 cm - 60 szt cena 40 zł/szt

> 4. śr 5,8 cm grub 6,0 mm dług 230 cm - 50 szt cena 43 zł /szt

 

tel kontaktowy 660 185 162

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to w dzisiejszych czasach głupio zabrzmi, ale może jednak :p

 

poszukuję jednej, może dwóch osób na jeden dzień do mnie na budowę do ocieplenia styropianem ściany między domem, a garażem i otynkowanie spiżarni - sprawa pilna, kiedyś do takiej dodatkowej "fuchy" byłoby kilku chętnych, dziś nikogo nie mogę znaleźć :-?

 

może u kogoś na budowie jest przestój po zalaniu np. stropu, czy coś podobnego i może znalazłby się jakiś chętny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..]

4 - tynki bardzo ładnie zrobiła mi ekipa pana Grzegorza Kwiatkowskiego (skończyli tydzień temu) ale...ja moge polecić dwóch chłopaków, którzy byli u mnie (blondyn i taki ciemny o południowej karnacji). Wiem, że ten pan ma dwie ekipy. Robili u mnie dwa tygodnie ale ostatniego dnia z powdu jakiegoś napięcia na linii pracodawca-szef, panowie się ewekuowali o 12 w nocy pokazując szefowi środkowy palec. Grzecznie mnie przeprosili na drugi dzień i rozstaliśmy się pokojowo. Ostatni dzień robił więc ktoś inny z ekipy Kwiatkowskiego. 505 73 29 21 - tak więc za nową ekipę nie ręczę.

[...] :wink:

 

Teraz ta ekipa pracuje u mnie i rzeczywiście jest bardzo duży problem z terminami.

Pracują 2 lub 3 dni w tygodniu. Jeśli ktoś chce się teraz decydować na Pana Kwiatkowskiego to musi uważać na terminy.

I jeszcze jedno...spóźnili się 3 tygodnie i bardzo trudno było się dodzwonić do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..]

4 - tynki bardzo ładnie zrobiła mi ekipa pana Grzegorza Kwiatkowskiego (skończyli tydzień temu) ale...ja moge polecić dwóch chłopaków, którzy byli u mnie (blondyn i taki ciemny o południowej karnacji). Wiem, że ten pan ma dwie ekipy. Robili u mnie dwa tygodnie ale ostatniego dnia z powdu jakiegoś napięcia na linii pracodawca-szef, panowie się ewekuowali o 12 w nocy pokazując szefowi środkowy palec. Grzecznie mnie przeprosili na drugi dzień i rozstaliśmy się pokojowo. Ostatni dzień robił więc ktoś inny z ekipy Kwiatkowskiego. 505 73 29 21 - tak więc za nową ekipę nie ręczę.

[...] :wink:

 

Teraz ta ekipa pracuje u mnie i rzeczywiście jest bardzo duży problem z terminami.

Pracują 2 lub 3 dni w tygodniu. Jeśli ktoś chce się teraz decydować na Pana Kwiatkowskiego to musi uważać na terminy.

I jeszcze jedno...spóźnili się 3 tygodnie i bardzo trudno było się dodzwonić do niego.

 

Czyli facet ciagnie jedną ekipą na dwa fronty. Ci moi nocowali u mnie na budowie i pracowali codziennie włącznie z niedzielami i siwietami. Przejezdzałem raz koło budowy i halogeny w domu były wlączone o 22.

 

Obserwuj ile towaru Ci dają na ściany i czy wszystko jest ok. Wiem, że jednym z powodów konfliktu było to, ze szef zarzucił im, że za dużo materiału u mnie poszło i za wolno robili. W międzyczasie miałem kilku wykonawców na budowie i stwierdzili, że tynki zrobili pieknie. Ja czepiałem się jedynie klatki schodowej, którą kończyła ostatniego dnia już inna ekipa.

 

Ja znam relację tylko z jednej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renata, a inna ekipa nie może Ci tego zrobić? Taka, którą aktualnie masz na budowie? U nas np. ocieplenie styropianem sufitu w garażu robili tynkarze... Drzwi w łazience wstawili glazurnicy...

 

właśnie problem z tym, że tynkarze nie wyrobili się z pracą, a musieli pojechac na inną budowę, a z różnych przyczyn ja ich nie mogłam zatrzymać, obecnie na budowie mam męża :D i panów od rekuperatora, a 9 przychodzi pan od wylewek i stanie chyba na tym, że ta ekipa co zaczęła kończyć mi będzie dopiero około połowy lipca :evil: a ja się wkurzam, bo nienawidzę rozpoczetej, a nieskończonej roboty :x ale na budowie inaczej chyba się nie da ;) funkcjonować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...