Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Do oddania za symboliczną kwotę mam Piec akumulacyjny w bardzo dobrym stanie na 220V , w środku dwie grzałki i cegły szamotowe ,kolor brązowy. Więcej info i zdjęcia mogę wysłać na priva

Odbiór w Izabelinie

Heh... ale piec akumulacyjny to chyba w Izabelinie działa? :wink:

 

A antena - szkoda, że wcześniej nie okazała się niepotrzebna, bo kupiłem dokładnie taką samą...

Tak z ciekawości - instalujesz większą czaszę, czy w ogóle rezygnujesz z SAT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... ale piec akumulacyjny to chyba w Izabelinie działa? :wink:

 

A antena - szkoda, że wcześniej nie okazała się niepotrzebna, bo kupiłem dokładnie taką samą...

Tak z ciekawości - instalujesz większą czaszę, czy w ogóle rezygnujesz z SAT?

 

Piec działa jak najbardziej :)

Z SAT zrezygnowałem w ogóle, ile więcej czasu teraz mamy, czas na SAT zamieniliśmy na spacer z psem :)

Wielkość tu niewiele zmienia.Musiałbym wyciąć dużo drzew a to nie wchodzi w rachubę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

polecam p. Dionizego Jannasza z Zielonek (501 677 493)

 

Robi ogrodzenia metalowe (pewnie łączenie z drewnem też), we własnym warsztacie, wg indywidualnych zamówień - solidnie w terminie i za rozsądne pieniądze.

Dla mnie wykonywał bramę suwaną, bramę gospodarczą, przęsła do murków klinkierowych i furtki - można przyjechać i obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam do oddania już wyjęty z ziemi słup do prądu budowlanego. Swego czasu musiałem za niego słono zapłacić ale teraz cieszę się że mogę się go pozbyć. Jeżeli ktoś potrzebuje to proszę - cena 100 zł , lub najlepsza oferta . :-) tel 510-867-866 ( ma fotki - wyśle zainteresowanym na mail)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Macie może jakiś patent na szybkie przyłączenie do sieci energetycznej? Umowę z PGE (Pruszków) już podpisałem, ale wskazany termin (do 19 miesięcy) na realizację robi wrażenie.

Złożyłem pismo o przyśpieszenie instalacji, ale może są jeszcze jakieś inne metody przyśpieszenia sprawy? Może macie jakieś namiary na prawdopodobnego wykonawcę, który wykona zlecenie z PGE?

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi + prośba o info jak długo czekaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spotkaniu dot. Solarów było o:

- umowach - czemu takie a nie inne

- kolektorach (płaskich) - j.w.

- kosztach - że na razie są policzone z duża zakładką, aby w razie mniejszej dotacji nie trzeba było aneksować umów

- terminach - do 15 maja podpisywanie umów, potem gmina wysła wniosek (okres oczekiwania na decyzje o dotacji od kliku do kilkunastu miesięcy - decyzja może być również negatywna)

- jeśli decyzja będzie o.k. to montaż najszybiej I/II Q 2011, a jak bedziemy długo czekac na decyzję (ale będzie pozytywna) to montaż nawet w 2012

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeżeli macie namiary na odpowiedzialnego dekarza który umie uszczelnić i ocieplić strop (to będzie stropodach) będę wdzięczny za namiary.

 

Myślę, że nie potrzebny jest tu dekarz tylko wylewkarz ;)

 

http://www.wylewka.com/_files/gallery_pictures/id131/image/image.jpg

 

Druga sprawa nie mam lokalu dla ekipy jak rozwiązywaliście ten problem?

Dziękuje z góry

Jan

 

A no tak, że mieszkamy na terenie Babic i mamy gdzie mieszkać :). Posadzkami także możemy się zająć.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

1. Właśnie odprowadzam wodę z rynien - a ponieważ dach spory - wody tez powinno być dużo. Czy znacie kogoś kto zwiezie kilka kręgów betonowych i wykopie mi taka studnie???

W zeszłym roku najtaniej wychodziło w MD beton, można od razu zamówić z otworami na wprowadzenie rur - tylko trzeba poczekać. Koparkę załatwiałem sam. Musi być zgrane tak, żeby od razu kręgi ci wstawił gość HDSem w gotowy dół, bo zwykłą koparko-spycharką nie da rady (chyba że niższe kręgi, ja brałem takie metrowej wysokości i ledwo dał radę, ale blisko było katastrofy lub duża kopara). Koniecznie weź na górę pokrywę z włazem. Z rynien najwygodniej doprowadzić wodę rurami chłonnymi w otulinie = dodatkowa powierzchnia rozsączająca. Jakieś dalsze pytania - pisz śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...