Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Krzysiek

 

Zapytaj kolegę o te działkę, działki mogą trochę poczekać z budową, mogą być do odrolnienia. Prośba na prv jak coś będziesz wiedział.

Dzięki

A co z oknami, wybrałeś !?

 

RBit

 

Jeżeli myślimy o tej samej działce to zdaję się jest ( była ? ) wąska, coś chyba 18 m, ale to może inna :-?

 

Przeszkadzajka, Gildor

 

Ta oczyszczalnia ma 1x3 w podstawie i coś 2 m wysokości, starczy na auto i na motocykl :D

 

Pozdro

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek

 

Zapytaj kolegę o te działkę, działki mogą trochę poczekać z budową, mogą być do odrolnienia. Prośba na prv jak coś będziesz wiedział.

Dzięki

A co z oknami, wybrałeś !?

..........................................................

Pozdro

J

 

Ha :D

Właśnie wczoraj zamknąłem okienko ofertowe.

W grę wchodzi Mazowiecka Fabrka Okien (Veka, Winkhaus), Okmar (Gealan/Brungmann, Roto), lub nasz babicki Wacławek. Wszystkie 3 mają niezłą cenę i ponoć niezłą jakość - w stosunku do Twoich - to niestety ok. 4 tys. na korzyść.

Decyzja do końca miesiąca, kupuję ze znajomymi, więc zamówienie spore, a być może dołączy do spółki jedna z naszych forumowiczek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie skrzynek : niestety to prawda. Chyba jeszcze nikt nie pomyślał, żeby jakiś nowy kolor wprowadzić.

 

Warto się dowiedzieć jaka skrzynka obowiązuje jako docelowa, bo może się okazać, że elektrycy założą jako budowlaną prowizorkę skrzynkę bez okienka, a potem elektrownia chce mieć z okienkiem...............

Trzeba wtedy drugi raz płacić.............. :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wąska działka ma (miała?) 18 m szer. ale budowlanej jest 60%, i na granicy ma linie średniego napięcia (7m odległości dla zabudowy, ale nie jestem pewna tego) małe sznse na budowę, chyba że ktoś zmusi ZEW-T do kabla w ziemi.

 

Kasia, pls daj mi znać na priv ile kosztuje taka działka i ile ma metrów. Jest jeszcze do kupienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie skrzynek : niestety to prawda. Chyba jeszcze nikt nie pomyślał, żeby jakiś nowy kolor wprowadzić.

 

Warto się dowiedzieć jaka skrzynka obowiązuje jako docelowa, bo może się okazać, że elektrycy założą jako budowlaną prowizorkę skrzynkę bez okienka, a potem elektrownia chce mieć z okienkiem...............

Trzeba wtedy drugi raz płacić.............. :cry: :cry: :cry:

 

nam zalozyli bez okienka i zastanawialismy sie jak zamierzaja odczytywac stan licznika jak nas tam nie bedzie - dopoki byla ekipa nie bylo problemu - ale nasz majster wycial okienko i juz mamy z okienkiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia mialem na mysli dzialke po tej samej stronie co Twoja tylko blizej w strone Zielonek .tam był taki dosć szeroki obszar ( wiecej niz 18 m) ale moze to jest kilka dzialek? Na froncie była wbita tekturowa tablica z numerem telefonu.

 

To ta, Też się nią interesowałam. Ale nie wiem, czy nadal jest w ofercie.

 

Mi chodziło o skrzynke do gazu, bo te do elektryki są szare, a ten kolor mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerzysio czy tylko w Lipkowie? w Koczargach ostatnio szukał kolega i sa gdzies w okolicach szkoły dzialki i z tyłu w okolicach Karorki. Dzialki około 1000m ale kilka. Szukal przez agencje Rancho w Babicah. Problemy były w tym ze sa w tej chwili rolne, ale w grudniu zeszlego roku gmina podjela uchwale o zmianie planu zagospodarowania i za jakiś rok pewnie beda juz budowlane. Ceny były dość korzystne w porównaniu z Lipkowem, a w lini prostej przez pola i struge to jest jakieś 500m jedno od drugiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerzysio czy tylko w Lipkowie? w Koczargach ostatnio szukał kolega i sa gdzies w okolicach szkoły dzialki i z tyłu w okolicach Karorki. Dzialki około 1000m ale kilka. Szukal przez agencje Rancho w Babicah. Problemy były w tym ze sa w tej chwili rolne, ale w grudniu zeszlego roku gmina podjela uchwale o zmianie planu zagospodarowania i za jakiś rok pewnie beda juz budowlane. Ceny były dość korzystne w porównaniu z Lipkowem, a w lini prostej przez pola i struge to jest jakieś 500m jedno od drugiego.

 

Jeśli z tyłu za szkołą, to sprawdź dobrze, żeby nie było problemów z dojazdem i mediami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - jakie okna dachowe zamontowaliście/ zamierzacie zamontować? Przymierzyłam się do Veluxa ale jakieś ceny wyszły ciężkie do strawienia.

Pozdrawiam

jj

Ja dostałam wstępnie wycenę w Dachluksie przy Warszawskiej. około 30% taniej niż oficjalny cennik.

Ankalenka,

Dziękuję za informację - sprawdzę.

Pozdrawiam,

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...