Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam po sasiedzku,

 

Czy ktos z szanownych forumowiczow posyla swoje pociechy do przedszkola Krasnal (Blizne)?

Wszelkie komentarze beda bardzo pomocne.

 

Z gory dziekuje,

Przemek

Ja swoich chyba poślę do Słonecznego Domku w Lipkowie... na stronie z forum gazety wyborczej jest forum o przedszkolach i tam był temat o przedszkolach w stronę Leszna. O ile dobrze kojarzę Krasnal był tam komentowany parokrotnie ale już nie pamiętam czy na plus czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankalenka, Jerzysio, Przeszkadzajka,

 

Dziekuje za Wasze wpisy i podpowiedzi.

Sugestia by szukac na forum gazety byla bardzo sluszna - polecam wszystkim szukajacym komentarzy na temat przedszkoli.

 

Jerzysio - o przedszkolach faktycznie byla mowa kilka stron temu ale niestety nie bylo informacji jakich poszukiwalem.

 

Jeszcze raz dziekuje,

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów! :D Jestem nowa i chciałam się przedstawić. Nazywam się Asia. Planuję z mężem zakup działki budowlanej gdzieś w gminie Stare Babice. Przez ostatni weekend objechaliśmy całą gminę i muszę przyznać, że zakochaliśmy się w tamtym terenie. :lol: Myślałam, że takie miejsca pod Warszawą nie istnieją - spokojne, dużo przestrzeni, sporo rolnictwa, dużo nowych domów, ulice asfaltowe, szkoły z gimbusami, media (nawet telefon!) :p .

A tu proszę - dosłownie mój sen się ziścił i zobaczyłam miejsce, które choć trochę przypomina podmiejskie obszary z amerykańskich filmów. :o

Sama nie wiem, może jakoś trafiliśmy na dobry moment - w końcu to była niedziela i do tego pięknie zaśnieżona. Ale będę dobrej myśli :D

Pozdrawiam wszystkich!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzysiekSw - dzięki za namiary :)

 

Asia_w - powodzenia w poszukiwaniach. Mnie co prawda zawiało za Babice, bo aż pod Leszno, ale tam właśnie zaczynaliśmy poszukiwania.

 

Popieram przedmówcę z terminem - sam dopiero teraz przy roztopach przekonałem się, że niektóe fragmenty mojej drogi dojazdowej będą dużym wyzwaniem dla mojego samochodu :D

Powodzenia

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mam pytanko.

Ostatnio słyszeliśmy, że ktoś sprzedaje działkę w Nowych Babicach na południe od ul. Warszawskiej. Cena całkiem znośna. Tylko, że tam jest tak mało zabudowań.. Tymczasem na północ od ulicy jest całkiem gęsta zabudowa.

Czy ktoś może wie, dlaczego ludzie nie budowali się tam? Czy tam jest mokro? Czy tam jest zbyt żyzna ziemia? A tak wogóle - co tam się uprawia na tych polach? Pod śniegiem nic nie widać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...