Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ostatnio toczyla sie dyskusja dotyczaca pozwolenia na budowe i czasu jaki ma nasze starostwo na wydanienie. Otoz wczoraj dostalismy pisemko :evil: o zlozeniu niekompletnej dokumentacji do urzedu (klaniaja sie Wasze rady dotyczace dokumentu o wylaczenie z produkcji rolnej - notabene pan ktory sie tym zajmuje w Broniszach jest na urlopie :evil: ) i jak wynika z pisma urzad ma 65 dni na wydanie pozwolenia, ale!!!!!! "brak kompletnosci wniosku powoduje wstrzymanie ustawowego terminu 65 dni jaki organ ma na zalatwienie sprawy - do czasu dostarczenia wymaganych dokumentow".

Widac odlezakowac musi i koniec :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monis

Niezle wyglada ta Twoja chatka :D

Mam tylko pytanie dlaczego tak dziwnie usytuowana jest w kuchni mikrofala i piekarnik, czy dostep do nich nie bedzie niewygodny?

I drugie pytanie to kwestia "balustrady" nie martwisz sie, ze ciagle bedzie brudna?

Wizualizacje super, kuchnia ma chyba z 25m2? Schody na pewno beda robily wrazenie.

Pozdrawiam

ps czekam na wspolny spacer :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(klaniaja sie Wasze rady dotyczace dokumentu o wylaczenie z produkcji rolnej - notabene pan ktory sie tym zajmuje w Broniszach jest na urlopie :evil: )

Moniś, tu się nie kombinuje po swojemu tylko robi jak ludzie radzą....

możesz mieć pretensje tylko do siebie - pisałam niedawno na naszym forum babickim jak się załatwia szybko i uczciwie (bez znajomości i dowodów wdzięczności) - trzeba było skorzystać.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peilin kuchnia jeszcze troche sie pozmienia, na razie ze sprzetem i meblami mozna kombinowac do woli. Balustrada....no coz mamy psa, beda dzieciaki..........bedziemy rodzinnie brudzic i czyscic :wink: ale to sa naprawde baaaardzo wstepne koncepcje, wiec niewykluczone, ze jeszcze je zmodyfikujemy.

A na spacer chetni jestesmy co weekend, koniecznie z psiakami :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu_w;

 

Nie wiem, jak inni, ale nas np. zraziło do drugiej strony Warszawskiej to, że tam nie ma kanalizacji - i wtedy (w 2001 r.) nie było jej nawet w planach. A z tej właściwej :D strony - jak najbardziej. Ale ceny po tych dwóch stronach też niestety były różne.

 

A co do "naszych" okolich - to prawda; też byłam zachwycona - i wcale mi to nie mija :roll:

 

Jeślibys chciała jakies namiary na działki - to służę na priva, bo "nasz" rolnik ma jeszcze kilka działek do sprzedania w sąsiedztwie tej kupionej przez nas: Blizne Jasińskiego vis-a-vis osiedla Groty.

No, ale zobacz też mapkę nowego wariantu trasy S7 (adres podawałam tu na wątku parę dni temu). Być może wcale trasa ta tutaj nie powstanie (planowana jest od 40 lat na Bemowie...) - ale lepiej na zimne dmuchać...

 

Pozdrawiam. Joasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ratunku!!!!!!! jak ktos pisze AsiuW to jestem na bank pewna ,ze to do mnie:)

 

U nas nie ma kanalizy i nie bedzie w najbliższym czasie i jakos nie widze problemu:) biologiczna oczyszczalnie zrobimy i już:) skoro wyszło na to ,że warunki glebowe to nie przeszkoda. ktos wie gdzie moge w przybliżeniu szukąc o tym złatwianiu papierów bezbolesnie i bez wejśc??? Help bo nie mam czasu ani siły przekopywac wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos wie gdzie moge w przybliżeniu szukąc o tym złatwianiu papierów bezbolesnie i bez wejśc??? Help bo nie mam czasu ani siły przekopywac wszystkiego.

niedaleko :)

chodzi o nekanie telefonami i sugerowanie, ze np masz umowiona ekipe, chcesz zdazyc do wiosny, etc etc. jakis sensowny powod, byle kulturalnie i po prosbie, za to czesto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniś, z tym czekaniem nie jest tak źle. Pisałam już kiedyś jak to się załatwia. mnie zeszło 6 tygodni ale da się i w 5 tyg. Trzeba być upierdliwym i dzwonić codziennie lub co 2 dni i pytać czy już przejrzała papiery. Warto mieć jakiś dobry argument. Ja np mam tak wysoko wody gruntowe na działce, że prowadzenie prac na wiosnę jest prawie niemożliwe bo woda zalewa wykopy, więc muszę zrobić stan zero na jesieni. I pani się zlitowała... może uda Ci się coś podobnego wymyśleć. Lepiej nie szukać sposobów nielegalnych bo są bardzo czujni.

o tu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu,

 

Dzięki za info. Trochę boimy się tej trasy, dlatego szukamy troszkę dalej.

Tak mi się marzy domek, a za domkiem pole pszenicy :D

Mój mąż się śmieje, że będę miała co najwyżej pole kapusty.

Idą roztopy. Dosłownie każda kałuża mnie cieszy! Każde błotko! :lol: W piątek rano mamy z mężem jechać do Urzędu Gminy Str. Babic obejrzeć mapy z planem zagospodarowania. Przy okazji przyjrzymy się gdzie są jakie kałuże i gdzie jest mokro na działkach :p

 

Trochę myślimy o Borzęcinie Małym. Tam jest teraz sporo działek na sprzedaż. Tylko tam już jest trochę daleko do Wawy i raczej daleko do MZK.

 

Przeszkadzajka,

 

Jeśli bardzo Ci zależy, mogę pomyśleć nad zmianą nicka. Prawdę powiedziawszy nigdy nie używałam tego nicka wcześniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia nie no spoko ja zawsze uzywałam własnie tego nicka:)i dlatego misie myli:):) A my mamy dziłake w Borzecinie i czy to jest dalkoe od wawy??? Zaborów był nasza pierwsza opcja i to faktycznie było kawałek:) ale borzecin w tej sytuacji to rzut tzw beretem:) Asia w w takim razie witaj sąsiadko:) z takim samym nickiem:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszkadzajka,

 

Koniec ul. Kosmowskiej jest już blisko Zaborowa. Dlatego zastanawiam się, czy to nie za daleko.

Ojej, to Ty jesteś dla mnie skarbnicą wiedzy o Borzęcinie :D

A Ty jesteś na początku ulicy czy może gdzieś indziej?

Jak Ci się dojeżdża stamtąd do Warszawy? Ile czasu?

Kojarzysz może co rośnie na polach na Kosmowskiej?

Może zboże? :lol:

No i czy tam nie jest zbyt mokro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy działke za kościołem a dokładniej za szkoła:) koło nas rosna róznie co roku inaczej czasem zboże , czasem kapucha:) ale co do dojazdów nie mam pojecia nie mieszkamy jeszcze , nawet nie zczelismy budowy. poza godzinami szczytu jedziemy około 10 min oczywista samochodem do Lazurowej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, sporo za kosciolem, jakies 1,5km :) to Topolin już, nie Borzęcin

 

tak nawiasem mowiac, bez obaw, te 10min zawsze moze sie zmienic max w 15min, bo dojazdów moze być minimim 3 - przez groty nie ma korków, bo nei ma na lazurowej w tym miejscu swiatel :) blokuje sie warszawska przy lazurowej wlasnie na swiatlach. ale i to skrzyzowanie jest w planach rozbudowy. ulica od Babic do Leszna ma być naparwiana lada chwila, bo maja juz fundusze na to i bedzie z jednej strony chodnik z drugiej zas sciezka rowerowa. a slyszalem juz z mneij pewnego zrodla ze nawet Warszawa-Leszno ma być tak zrobione. trzeci dodatkowy dojazd to połczyńską. a jak już zrobią te obwodnice, o ktore tyle jest afery, to wogóle bedzie rewelka z dojazdem w kazda czesc w-wy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas jest, na Chrobrego. jest wszystko oprocz kanalizacji. mieszka tez radny na tej ulicy, dlatego pewnie wszystko jest. a kanalizy bankowo nie dociagna.

jest tez sporo terenu odrolnionego, tylko trzeba by pomeczyc wlascicieli o sprzedazy, bo ciagle cos tam rosnie. obok mnie jest dzialka na sprzedaz bankowo, ale chyba cena zaporowa. nic sie nie uprawia, ale i nic sie nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...