Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy ja też mogę poprosić o namiary na specy od balustrad? Trochę mnie te ceny podawane przez Was załamują, bo ja wstępnie rozmiawiałam o takiej stalowej z drewnianą poręczą, jak ma na przykład Mieczotronix i ceny były ok. 800 zł netto za metr- czyli jednak poniżej tysiąca. Firmy z Bartyckiej, ale nic o nich nie wiem, więc wolałabym kogoś z polecenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ta działka w Babicach Starych po 150zł za metr jest przemysłowa? :o :o :o Jestem w szoku...

Myślałem, że w tej cenie to jakaś super działka na rezydencję.

ha, ha, ha. w tej cenie to masz super działce ale chyba pod sochaczewem...

nie przesadzasz czasem? to jest teraz 50$. ja płaciłem 15$ w Topolinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta działka w Babicach Starych po 150zł za metr jest przemysłowa? :o :o :o Jestem w szoku...

Myślałem, że w tej cenie to jakaś super działka na rezydencję.

ha, ha, ha. w tej cenie to masz super działce ale chyba pod sochaczewem...

nie przesadzasz czasem? to jest teraz 50$. ja płaciłem 15$ w Topolinie.

nie przesadzam. w Lipkowie w zeszłym roku normalną ceną było 45 $ za m2. po spadku kursu dolara sprzedający "przerzucili się" na euro i chodzą po 45 ale EUR! Dzwoniłam 2 tyg temu do agencji i sprawdzałam ceny, bo myślałam o działce właśnie przemysłowo-usługowej ale bardzo małej (góra 350 m2) w najgorszym miejscu bezpośrednio w sąsiedztwie linii wn i brzydkim otoczeniu można czasem trafić po 135-150 zł i to jest tak zwana okazja! nie mówię że mi się to podoba, ale tak to już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, z Twojego poprzedniego posta wynika, ze 150pln/m^2 to malo, a teraz podajesz taka sama cene w Lipkowie? hmm...

w zeszłym roku dolar był "ciut" droższy. tak się składa, że kursy walut to część mojego zawodu. ale dla Ciebie dolar to dolar, czy teraz czy w zeszłym roku, wsio rawno? a o wzroście cen gruntów po wejściu do UE słyszałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumiałaś mnie.

skoro twierdzisz ze za 150pln, to mozna zanabyć działke, ale pod Sochaczewem, to ja to rozumiem, ze za takie male pieniadze to 100km od warszawy tylko. wiec podaje, ze ja zaplacilem za swoja 67,5pln (wowczas 15$), a dzialke mam 12km od w-wy.

a, i cos jeszcze, ile to wzrosly te grunty po 1maja2004? to ile dzialka w Lipkowie teraz kosztuje? 500pln/m^2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega w swoim poście wcześniej pisał, że myślał że za 150 zł za m2 to jest super działka w Starych Babicach a za tę cenę można okazyjnie kupić jedynie działkę przemysłową i to w nienajlepszej lokalizacji. Otoczenie rezydencji powoduje wzrost wartości gruntu - najlepszym przykładem jest tu Dąbrowa Leśna, która w dość krótkim czasie wypromowała się i ceny wzrosły o 300%! Że nie wspomnę o Izabelinie - moi znajomi 10 lat temu kupowali tam działki po 16 $, teraz poniżej 70 $ nie ma czego szukać..

Działka pod super rezydencję to nie jest po prostu działka, tylko ziemia w otoczeniu domów o podobnym standardzie. Przecież nawet pałac wybudowany w sąsiedztwie zakładu blacharskiego, magazynu chemii gospodarczej i pola kapusty nie jest wart tyle samo, co taki sam pałac wystawiony w ekskluzywnym otoczeniu rezydencji najbogatszych ludzi. to chyba jasne.

Ceny w Starych Babicach są wysokie. tak jak pisałam - 150 zł za m2 to marzenie ściętej głowy, chyba że ktoś chce mieć uciążliwe sąsiedztwo.

to przykre ale prawdziwe.

co do Twojego pytania - w Lipkowie i okolicach ceny wzrosły o około 15 % w ciągu roku, i wg analityków rynku nieruchomości jest to spowodowane wejściem do UE. poza tym to tzw dobry kierunek, teren ma w większości pełne uzbrojenie, droga będzie poszerzana no i sąsiedztwo kampinosu robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzialki kolo nas w Klaudynie w zeszlym roku byly po 60 EUR, teraz wlasciciel przerzucil sie na zlotowki i wierzcie mi, ze nie przelicza tego po 3.90 :-? :-? :-? Ceny w Latchorzewie dochodza juz do 350 PLN, a w Izabelinie do 400 :( :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dzieciaki,

 

Nasz grajdolek druga mlodosc przezywa - tyle postow, stron nowych naprzybywalo ;-)

 

Gildor,

 

Jak widzisz na niektorych trzeba brac poprawke zaczynajac od odwiertow poprzez balustrady na dzialkach skonczywszy.

 

;-)

 

Moim zdaniem ...MOIM ... nasze forum zrobilo sie strasznie rozmyte. Moze ..przynajmniej prosby o priva wysylajcie poprzez "prywatna wiadomosc".

Irytuja mnie posty typu " Zdzichu ! daj znac na priva ile kosztuje u Ciebie ten nowy merol ML. Chlopakowi musze kupic bo biedaczek ma wrazliwy zoladeczek a drogi w Babicach wyboiste"

Ale przeciez trzeba sie pokazac "we gminie" ;-)

 

szanowanie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerzysio ale ile chca a ile sie płaci to jednak róznica. u nas kiedy my płaciliśmy po 65 zeta za meter baba obok chciała po 100. Działka płot w płot, i chce sobie dalej tylko jakoś chętnych nie ma;)

Czyli jest to zwykłe sondowanie rynku, a nie chęć sprzedaży. Trudno się dziwić. Jest ziemia, której się nie chce sprzedawać, ale ludzie pytają, coś im trzeba odpowiedzieć. A jak się trafi rozrzutny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...