Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Yoric, pograj sobie w Chińczyka :wink: .

 

Nie zawsze trzeba rozmawiać tylko o stropach :D . Klub budujących to jest właśnie odpowiednie miejsce, by zapytać o sprawy lokalne - m.in. o namiary na miejscowych balustradziarzy, o promocje w miejscowych hurtowniach albo - o to, czy ktoś nie wie o atrakcyjnej działce na sprzedaż. Że nie wspomnę już o tym, że w ogóle nie wiedziałabym, jak w miarę sprawnie wysłać podobne zapytanie na priva do wszystkich osób uczestniczących w tym wątku.

 

A co słychać na Twojej budowie? Czy będziesz na sobotnim spotkaniu?

 

Pzdr. Joasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż....

A propos cen działek, to jestem tzw. tubylcem od urodzenia i chociaż aktualnie mieszkam prawie po sąsiedzku z nowym domem Karorki ( :D nawiasem Karolina i Tomek- bardzo sympatyczni to ludzie) to buduję w Babicach i rozmawiam sobie z ludźmi, no i całkiem niedaleko ktoś sprzedał działkę budowlaną w listopadzie za 39 $.

Myślę ankalenka, że nieco przesadzasz z cenami, a w Borzęcinie, to już faktycznie dużo taniej - kolega z pracy wyrwał jeszcze taniej niż gildor.

 

Poza tym, nie wiem o co nerwy, Yoric, zauważyłem ma trochę cięty język ( :D a raczej klawiaturę), ale na pewno nie wynika to ze złośliwości.

Gdyby tak głęboko analizować Twoje odpowiedzi, to Ty ankalenka, też jesienią zażartowałaś ze mnie, jak pisałem o wożeniu ziemi, ja bynajmniej nie obraziłem sie - potraktowałem to jako żart. Jak żartować to my, ale broń Boże nie z nas?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ja dla zakonczenia drazliwego nieco watku :(

Wszystkim Milego Dnia :D

...choc zdaje sie ze za chwile dowioza bialego :-?

J

 

... nie wiecie dlaczego na stronie muratora polskie znaki mi nie wskakuja?

Czy to tylko u mnie, czy znowu admin cos pokielbasil :-?

 

Cześć Jerzysio, u mnie z czcionkami wsio wporzo, może coś u Ciebie, nie przestawiłeś sobie ustawień klawiatury?

Również miłego dnia życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż....

A propos cen działek, to jestem tzw. tubylcem od urodzenia..

...Ty ankalenka, też jesienią zażartowałaś ze mnie, jak pisałem o wożeniu ziemi, ja bynajmniej nie obraziłem sie - potraktowałem to jako żart. Jak żartować to my, ale broń Boże nie z nas?????

 

Krzysiek, jako tubylec na pewno masz inne dojście do rynku niż osoba z zewnątrz, znasz ludzi, wiesz co kto ma i sprzedaje. Ja się wypowiadałam z punktu widzenia ludności napływowej :wink:

 

co do żartów z innych, to zapewniam Cię, że co innego zażartować a co innego czepiać się prawie każdej wypowiedzi. Dostałam różne żartobliwe odpowiedzi na innych forach (chociażby "wnętrze", i mnie rozbawiły a nie obraziły).

A na Yorica się nie obrażam, bo nie ma o co, sprawił mi przykrość, nic poza tym, ale może rzeczywiście powinnam potraktować to mniej osobiście, przecież nawet się nie znamy, a kolega faktycznie ma cięty język.

 

i przy okazji do Karorki: Karorka, co do Koczarg i Sochaczewa, wypowiadałam się na podstawie informacji które uzyskałam w ciągu ostatnich 2 miesięcy. Przecież swoją ziemię kupiłaś już jakiś czas temu, wtedy pod Sochaczewem było pewnie po 100 :wink: I dla wyjaśnienia: nie mam nic do Sochaczewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ruszalem, cosik musialo siem pokielbasic :-?

A jak okienka, klepniete ?

J

 

Były prawie do wczoraj. Bo widzisz, umawiasz się z facetem, a tu cena tuż przed podpisaniem umowy idzie de-facto prawie 1 tys. do góry, nie lubię być traktowany jak gówniarz. Nie wiem, czy nie zmienię dostawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek,

Dziękuję bardzo za informacje. Jeszcze poszukam i porównam oferty - znajomy dał mi namiar na swoją panią inspektor. Chodzi mi o kogoś kto naprawdę rzetelnie będzie kontrolował budowę. Bo jak słusznie napisałeś - jak sprawdzić osobę posiadając wiedzę nieporównywalnie skromniejszą. Jak będzie się chciał obijać to zawsze znajdzie sposób.

Pozdrawiam

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...