Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Yoric, pograj sobie w Chińczyka :wink: .

 

Nie zawsze trzeba rozmawiać tylko o stropach :D . Klub budujących to jest właśnie odpowiednie miejsce, by zapytać o sprawy lokalne - m.in. o namiary na miejscowych balustradziarzy, o promocje w miejscowych hurtowniach albo - o to, czy ktoś nie wie o atrakcyjnej działce na sprzedaż. Że nie wspomnę już o tym, że w ogóle nie wiedziałabym, jak w miarę sprawnie wysłać podobne zapytanie na priva do wszystkich osób uczestniczących w tym wątku.

 

A co słychać na Twojej budowie? Czy będziesz na sobotnim spotkaniu?

 

Pzdr. Joasia.

 

Joasiu,

W chinczyka nie pogralem ...ale i tak juz mi przeszlo ;-).

Oczywiscie ze forum jest nie tylko po to, zeby o stropach deliberowac. Przykro mi, ze tak mnie odebralas - monolit budowlany Yoric potrafiacy z wypiekami na twarzy godzinami opowiadac jak to strop zbrojono ...lub najmniejszymi szczegolami dzielic sie ze wszystkimi doswiaczemiami w mieszaniu zaprawy. ;-)

Na spotkanie sie nie wybieram - wyjedzdzam w ten weekend.

U mnie na budowie - wszystko w porzadku - ostatnio po mojej dzialce maszerowal bazant. Samiec - taki ladny, kolorowy w przeciwienstwie do szerej bazancicy ;-)

Ukradli mi kilka pretwo zbrojeniowych - niestety nie mialy zamontowanego GPS'a.

Pozdrawiam,

 

PS: czy Ty sie wybierasz ? na partie chinczyka ofkoz ..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Stop! stop dziewczyny! - przecież my wszyscy inwestorzy i po tej samej stronie frontu, zjednoczeni przeciwko niesolidnym sprzedawcom i budowlańcom! (Czy ja aby kolejnej międzynarodówki nie tworzę?). A prywatnie na pewno sami sympatyczni ludzie. Yoric to pewnie też nie złośliwie tylko taki styl wypowiedzi trochę zaczepny prezentuje. Ja nawet lubię jak wpadnie i namąci - coś się dzieje. Yoric - bez urazy, nic personalnego. A Ankalenka rzeczowo odpowiada i w paru sprawach skorzystałam - np. formalności w sprawie ogrodzenia.

Namiar na wujka bardzo poproszę.

Pozdrawiam

jj

 

jj,

 

jaka uraza - to jeden z najcieplejszych postow, jakie dostalem na forum.

 

pozdrowka,

Yoric

 

ps: gorace pozdrowienia dla wszystkich spod Sochaczewa ;-) Oczywiscie dla tych z samego Sochaczewa rowniez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem na czym polega problem - Yoric ma dom parterowy i nie robi schodów. :wink:

Ku uciesze ogółu podaję jeszcze jeden namiar na balustrady - http://www.anko.pl.

Pozdrawiam

jj

;-) teraz chyba bym sie na parterowy zdecydowal - ale jakze to tak ...miec mniejsz/nizszy dom od sasiada ? ;-)

pozdro,

Gdybym chciała się kierować wielkością domu sąsiada musiałabym wybudować pałac :wink: Ta chałupa obok ma chyba z 500 m.

Pozdrawiam

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

o rany Krzysiek nie wiem czym sobie na to zasluzylismy

ale wzajemnie, wzajemnie - szkoda ze w rezultacie nie bedziemy tak bliskimi sasiadami ale co tam do Babic tez blisko

 

Rowerem 15 minut :D

A na skróty przez rów to jakieś 4 min. Przetestowalem ostatnio.

 

Kiedyś było mniej domów w Lipkowie i przejście przez rów było możliwe praktycznie prawie wszędzie (ze szczególnym zwróceniem uwagi na nie niszczenie plonów tutejszych rolników :wink: ), teraz tylko w kilku miejscach. Ale czasami korzystamy ze skrótów - my z żoną bardzo lubimy dłuuuugie spacery, jeno córki nieco się buntują - stąd skróty.

 

Jerzysio, z oknami masz absolutną rację. Sam już zgłupiałem, co zrobić - powiem szczerze, że te okna u Ciebie fajniutkie były, ale cena mnie zabiła. Fundusze b. mocno ograniczone :x - więc się miotam, chciałbym coś dobrego, najlepiej darmo, aha i żeby jeszcze ładne było :D . Mam jeszcze w czym poprzebierać, ale decyzję muszę podjąć do końca przyszłego tygodnia, bo sezon się zbliża i ceny pewnie będą wyższe (czy też niższe upusty - jak kto woli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na skróty przez rów to jakieś 4 min. Przetestowalem ostatnio.

Wygrzebywanie się z rowu wliczone? :wink: :lol:

 

O tak, ostatnio wygrzebywałam swojego syna Maciusia (7 lat).

 

Kasia, rozbijał lód na strudze ????? Znamy to znamy choc u mne obyło sie bez wyciagania ( młodszego musialem za kolnierz trzymać bo inaczej na bank by lądował w wodzie) , z takim zapalem zabrał sie za rozbijanie zatorów lodowych. Przy okazji moglem podziwiac Twój dom od ogrodu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

jechalam dzis Warszawska - kierunek do Warszawy - w miare niezle

 

ogolnie szybciej niz 40-45 km/h raczej dzis sie nie da jezdzic

 

odsniezarka babicka jezdzi rzadko i z marnym skutkiem

 

moim zdaniem trzeba doliczyc jakies 30% czasu wiecej na dojazd

(wystarczy jedno wolniejsze autko, aby wszystko mocno spowolnic)

 

pzdr Marsjanka - Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jechalam z Truskawia na plac Konstytucji 1h40 min zamiast standardowych o tej porze roku 40 minut. W Izabelinie nie jest odsniezone, ale najgorzej jest na malych drogach dojazdowych, gdzie juz wczesniej zrobily sie koleiny.

Ankalenka,

Mam nadzieje, ze masz racje co do prognozy pogody, bo ja w przyszlym tygodniu zostaje sama w domu i martwie sie, ze mnie zasypie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na zle warunki odwolalam "wyprawe" na plac budowy :cry:

wczoraj w ciagu dnia bylismy u nas na dzialce, dzieci byly zachwycone, bo sniegu bylo multum :) Napalilismy w kominku, krajobraz zimowy za oknem byl naprawde piekny :) Juz nie moge doczekac sie przeprowadzki... U nas roboty wykonczeniowe ida pelna para, bo przeprowadzic sie mamy zamiar w lipcu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...