Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czesc dziewczyny,

widze, ze nastal czas zapisywania mlodych do szkol/przedszkoli :D Moj szesciolatek tez juz jest wstepnie zapisany do szkoly, gdzie idziemy na spotkanie 14 kwietnia. Czy ktos cos slyszal o szkole Pro Futuro na Kartezjusza, przy WATcie? Bylismy w szkole w Babicach, rozmawialismy z pania w sekretariacie, ale nie chciala zapisac synka do pierwszej klasy, bo nie jestesmy zameldowani w gminie Stare Babice. :cry: Od nas z Zielonek najblizej bedzie do szkoly w Babicach, ale do Pro Futuro tez nie jest daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja - w ramach mobilizacji do wykonczenia domku (i siebie - ofkors) - zapisalam dzis corke do zerowki w szkole w Babicach :)

 

czy czyjes dziecie uczeszcza do tej szkoly? macie jakies zdanie na jej temat - znaczy szkoly? 8)

 

pzdr Marsjanka

 

Moja siostra jest tam nauczycielką :D

Nie bujcie się wiejskich szkół. One często mają wyższy poziom nauczania niż te w Wawce. Ja kończyłem podstawówkę w Koczargach (obecne gimnazjum) i np. wiedzą z matematyki przewyższałem kolegów w szkole średniej przynajmniej o jeden rok.

Moim zdaniem wysyłanie dzieci do szkół oddalonych od domu odcina wasze bomble od dzieci w waszej okolicy - a z kim mały pójdzie po szkole grać w piłkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziebdzio cholerka nie mam pojęcia gdzie to jest ta ulica ale pewnikiem kawalątek dali;) my skęcamy jadąc od kościoła w lewo a wy w prawo pewnie tak?

 

A co do szkół chcecie posłac swoje małe do szkoły w Borzęcinie??? Bo ja raczej o wawce myslałam z racji tego ,że babcia na wlocie do wawki mieszka i całkiem po drodze byłoby odwożenie młodych. Hm... ale na rzie to one 10 miechów mają;) biedaki jeszcze nie chodza a matka już ich do szkoły posyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaaa to ja nie wiedziałam ,że ten skręt to Sobieskiego już. to my troszke w innym miejscu z tej waszej ulicy jak sie popatzry w kierunku kościoła na pole widac pare nowych domków to my tam. taka poprzeczna ulica na terenach na ukos za kościołem;) No w każdym razie blisko na piechotke mozna , zwłaszcza na przełaj;) Tylko ,że my z tej ulicy przy boisku w prawo skręcamy , a z ulicy za kosciołem w lewo zalezy z której strony jedziemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...