Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mozecie polecic kogos na kierownika budowy z okolic Kwirynow/Babice?

niestety praca nie pozwoli mi na ciagly nadzor osobisty

i szukam kogos kto faktycznie dopilnuje wtedy kiedy trzeba

Kiedys Karorka pisala o fajnej kobietce ale nie moge znalezc tego postu

mamy nadzieje niedlugo ruszyc...

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiedle zlotych klatek znajdziesz rowniez w Koczargach Starych - same nowe chalupki postawione na szczerym polu.

 

 

 

hej Rysiu

tylko z Koczargami to uwazaj bo oprocz osiedla zlotych klatek sa tam tez slumsy :wink: (ale jak sie postaraja to nawet zadbane) obok ktorych my sie budujemy :wink: - jestesmy taka awangarda bo pewnie na ziemi za nami jak juz ja odrolnia powstana piekne :wink: nowe domy - moze jakies palace z wiezyczkami :wink:

 

a sprawdz ta dzialke o ktorej pisal KrzysiekSw - o ile pamietam to obok buduja wiec bedzie nowo :wink: i pozostali sasiedzi tez chyba nowi - z tego co pamietam dzialka ma 960 m, jest przy samej ulicy wiec ciagniecie mediow z glowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie polecic kogos na kierownika budowy z okolic Kwirynow/Babice?

niestety praca nie pozwoli mi na ciagly nadzor osobisty

i szukam kogos kto faktycznie dopilnuje wtedy kiedy trzeba

Kiedys Karorka pisala o fajnej kobietce ale nie moge znalezc tego postu

mamy nadzieje niedlugo ruszyc...

pozdrawiamy

 

 

juz nie pamietam co o niej pisalam ale raczej nie do konca w superlatywach :wink: - tzn. kobieta jest ok zna sie, ale na to ze dopilnuje kiedy trzeba to raczej nie mozna liczyc bo niestety nie ma prawa jazdy i jest uzalezniona od podwozek przez rodzine wiec na punktualnosc raczej nie mozna liczyc - nam to specjalnie nie przeszkadzalo bo ekipa byla ok

poszukam i podam Wam namiar na priv - porozmawiac zawsze mozecie

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

Czy ktoś korzystał z usług studniarza i mógłby podać jakieś namiary?

KrzysiekSw,

Wiem, że znasz dobrze okolicę - może orientujesz się czy ktoś taki funkcjonuje w pobliżu?

Z góry dziękuję za info :D

Karorka,

Tekst o wieżyczkach przedni. :wink: Ja też mam stary budyneczek naprzeciwko i sąsiadów zasiedziałych od kilkudziesięciu lat i to właśnie od nich prąd ciągnę. Wygląda na to, że nie zawsze ważne co na zewnątrz domu ale co w środku. (Choć na zewnątrz też całkiem w porządku. :lol:)

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko z Koczargami to uwazaj bo oprocz osiedla zlotych klatek sa tam tez slumsy :wink: (ale jak sie postaraja to nawet zadbane)

:D :wink: czekaj... ja Ci dam slumsy....

A na poważnie - ten ode mnie Ci woził ziemię? Bo dowoził mi 3 wywrotki i mówił, że jeździł do Koczarg. Ziemia - przynajmniej ta moja, gorsza niż w zeszłym roku, bo jest sporo gruzu, no i droższa... No właśnie, jeśli to nie tajemnica, ile Cię kasował z wywrotki?

 

jj - nie wiem nic o żadnym studniarzu, ale mogę popytać sąsiadów, kogo brali. Jak nie zapomnę ( :oops: ) i dopadnę sąsiadów, to do piątku spróbuję się czegoś dowiedzieć.

 

Wczoraj chciałem puścić wodę - i niespodzianka - popękał mi licznik - niby spuszczałem wodę i zabezpieczałem styropianem, ale widać - nie dość dobrze :cry: - stówka w plecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek tam gdzie Ty to juz zlote klatki sie zaczynaja :wink:

a nasze bezposrednie otoczenie sam wiesz :wink: ale ja nie narzekam poki co i mam nadzieje dalej tak bedzie - sasiad zawsze chetny do pomocy za niewielkie wynagrodzenie, domu pilnuje a ostatnio wlasnie rozprawil sie z nawieziona ziemia

no rzeczywiscie wozil nam ziemie chyba ten od Ciebie bo ja juz sie gubie :wink: , a skasowal 60 za samochod, a chcial chyba 70 albo i wiecej - 3 samochody byly dobrej a 3 juz gorszej, ale poniewaz rozrzucanie bylo reczne to sasiad pieknie powybieral kamienie

i tak jeszcze sporo potrzebujemy :(

 

jj - my tez od zasiedzialych :wink: sasiadow ciagnelismy prad,

a z tym srodkiem :wink: to czesto swieta prawda

jak mozesz poczakac to wieczorem wysle Ci namiar na naszego studniarza to bedziesz mogla porownac oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slumsy rzeczywiscie sa i to wszedzie. Dlatego moim zdaniem nie mozna powiedziec, ze w Izabelinie, Hornowku, Lipkowie sa ladne działki, a np w Truskawiu gorsze. Wszystko zalezy od tego gdzie dana dzialka jest i jakie ma otoczenie. W Izabelinie oprocz super dzialek sa tez dzialki za duze pieniadze ze slumsami obok, tak jest wszedzie! (w Polsce). Ja mam drobnego hopla na punkcie sasiadow, bo teraz ma srednio udanych. Szukajac dzialki zwracalam na to duza uwage i nie dam sie nikomu przekonac, ze np mur rozwiaze problem (tak sugerowal jeden z agentow nieruchomosci). Oczywiscie, trzeba tez pamietac, ze w nowych domach mieszkaja tez rozni ludzie, ale na ogol latwiej sie z nimi dogadac niz z menelem z slumsow.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karorka,

 

hfal sasiada hfal ...a on do internetu se wlizie na forum przeczyta i stawke za lopatodniowke podniesie.

 

Hej,

 

tego to sie akurat nie obawiam, predzej ze jakis zyczliwy mu doniesie :wink:

 

peilin - no wlasnie w nowych domach tez mieszkaja rozni ludzie i mam wrazenie ze czasami latwiej dogadac sie z menelem a nawet jak sie nie mozesz z nim specjalnie dogadac to rzadko sie zdarza zeby byl jakims wiekszym zagrozeniem a z tymi z nowych domow to teraz roznie bywa ... moga byc troche bardziej "wredni" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm te slumsy obok Karorki to chyba moje włosci opisane???

co prawda stoi tam jeden blaszak i jeden domek taki na lato, ale zeby zaraz slumsy ????? ;). A jak odrolnia to pogadamy ;P.

A co do murów o których pisze peilin to wlasnie tam gdzie mieszkam sasiad sie odgrodził stawiajac mi 2 metry betonu przed oczami. Mówi ze nie lubi ludzi i szuka intymnosci. A co ciekawe od ulicy sie nie odgrodził???

i tak to bywa z sasiadami :(, na szczescie w Koczargach zapowiada sie lepiej, przynajmniej z tymi których znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim,

Moniś,

Rzeczywiście funkcjonujesz na forum w trybie drugiej zmiany :wink: Jak tam przygotowania do budowy? My się mocno ślimaczymy ale już takie nasze uwarunkowania pracowo-rodzinne, że jesteśmy mocno mało dyspozycyjni. Ale powolutku do przodu. Namiar na studniarza nie doszedł -gdybyś mogła wysłać jeszcze raz (wpisz temat bo bez tego nie pójdzie).

Karorka,

Wyślij namiar - dziękuję. Układ z sąsiadem masz naprawdę wygodny. Dobrze mieć kogoś pod bokiem kogo można poprosić o wykonanie drobnych prac w domu. :lol:

Krzysiek Sw,

Na razie się wstrzymaj z pytaniem sąsiadów. Myślę, że to co znalazłam + namiary od dziewczyn wystarczą. W każdym bądź razie dzięki za dobre chęci. :lol:

Pozdrawiam serdecznie,

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ

nocna zmiana forumowa nieco gorsza, ale da sie przezyc :wink: Namiary na studniarza wyslalm jeszcze raz, mam nadzieje ze dojda....... Do nas dzis przyjechala stal na caly dom, a w piatek zalewamy fundamenty...........zaczelo nam doby :wink: brakowac na reszte zycia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ

nocna zmiana forumowa nieco gorsza, ale da sie przezyc :wink: Namiary na studniarza wyslalm jeszcze raz, mam nadzieje ze dojda....... Do nas dzis przyjechala stal na caly dom, a w piatek zalewamy fundamenty...........zaczelo nam doby :wink: brakowac na reszte zycia :wink:

Moniś,

Niezłe tempo - jestem pod wrażeniem. Raczej nie będziemy Was gonić :wink:

Wiadomość doszła-dziękuję.

Moniś - a stal to za jednym zamachem na wszystko żeście zamawiali (fundamenty i stropy?)

Pozdrawiam i powodzenia

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osob, ktore ostatnio zalatwialy pozwolenie na budowe: ile srednio trwa uzyskanie takiego pozwolenia?

 

Monis,

Fajnie, ze zaczeliscie. Na poczatku wszystko szybko sie zmienia. Ja w zeszle wakacje mialam duzo czasu i ciagle chodzilam na budowe (15 min spacerkiem od obecnego miejsca zamieszkania) i zawsze bylam podbudowana, ze tyle od ostatniej wizyty sie zmienilo.

 

JJ,

A Ty jak? Kiedy zaczynacie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...