Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie,

 

chciałbym ostrzec przed ekipą tynkarzy spod Siedlec.

Szef nazywa się Stanisławski, porusza się Oplem Astra na siedleckich numerach.

Na robocie znają się tak sobie, natomiast na uciekaniu z budowy bez żadnego ostrzeżenia - znakomicie.

Zostawili po sobie rozpoczęte tynkowanie, sporo rzeczy do poprawek i syf na podłogach. Przestrzegam przed nimi.

 

Pozdrawiam i ruszam do szukania solidnych tynkarzy do tynków cementowo - wapiennych. A może macie kogoś do polecenia?

 

Pozdrawiam

MarcinM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: :evil: :oops:

Nie wiem, co powiedzieć...

Już nigdy nikomu nie dam żadnego namiaru na fachowców, bo w ten sposób jakby autoryzuję ich robotę.

Sam kiedyś miałem problem z tynkarzami, spaprali mi robotę, ale następna ekipa była O.K. - u mnie.

Poleciłem ich ankalence, MarcinowiM.

Właśnie przed chwilą kontaktował się ze mną Marcin, że skopali robotę, wzięli za dużo pieniędzy i już się nie pokazali.

Nie daję juz nikomu żadnych namiarów, nie chcę się za kogoś wstydzić.

Marcin - przepraszam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek,

naturalnie nie mam żalu - ludzie których dobrze znamy potrafią zaskoczyć, a co dopiero ekipa.

Przekalkulowali sobie ile wzięli zaliczki, ile mogą stracić i zapewne ile wezmą na nowej robocie. Zapewne teraz już tynkują u kogoś, kto zapewne nie wie, że rzucili robotę u mnie.

Na zostawionej kartce napisali , że za mała stawka i za duże wymagania.

Stawka została zaproponowana przez nich, wymagania - no cóż - prosiłem, żeby było prosto. :lol:

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, wspolczuje :cry:

Krzysiek, nie przejmuj sie, my mielismy poleconych tynkarzy, robili u mojego brata, ale u nas nie wszystko zrobili dobrze. Juz tak to jest z tymi "fachowcami", kilka razy wyjdzie im dobrze, a potem cos musza schrzanic.

 

Wiesz, to nie chodzi o to, że ktoś coś zchrzanił, sam miałem taki problem, jak Marcin jesienią. Najbardziej wkurza to, że ktoś nie potrafi odejść z twarzą i powiedzieć Ci prosto w oczy o co biega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszkadzajka Bylam w niedziele zobaczyc gdzie jest Chrobrego w Topolinie. Bedzie sie tam sporo osob budowac :lol: nawet kilka budow juz sie zaczelo!! Fajnieeee!!! :D A u nas cisza, nikt jeszcze nic nie zaczal, ale my jedziemy w tym tygodniu podpisac umowe notarialna, wiec dzialeczka juz na 100% bedzie nasza. HUUURRAAAA :lol: :D 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was brał może drewno z tartaku w Niecierzy koło Sokołowa Podlaskiego od Pana Oksińskiego? Jeżeli tak to czy to solidny człowiek i jakie jest to drewno? Będe wdzięczny jeżeli ktoś miał tę przyjemność i podzieli się wrażeniami.

Pozdrawiam wszystkich

Chyba Osińsiego? - jeśli dobrze pamiętam.

Ja brałem wiosną zeszłego roku, dom jeszcze stoi, dach nie spadł.

Kierowca, którego on polecił, chciał mnie oszukać - kłócił się, że nie tak było umówione za transport, dorzuciłem trochę więcej niż wstępnie umawialiśmy, ale zadzwoniłem do Osińskiego z lekką pretensją.

Pan Osiński przeprosił i oddał mi nadpłacone pieniądze (poprzez sąsiada, który również zamawiał).

 

Więcej nie piszę na temat, bo już się przejechałem w tym tygodniu na polecaniu :x

Aha, wieś nazywa się chyba Nieciecz, a nie Niecierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzysiekSw nie przejmuj się tymi tynkarzami, tak to bywa.

 

co do drewna na więźbę, ja brałam z tartaku Wyrazów pod Częstochową. Cena była zwykła (coś około 900 zł brutto za m3 z impregnacją ciśnieniową) , ale drewno doskonałe i impregnacja ciśnieniowa prawdziwa a nie oszukiwana. Drewno dojechało terminowo, a wykonawca jak spojrzał to nie mógł nachwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniś mamy mieć:) dopiero zebralismy wszystkie papiery a chcemy ruszyć w sierpniu więc najwyższy czas kogoś szukać. Brakuje nam tylko tego co wam papirka z bronisz o przekwalifikowaniu ziemi czy czyms takim , munsz załatwia więc dokladnie nie pomne. Do sierpnia chyba nam to pozwolenie dadzą:)

Monis wy macie miec geotermalne ogrzewanie czy jestem pomylona? bo nam geolog odradził z uwagi na wysoki poziom wód gruntowych i skład gleby hm :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...