Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

hej Monis

 

nie wiem w koncu ile te nasze stemple maja bo zapomnialam zmierzyc, ale tak jak pisalam na pewno nie wiecej niz 2,8

jesli jestescie zainteresowani to najlepiej je obejrzyjcie - teraz ekipa ociepla nam dach wiec caly czas dzialka jest dostepna (druga brama, bardziej z tylu dzialki), mozna wejsc i obejrzec - stemple leza na tarasie :wink: - dla przypomnienia Koczargi Stare, Akacjowa, chyba przed numerem 64, dom z ytonga z czerwona dachowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

 

sezon swietnie sie zaczyna :lol:

 

sprzedalam barak, stemple, wczoraj deski po szalunkach :D

baa - udalo mi sie opchnac nawet ten nieszczesny beton komorkowy,

ktorego zamowilam za duzo w zeszlym roku

(niektorzy pamietaja pewnie jak lamentowalam z tego powodu :oops: )

 

w poniedzialek odebralam prawo jazdy :wink:

wczoraj dogadalam sie z elektrykami - w czwartek zaczynaja

w przyszlym tygodniu przyjada sztachety

mam nadzieje, ze do konca maja bede miala kompletne ogrodzenie :roll:

 

pzdr

 

Kasia - Marsjanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniś,

Skąd brałaś stal i deski na szalunki?

Marsjanka,

Szkoda, że nie wiedziałam o tych deskach może byśmy zrobiły deal.

Pozdrawiam :lol:

jj

PS U mnie sezon też nieźle się zaczął. Mam już studnię - woda na głębokości 16m, gruby pokład pod sporym ciśnieniem. Wizualnie źródlana.

W tym tygodniu wykopujemy karpy i zdejmujemy humus. Tylko z prądem jakieś techniczne zawirowania - okazało się, że u sąsiada, do którego mieliśmy się podpiąć mają wymieniać linię i nie wiadomo ile to potrwa. Na razie monitorujemy sąsiada ale może trzeba będzie uderzyć gdzie indziej.

PS2

Czy ktoś korzystał z usługi pt cięcie korony drzew (czyli gałęzi) i może kogoś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś korzystał z usługi pt cięcie korony drzew (czyli gałęzi) i może kogoś polecić?

 

nie moge znalezc namiaru (nam wycinali trzy drzewa), w kazdym razie byla to firma ktora reklamuje sie gdzies po drodze jadac z Zielonek do Babic - architektura krajobrazu, mozesz tez zapytac w sklepie ogrodniczym w Zielonkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Monis

 

nie wiem w koncu ile te nasze stemple maja bo zapomnialam zmierzyc, ale tak jak pisalam na pewno nie wiecej niz 2,8

jesli jestescie zainteresowani to najlepiej je obejrzyjcie - teraz ekipa ociepla nam dach wiec caly czas dzialka jest dostepna (druga brama, bardziej z tylu dzialki), mozna wejsc i obejrzec - stemple leza na tarasie :wink: - dla przypomnienia Koczargi Stare, Akacjowa, chyba przed numerem 64, dom z ytonga z czerwona dachowka

 

Karorka bardzo dziekuje za adres. Podjedziemy do Ciebie w przyszlym tygodniu, poniewaz wlasnie wyjezdzamy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karorka,

 

A te Twoje stemple okragle czy prostokatne ? Bo w zaleznosci od urzedu to albo takie dobre albo inne......

 

Monis,

 

Jakby te Karorkowe stemple byly niefajne - polecam zestawik "Maly drukarz" ...kazdy prostokatny stempelek mozna wyczarowac ...a jesli chodzi o okragle .... to tylko stara 20 groszowka.

 

Chyba dopadla mnie juz czwartkowa glupawka ....ale przed dluuuugim weekendem wybaczycie chyba ...? ;-)

Co to za zdanie ....ktore na chyba sie zaczyna i konczy ???!!!

 

milego weekendu zycze wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...