Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

mogę z czystym sumieniem polecić człowieka, który dysponuje sprzętem CAT (napęd 4x4). Jest bardzo elastyczny i przede wszystkim nie naciąga na koszty, tylko rzetelnie robi to co ma zrobić.

Telefon: (501) 497-325, Wojcieszyn.

Ja mogę polecić Dariusza Iwańskiego. Studni chyba nie wierci, ale CAT ma i robi jak należy, a kopał i wyrównywał u mnie kilkakrotnie (wykopy, piasek do fundamentów, humus, dosypka piasku wokół domu). Tel: (501) 198-755

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

, przedszkola, szkoly, gimnazja, ladny basen,

Basen to i w Babicach budują. :wink:

 

Basen z tą szkołą? Stanęło od nowego roku z odkrytą wełną mineralną.

Ocieplenie dachu zaczęli robic a okien brak. A tak dobrze się zapowiadało.

 

A z tymi odległościami to nie ma co przesadzac. Bo z tego co widzę to budują sie tu również muzycy angliści itd. To do Warszawy jeżdzi nie trzeba. Ja mam nadzieję załatwic kształcenie dzieci lokalnie.

 

Czy może mi ktoś napisa gdzie mam jechac załatwi internet i telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon chyba najłatwiej. TPSA podłącza "od ręki" - jak nie ma kabla, dają drogą radiową, a potem przełączą na kabel. Do mnie nawet do domu przyjechali papiery podpisać, bo nie mieliśmy czasu. Ale takie radiowe połączenie wyklucza internet. Dopiero po drucie się da. A kto jeszcze internet oferuje, jeszcze nie namierzyłem. Jest oczywiście Blue Connect i różne takie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie być tak łatwo z TPSĄ. ja dyskutowałam z nimi od sierpnia zeszłego roku, i ostatnio, po 9 miesiącach wymiany pism otrzymałam odpowiedź że nie ma wolnych łączy czy czegoś tam w centrali i nie ma szans w najbliższym czasie, może za kilka lat, bo na razie nie planują inwestycji w tym rejonie. Co z tego że sąsiadka ma telefon u nas się nie da i już, chyba że ktoś we wsi zrezygnuje i przepisze numer na nas....

 

zbadaliśmy pokrótce rynek i planujemy sferię. oferta dobra a ponoć i internet łapie się choć mówią, że jesteśmy na granicy zasięgu ale u sąsiadki był gość z jakimś magicznym pudełkiem i powiedział że da radę.

 

a z telefonem ze sferii to jest tak że dają jakiś interes który się podłącza do gniazdka z prądem i w tym interesie jest dziura na wtyczkę z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie "cacko z dziurką" mam z TPSA w Kwirynowie, więc chyba i koło Lipkowa się da. Zadzwoń na Błekitną Linię i niech się rozejrzą. Myśmy zadzwonili, po dwóch tygodniach oddzwonili, że się nie da kablem, ale spróbują radiem. Po następnych kilku dniach zadzwonili, że można radiem i poszło. Radio idzie raczej z innej centrali.

Ale na internet z tego pudełka nie licz w zadnej postaci. Nie da się, sam sprawdziłem, a teletransmisja to akurat mój zawód. Sferia chyba ma taką możliwość, ale nie mam coś do nich zaufania - nie wiem dlaczego. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po sąsiedzku sprzedam barak - Ożarów Mazowiecki.

W dobrym stanie, dwa pomieszczenia: sypialnia - dwa łóżka i kuchnia z lodówką, zlewozmywakiem, stołem i szafą + weranda.

Cena 1100 zł, transport nabywcy.

Jak widać na zdjęciu u nas się sprawdził

tel. 692415132 Wojtek

 

http://republika.pl/sitarz/images/barak.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pilnie YTONG 36,5 najlepiej 11 sztuk (kazda ilośc mniejsza też mile widziana).

 

juz znalazlam :wink:

a swoja droga to smieszne zeby w zadnym skladzie w okolicach Babic gdzie tyle sie buduje nie mieli chociaz malych zapasow, trzeba czekac 2 tyg., pani w HMB powiedziala mi ze to nietypowy :o - jak to nietypowy przeciez zazwyczaj z takiego muruje sie sciany zew.

a znalazlam w Błoniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...