Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U nas już robił przedłużenie wodociągu (110m), przyłącze, drenaż z rynien i bruk wokół domu. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Mało tego. Zanim oddaliśmy wodociąg Eko-Babicom jakąś swołocz rozjechała nam hydrant ciężarówką. Za hydrant musiałem zapłacić wg. cen hurtowni, ale naprawa była na bardzo korzystnych warunkach i to nie ja je proponowałem. A roboty z tym było sporo - ręczne kopanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy moglibyście polecić elektryka do zrobiebia instalacji odgromowej? Nasz elektryk jest bardzo fajny i solidny, zakłada też instalację do alarmu, telefonu, internetu, TV - ale stwierdził, że odgromówki nigdy nie robił i nie umie (co m.zd. też o nim dobrze świadczy - że się przyznaje od razu i nie zabiera za coś, czego nie potrafi). No, ale kładą nam dachówki - i to chyba jest ten moment na zrobienie piorunochronu.

Polećcie kogoś.

Dzięki. Joasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy moglibyście polecić elektryka do zrobiebia instalacji odgromowej? Nasz elektryk jest bardzo fajny i solidny, zakłada też instalację do alarmu, telefonu, internetu, TV - ale stwierdził, że odgromówki nigdy nie robił i nie umie (co m.zd. też o nim dobrze świadczy - że się przyznaje od razu i nie zabiera za coś, czego nie potrafi). No, ale kładą nam dachówki - i to chyba jest ten moment na zrobienie piorunochronu.

Polećcie kogoś.

Dzięki. Joasia.

 

Ja również proszę o fachowca od piorunochronów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karorka...problemy z pradem to przede wszystkim wysoki koszt jego podlaczenia... energetyka wyliczyla nam na 30.000zl, bo do slupa od dzialki jest jakies 150m chyba i nikt przed nami sie nie stara o podlaczenie. Zasugerowali nam napisac do gminy, zebymoze sie dolozyli albo co, bo "gminy zadaniem jest zaspokajanie podstawowych potrzeb mieszkancow rowniez w zakresie dostarczania energii". No i tyle, napisalismy pismo do gminy i czekamy na odpowiedz. Ale jak dzwonilam do gminy do dzialu nwestycji zeby wstepnie sprawe obgadac to pewna pani powiedziala mi, ze to niemozliwe zeby gmina finansowala podlaczenie pradu.

Czekamy na dalszy rozwoj sytuacji. Poczytalam troche na forum o tego typu problemach ale chyba nie ma jednej nalepszej metody walki z zawilosciami prawnymi i tymi roznymi urzedami...nie poddajemy sie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karorka...problemy z pradem to przede wszystkim wysoki koszt jego podlaczenia... energetyka wyliczyla nam na 30.000zl, bo do slupa od dzialki jest jakies 150m chyba i nikt przed nami sie nie stara o podlaczenie. Zasugerowali nam napisac do gminy, zebymoze sie dolozyli albo co, bo "gminy zadaniem jest zaspokajanie podstawowych potrzeb mieszkancow rowniez w zakresie dostarczania energii". No i tyle, napisalismy pismo do gminy i czekamy na odpowiedz. Ale jak dzwonilam do gminy do dzialu nwestycji zeby wstepnie sprawe obgadac to pewna pani powiedziala mi, ze to niemozliwe zeby gmina finansowala podlaczenie pradu.

Czekamy na dalszy rozwoj sytuacji. Poczytalam troche na forum o tego typu problemach ale chyba nie ma jednej nalepszej metody walki z zawilosciami prawnymi i tymi roznymi urzedami...nie poddajemy sie:)

 

Nie znam Twojej sytuacji, ale spróbuj może załatwiać przez któregoś z lokalnych elektryków z tzw. "dojściami". Wybierz któregoś z bardziej znanych w okolicy, niech powęszą w Twojej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smile! You are in Google Camera :)

 

http://maps.google.com/maps

 

Należy wybrać po prawej stronie "Satellite", wpisać Warszawa, Poland i potem zoomnąć Babice po lewej (mapę przesuwa się myszką). Pewnie nie wszyscy będą mieli swoje domki, ale... Frajda jest!

 

Pozdrawiam.

Pieczara.

:x Po wejściu na stronkę wiesza mi się komp.....

Szkoda, a próbowałem trzy razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:x Po wejściu na stronkę wiesza mi się komp.....

Szkoda, a próbowałem trzy razy.

 

Szkoda, niestety nie umiem pomóc. Może to wina przeglądarki? Musi być nowsza wersja IE>5.5, a Firefox chyba jakikolwiek, bo sam nie mam najnowszego, a działa.

 

I pewnie jeszcze jakas obsługa apletów Java albo innych ActiveX, z tego to już zupełny lajkonik jestem...

 

A to w jaki sposób jprzedworski zrobił linki do konkretnych obiektów, to jakiś majstersztyk :)

 

Powodzenia

Pieczara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...