Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kiaran

 

To ja o tych zlotych klatkach pisalem - zlota klatka miala byc synonimem ladnie zagospodarowanych dzialek - ale o ile dobrze pamietam to ta dzielnica miala byc w Starych Koczargach.

 

Jesli chodzi o plaskie dachy - plan zag. przestrz. dopuszcza budowe domow z plaskimi <20 stopni dachami, jezeli wysokosc domu nie przekracza 7 metrow.

 

Yoric

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu 2004 nie dostalismy pozwolenia na budowe domu z plaskim dachem. Mial to byc dom nawiazujacy do modernizmu lat dwudziestych. Dostalismy natomiast pozwolenie na dom z dachem 20 stopni, w ktorym jest duzo elementow modernistycznych. Nasza gmina to Stare Babice.

Kiedy dwa lata temu pokazalam projekt domu z plaskim dachem w Izabelinie, nieformalnie powiedzieli, ze plaskie dachy sa dopuszczalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ruch w naszej grupie!

 

co do visbitu, to wiadomo, że trzeba malować z dwóch stron - wilgoć może być podciągnięta od wewnątrz i od zewnątrz. Jesteście pewni że do visbitu nie da się kleić płytek?

U mnie tynki wew gotowe i prawie suche, wylewki zrobione w sobotę, teraz tynkują z zewnątrz a dzisiaj przyjeżdża ekipa od wykończeniówki.

Sprzedaliśmy mieszkanie - do połowy października musimy się wyprowadzić, więc nie ma żartów.

 

Przeraża mnie wygląd działki, średnio co 3 tyg wywozimy kontener gruzu i innych śmieci, a teren wygląda ciągle jak pobojowisko. najgorsza chyba jest hałda ziemi porośnięta zielskiem. i nie wiem - spryskać roundapem już teraz a potem rozgarnąć po działce, czy najpierw rozgarnąć a potem to co wyrośnie spryskać?

 

a tak przy okazji - chce ktoś barakowóz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze starostwo to "warszawskie zachodnie" w Ożarowie

 

Ankalenka

 

..jak teraz spryskasz to trzeba poczekac 2-3 tygodnie i dopiero wyrównać,

lepiej chyba teraz wyrównać ( o ile nie jest już po herbacie, czyli nasiona już zdążyły się wysiać :-? ), a ziemia przydusi na jakiś czas chwasty i będzie spokój.

Pozdro

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Podjęlismy decyzję - budujemy się :lol:

Na razie jeszcze poszukujemy swojego miejsca ale od pewnego czasu na pierwszym miejscu sa Stare Babice i okolice :). Wiem, że to forum dla budujących się i pewnie jeszcze nie mieszkacie ale napiszcie proszę pare słów zachęty - jak sie mieszka czy buduje (to głównie dla męża bo on juz się złamał ale dalej nie jest w 100% przekonany co do opuszczenia warszawskiego blokowiska).

Jak teraz wyglada sprawa z ziemia do kupienia i które okolice są najsympatyczniejsze? Szukamy spokojnego miejsca, bo sami jestemy spokojni, wsrod sympatycznych sasiadow :)

 

pozdrawiam

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...