Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dla wszystkich zaintresowanych, ktorzy sa na etapie projektu budowalanego i jego adaptacji/przystosowania. Znalazlem fajna pania architekt. Ceny: adaptacja projektu do mich wymagan (dosc duzo zmian) 900; projekt zagospodarownai dzialki 700, szambo 140 - mysle ze ceny sa OK...chociaz zaraz powiecie ze mozecie polecic mi kogos kto robi duzo taniej. Babka robi w maire szybko i solidnie - specjalizuje sie w projektach Charkiewicza z Bialegostoku, ale robi tez inne projekty: Pani Januszko, ul. Polska 11; 602 46 447

Pozdrawiam

Pawel N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzieki za informacje joasiu

Tak szczerze to wcale si enie denerwuje....jak naraie:)))) zobaczymy co bedzie dalej

Pozdrawiam

Pawel N

 

moze i sie nie denerwujesz ale nerwowy albo raczej niecierpliwy to jestes :wink:

ale ta nerwowosc-niecierpliwosc na pewno z uplywem budowy Ci przejdzie :wink: a do tego bedziesz przechodzil rozne stany od euforii po stan kompletnego zniechecenia ale wszystko jeszcze przed Toba :wink:

 

a tak w ogole to witaj w naszej grupce :)

 

tu raczej nie znajdziesz wypowiedzi typu "glupi jestes my zaplacilismy mniej"

poza tym pamietaj ze taniej czesto ma w sobie duzo pulapek

ale tez oczywiscie drogo nie znaczy lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja frustracja byla spowodwana tym iz mailem probelmy z wyslanie jakiegokolwiek posta na ta grupe...ale w koncu w sobote mi sie udalo:))))

Najgorszy jest pierwszy raz...a najwazniejsze peirwsze wrazenie....:))) jak widze mialem i z jednym i z drugim problemy:)

Karorka dzieki za slowa otuchy:))

Wiecie troszke wam zadroszcze ze juz sie tak daleko posuneliscie z tymi budowami. Moja zona czesto gdyba: "Ach jak to by bylo wspaniale gdyby nasz domek juz stal - chociaz w stanie surowym zamknietym:))).

Pozdrawiam

Pawel N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie...

 

|chcialam prosic o pomoc:

potrzebuje namiary na uslugi dźwigowe, bo będą mi przwozić budę na budowę i trzeba ją postawić na ziemię. Dźwig najlepiej jak najbliżej Borzęcina Duzego.

Dzięki za pomoc i mam nadzieję, że tym razem mi ktoś odpisze:)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Pamiętacie mnie jeszcze?

Witam po długich wakacjach w swoim domu. Dopiero teraz zaczynam wierzyć, że to mój...nasz domeczek. :p , a nie jakaś agroturystyka.

 

Nie pisałam, bo nie mamy kablowego łącza TP i zmuszeni jesteśmy do radiowego i do BlueConnect.

 

Ale może i po tych trudnościach uda mi się powrócić, bo budowa jeszcze w toku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Pamiętacie mnie jeszcze?

Witam po długich wakacjach w swoim domu. Dopiero teraz zaczynam wierzyć, że to mój...nasz domeczek. :p , a nie jakaś agroturystyka.

 

Nie pisałam, bo nie mamy kablowego łącza TP i zmuszeni jesteśmy do radiowego i do BlueConnect.

 

Ale może i po tych trudnościach uda mi się powrócić, bo budowa jeszcze w toku.

 

Kasiu ale niespodzianka :D Pozazdroscic tych wakacji.... :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Pamiętacie mnie jeszcze?

Witam po długich wakacjach w swoim domu. Dopiero teraz zaczynam wierzyć, że to mój...nasz domeczek. :p , a nie jakaś agroturystyka.

 

Nie pisałam, bo nie mamy kablowego łącza TP i zmuszeni jesteśmy do radiowego i do BlueConnect.

 

Ale może i po tych trudnościach uda mi się powrócić, bo budowa jeszcze w toku.

Nie dośc ze pamietamy , to jeszcze podziwiamy przejezdzajac obok ( zekrac z za miedzy sie nie da bo drzewa teraz przysłaniaja) :-)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Pozdrawiam Koleżanki i Kolegów mieszkających kilka kilometrów blizej stolicy ;)

 

Jeśli ktoś szuka ekipy do wnętrz (g-k, gipsowanie, malowanie, płytki, ogrodzenie, klinkier itp), to moja ekipa po skończeniu u mnie niebawem będzie wolna. Mają dobre ceny i nie trzeba nad nimi stać.

Namiary mogę wysłać chętnym na priv.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie...

 

|chcialam prosic o pomoc:

potrzebuje namiary na uslugi dźwigowe, bo będą mi przwozić budę na budowę i trzeba ją postawić na ziemię. Dźwig najlepiej jak najbliżej Borzęcina Duzego.

Dzięki za pomoc i mam nadzieję, że tym razem mi ktoś odpisze:)

Pozdrawiam serdecznie

U nas budę przewoził człowiek z Mościsk tel.0503071580 - Kucharski Marian. Miała nietypowe wymiary - duża i w kwadracie. Poradzili sobie. Można też wziąć transport z hurtowni - np. w Izabelinie lub z Ireko na Wólczyńskiej. Ale nasza buda ich przerosła.

Pozdrawiam :lol:

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....a w Lipkowie przybędzie utwardzona ulica Kontuszowa :D

..wczoraj zaczęły się prace :D

 

i będzie można zorganizować uliczne 5-cio rundowe kryterium ulicami :

Kontuszowa, Paschalisa, Mościckiego ze startem i Metą pod Stokrotką

( dla niezorientowanych nasz nowy supermarket - można płacić kartami )

o nagrodę Sołtysa - darmowa wycieczka po Puszczy Kampinoskiej :D

Pozdro

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KARORKA

 

...wstyd, sonsiadów zez Kampinosu to siem informuje o fajnych miejscach,

a swoi to co ??? .... wew kąt ???

.... oj nieładnie !

...już mi siem tu wyspowiadać :wink:

J

 

 

a to mnie nakryles :oops:

juz sie poprawiam i mam nadzieje ze wybaczysz

 

tak naprawde to mialam juz dawno napisac o tym dworze ale jakos nie wyszlo :wink: a poniewaz kampinoszczaki :wink: poruszyli to wiec sie odezwalam

 

ponizej tekst ktory tam zamiescilam:

 

"ja moge polecic te kaplony we dworze (nie palacu ) - juz probowalismy - i wogole samo miejsce na urzadzenie np. obiadu rodzinnego

 

nie jest to typowa restauracja ale codzienie w godz. 10-22 mozna wlasnie zjesc kaplony lub to co akurat we dworze ugotowano

 

dwor przez kilka lat stal pusty a w zeszlym roku obecny wlasciel rozpoczal remont i w tej chwili dwor wglada juz calkiem przyjemnie choc na pewno jeszcze nie jedno jest tam do zrobienia

 

wlasciciel jest pasjonatem heraldyki i organizuje gieldy szalcheckie, we dworze robi tez lekcje historii

 

za nasza namowa kolezanka zrobila tam pierwsze urodziny swojej coreczki - koszt ok 40-45 zl/osoby :D (przystawki, zupa, drugie danie, kawa, napoje, ciasto, piwo niepasteryzowane) - jedzenie b. dobre - moze sa pewne niedociagniecia jesli chodzi o zastawe lub obsluge ale to nie jest restauracja - za to atmosfera jest b. domowa i sielankowa

 

jest pokoj w ktorym dzieci moga sie soba zajac :wink: - zabawki, rysowanie

 

troche sie rozpisalam ale mysle ze warto znac to miejsce

 

aha i nie zrazajcie sie tym ze brama bedzie zamknieta - jest tam stroz i zawsze otworzy - brama jest jednoczesnie brama wjazdowa do przedsiebiorstwa ogrodniczego i zdaje sie ze wlasciciel dworu nie bardzo moze sie dogadac co do pozostawiania jej otwartej po godzinach pracy tej firmy"

 

a dwor oczywiscie w Umiastowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...